Supersklep zľavy

Internetový obchod Supersklep.sk ponúka široké spektrum street oblečenia, obuvi a výbavy ako napríklad skateboard či snowboard. Zľavy, výpredaje, doprava zdarma. Všetko skvelé možnosti na šetrenie. K dispozícii bohužiaľ nie je zľavový kód, ale môžete sa stať členom SuperClubu a zbierať vernostné body. O kvalite obchodu svedčia aj Supersklep recenzie.

Výpredaj až 40 % na výbavu na snowboard na Supersklep.sk

Platí do 30.04.2024

 

Výpredaj na výbavu na snowboardy na Supersklep.sk je tu. Vyberte si z bohatej ponuky a ušetrite.

Supersklep zľava až 30 % na ľadvinky

Platí do 30.04.2024

 

Využite akciovú ponuku obchodu a ušetrite.

Supersklep zľava až 30 % na topánky na Supersklep.sk

Platí do 30.04.2024

 

Vyberte si z bohatej ponuky topánok obchodu Supersklep a ušetrite počas výpredaju.

Ako ušetriť na Supersklep

Najjednoduchšie je stať sa členom SuperClubu. Členstvo je bezplatné a zaregistrovať sa viete priamo na webovej stránke. Za každý nákup po registrovaní získavate okrem skvelých zliav aj vernostné body, ktoré sa hromadia na vašom SuperClub účte. Tie môžete využiť pri ďalšom nákupe, a tak jednoducho ušetríte ešte omnoho viac. Pre členov SuperClubu sú pripravené aj mnohé ďalšie výhody, ako šanca získať zľavu za platbu vopred, či rôzne špeciálne akciové ponuky iba pre členov klubu. Miernou nevýhodou je, že Supersklep zľavový kód neexistuje, a tak sa nedá v tomto obchode použiť. Ďalšou skvelou možnosťou ako ušetriť je aj Supersklep výpredaj, kedy nájdete vybrané produkty za akciovú cenu.

Ak nechcete aby vám žiadna z týchto skvelých ponúk unikla, tak sa určite prihláste na odber newslettera. Môžete tak spraviť priamo na webe obchodu, čím si zabezpečíte prísun aktuálnych informácií a možností šetrenia z tohto eshopu priamo do vašej emailovej schránky.

Supersklep.sk

Internetový obchod Supersklep.sk sa zaoberá predajom sortimentu, s ktorým si skateboarding a snowboarding užijete na maximum. Buďte perfektne pripravený na všetko, čo k vášmu obľúbenému športu patrí. Zbierajte nakupovaním v Supersklep vernostné body, ktoré môžete premeniť na zľavu a výrazne tak ušetriť. Nízke ceny, vysoká kvalita produktov a možnosť získať dopravu zadarmo.

Supersklep Black Friday a iné zľavové akcie

Obchod sa pravidelne zúčastňuje rôznych nákupných akcií, kedy máte možnosť výrazne ušetriť.

Zaručene najpopulárnejšou z nich, či možno aj najpopulárnejšou celosvetovo je Black Friday, čiže Čierny piatok. Tento nákupný sviatok má svoj pôvod v Spojených štátoch amerických. Pravidelne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania a je typický obrovskými radami v kamenných obchodoch z dôvodu extrémnych zliav až do výšky 90 % z pôvodnej ceny tovaru. Podobne ako tisíce iných internetových obchodov je samozrejme súčasťou tejto unikátnej nákupnej akcie. Supersklep Black Friday teda predstavuje skvelú možnosť šetrenia, keďže zľavy dosahujú astronomické výšky.

Ak chcete zistiť viac informácii, či presný dátum, na kedy vychádza Black Friday tento rok, tak určite sledujte Tipli. Tomuto nákupnému sviatku roka sa venujeme do detailov aj v množstve špecializovaných článkov, ktoré rozhodne stoja za prečítanie. Pozrite sa na vybrané články na tému Black Friday na Tipli.

Supersklep skateshop

Supersklep skateboard, streetwear a mnoho ďalšieho

Ponuka eshopu je mimoriadne široká. Nájdete tu množstvo produktov ako skateboardy, streetwear, obuv, doplnky, výbava, či príslušenstvo.

Výhodou tohto internetového obchodu je aj prehľadné členenie do kategórii, do ktorých sa viete pohodlne prekliknúť už z úvodnej stránky. Filtrovať dokážete produkty pomerne jednoducho aj podľa značky. Ak teda máte svoj love brand, tak neváhajte a vyfiltrujte si dané produkty hneď na začiatku. Pozrime sa spoločne bližšie na jednotlivé kategórie eshopu Supersklep.sk.

Prvou z kategórií sú Topánky. Základné delenie predstavuje rozdelenie na mestské a snowboardové. Snowboardová obuv ponúka obuv výhradne na snowboard. Takisto môžete využiť aj rôzne tagy, ktoré eshop ponúka.

Okrem obuvi Supersklep ponúka oblečenie. Tu je množstvo produktov mimoriadne široké. Môžete si zakúpiť:

 • tričká,
 • mikiny,
 • nohavice,
 • košele,
 • šortky,
 • šiltovky,
 • sukne,
 • polokošele,
 • plavky,
 • rukavice,
 • čapice a mnoho ďalších trendy kúskov.

Ďalšiu kategóriu predstavuje Výbava. Tu nájdete napríklad skateboard, či snowboard aj s potrebným príslušenstvom. Na výber je množstvo značiek a rôznych doplnkov, vďaka čomu si dokážete váš nový skateboard, či snowboard jednoducho personalizovať.

Predposlednou kategóriou, ktorú si spomenieme je Príslušenstvo. Nájdete tu tašky, batohy, kabelky, ľadvinky, peračníky, vrecká, kufre, či obaly. Na záver si musíme spomenúť aj kategóriu výpredaj, kde nájdete prehľadne zoradené všetky produkty, ktoré sú aktuálne v akcii. Nezabúdajte, že keďže Supersklep zľavový kód neexistuje, tak sa jedná o jednu z najlepších možností ako v tomto internetovom obchode ušetriť.

A nezabúdajte, že ak si ani z tejto širokej ponuky nevyberiete, tak na Tipli máme veľké množstvo ďalších internetových obchodov v kategórii Móda a obuv.

Prečo nakupovať na Supersklep

Dôvody, prečo zvoliť práve tento obchod pre váš najbližší nákup môže byť rozličné. Jedným z hlavných pre väčšinu zákazníkov však je mimoriadne široká ponuka za dostupné ceny s rýchlym doručením až domov. Taktiež tu nájdete aj jedinečné produkty, ktoré sa na našom trhu pomerne ťažko zháňajú.

Ďalšou z množstva výhod je určite SuperClub, ktorého sa môžete stať členom bezplatne. SuperClub ponúka množstvo výhod, ktoré sa rozhodne oplatí využiť. Zbierajte vernostné body za nákup s vedomím, že každý ďalší nákup v eshope bude lacnejší.

Za zmienku určite stojí aj Supersklep blog. Tu nájdete množstvo zaujímavých článkov a odporúčaní, ktoré ocení každý fanúšik alebo fanúšička skatu či snowboardu. Dozviete sa tu takisto o plánovaných novinkách pre eshop či pripravovaných kolekciách.

Supersklep skateshop

Supersklep vrátenie tovaru a reklamácia

Zákazník má právo na vrátenie zakúpeného tovaru bez udania dôvodu do 30 dní od obdržania zásielky. Spolu s tovarom je potrebné vrátiť aj doklad o kúpe (daňový doklad alebo faktúru), vytlačiť a vyplniť formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy. Tovar na vrátenie odošlite v plastovom obale alebo kartónovej krabici, ak je to možné, využite balenie, v ktorom ste obdržali zásielku. Neolepujte lepiacou páskou originálnu krabicu od topánok. Odosielaný tovar dobre zabezpečte a odošlite prostredníctvom Slovenskej pošty. Cenu za odoslaný tovar prostredníctvom pošty hradíte vy ako odosielateľ.

V prípade reklamácie si pripravte písomné prehlásenie, ktoré bude obsahovať meno, adresu, číslo objednávky, podrobný popis vady a požadované riešenie reklamácie. Aby ste si zjednodušili vytvorenie reklamácie, použite reklamačný formulár, ktorý je voľne stiahnuteľný na webovej stránke obchodu. Bezpečne zabalený tovar odošlite výhradne Slovenskou poštou na adresu: Olza Logistic - Supersklep.sk, ul. Súľov 45, 01352 Súľov-Hradná. Na komunikáciu môžete jednoducho využívať aj sociálne siete.

Supersklep recenzie

Práve recenzie vždy najlepšie ukážu kvalitu obchodu a spokojnosť zákazníkov. Toto tvrdenie platí dvojnásobne pri internetových obchodoch. O to väčšou výhodou je, že recenzie sú skvelé. Nájdete ich či už na webe obchodu, na Tipli, či na rôznych cenových porovnávačoch ako napríklad Heureka. Prečítajte si ich pred samotným nákupom a určite budete nakupovať s väčším kľudom na duši.

Supersklep.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Veľký jesenný výpredaj na Supersklep.sk - zľavy až 60 %

31.03.2024

Supersklep výpredaj až 60 % na batohy

31.01.2024

Supersklep výpredaj - zľavy až 45 % na rôzny sortiment

29.02.2024

SuperClub - všetky potrebné informácie na jednom mieste

31.03.2024

Supersklep doprava zadarmo od 64 €

31.03.2024

Zľava až 30 % na Supersklep výbavu na skateboardy

08.01.2024

Zľava až 30 % na oblečenie

08.01.2024

Všetky novinky Supersklep.sk na jednom mieste

31.01.2024

Zľava 2+1 zadarmo

15.10.2023

Zľava Supersklep 12 % na všetko

20.03.2023

Ako ušetriť v obchode Supersklep?

V internetovom obchode Supersklep môžete jednoducho ušetriť, keď sa stanete členom SuperClubu. Práve tam viete zbierať vernostné body, ktoré sa jednoducho premenia na zľavu na váš nákup. Ďalšou možnosťou šetrenia je výpredaj.

Ako Supersklep doručuje tovar?

Objednávka vám bude doručená kuriérskou spoločnosťou GLS alebo Slovenskou poštou. Priemerná doba doručenia predstavuje 3 dni.

Ako dlho trvá dodanie tovaru zo Supersklep.sk?

Podľa zákona je dodacia lehota stanovená na 14 dní od zakúpenia, avšak Supersklep zabezpečuje dodanie do 3 pracovných dní.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Supersklep.sk

Supersklep zľavový kód nie je možné využiť. Môžete sa však stať členom SuperClubu a zbierať vernostné body, ktoré viete premeniť na zľavu.

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Supersklep.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa