Tchibo
Tie časy, kedy sa Tchibo staralo len o to, aby vás ranná káva prebrala do krásneho nového dňa, sú už dávno preč. Aj keď sa v káve stále vyznajú, v Tchibe sa rozhodli, že se o vás budú starať oveľa dôslednejšie. Na ich e-shope a aj v kamenných obchodoch preto nájdete aj moderné oblečenie, doplnky do domácnosti a športové vybavenie.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Jaro Bečka Som spokojný. Odmeny mi boli vyplatene - v poriadku.
Petra Čipková Úplná spokojnosť, vrátane komunikácie so zákazníkom. Pri probléme s pripísaním…

O obchode Tchibo

Tie časy, kedy sa Tchibo staralo len o to, aby vás ranná káva prebrala do krásneho nového dňa, sú už dávno preč. Aj keď sa v káve stále vyznajú, v Tchibe sa rozhodli, že sa o vás budú starať oveľa dôkladnejšie. Na ich e-shope a aj v kamenných predajniach preto nájdete aj moderné oblečenie, doplnky do domácnosti a športové vybavenie.

Prečo sa trmácať do kamenného obchodu a strácať čas? Nakúpte pohodlne v e-shope Tchibo a ušetrite nielen čas, ale vďaka Tipli aj peniaze. Z domova si nakúpíte aj samotnou kávu a je len na vás, či dáte prednosť instantnej káve, káve prekvapkávanej alebo kapsluliam Cafissimo. Ak chcete mať z kávy dokonalý pôžitok, určite si vyberiete aj z ponuky kávovarov a nájdete ten pravý, ktorý sa hodí práve k Vám.

Tchibo vám ponúka oveľa viac

Vybavujete rodinu na lyže a potrebujete okrem lahodnej kávy do termosky aj vhodné lyžiarske oblečenie? Alebo uvažujete o dizajnérskej zmene svojho interiéru, aby ste si kávu vychutnali v príjemnejšom prostredí? Tchibo vaše potreby chápe – v ich širokom sortimente nájdete všetko, čo by ste k ich naplneniu mohli potrebovať. Okrem toho na stránkach Tchibo.sk nájdete Ponuku dňa, v ktorej sa objavujú kúsky oblečenia či ďalšieho tovaru so zľavou. Tchibo túto ponuku mení každý deň, tak si dajte pozor, nech vám žiadna zľava neutečie..

Inšpirujte sa

Inšpiráciu pre svoje nákupy a mnoho dalších zaujímavých informácii nájdete na blogu Tchibo. Dozviete se nielen akým šatníkom privítať jar či leto, ale aj ako sa správne líčit alebo aké cviky sú tie pravé na posílnenie tela. Alebo si jednoducho nechajte zasielať online verziu Tchibo letáku v podobe newslettru a nepremeškajte žiadnu atraktívnu ponuku

 • V tomto eshopu můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Tchibo.cz
 • Podobny sklep Home&you mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Recenzie Tchibo

Marta Karpathyová 22.12.2017

kvalita tovaru za rozumné ceny

Dana 03.11.2017

Dodanie super rýchle , len zriedkavo dlhšie ako týždeň . Bez problémov nechcený tovar možno vrátiť . Cashback som z tohto obchodu nikdy nedostala.

Články

Buďte hviezdou silvestrovského večierka

Chystáte sa na silvestrovský večierok? Oslávte Silvester 2017 vo veľkom štýle a oblečte si niečo,...
15.12.2017 Zobraziť článok

Darčeky na vianoce pre rodičov

Každú našu radosť či starosť prežívajú s nami. Naši rodičia by pre nás spravili všetko na svete....
7.12.2017 Zobraziť článok

Tipy na vianočné darčeky pre mamičku

Mamičky pre nás vždy robili a často aj stále robia prvé posledné. Poďme im to spoločne aspoň...
4.12.2017 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Odmeny se nevzťahujú na vernostný program TchiboCard a veci z kategórie Travel. Odmena sa vzťahuje iba na platby online ( nepripíše sa pri objednaní cez e-shop a zaplatení na predajni). Provízia bude poskytovaná zásadne na objednávky z kategórie Tchibo-svety a kávy. Niekoľkonásobné objednávky uskutočnené tým istým objednávateľom v jeden deň sú považované za jednu objednávku a je na nich poskytnutá provízia iba raz.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 864 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.