TopNechty.sk zľavy

Zľavy až 50 % vo výpredaji na Noezon.sk

Platí do 31.05.2024

 

Zľavy Noezon sú teraz k dispozícii. Nakúpte výhodne.

O obchode Noezon.sk

Produkty pre začínajúce aj skúsené nechtárky nájdete na Noezon. Všetko pre gélové či akrylové nechty, rôzne manikérske doplnky ale aj kozmetické produkty, kozmetická starostlivosť či galantéria. Prezrite si aktuálnu ponuku kvalitných výrobkov od Noezon, ktoré nakúpite za skutočne výhodné ceny. Tento internetový obchod funguje už od roku 2009, kedy vznikol pod názvom Top nechty. K nechtovému sortimentu začal postupne pribúdať aj galantérsky tovar a množstvo produktov sa výrazne rozširovalo. V roku 2020 prišiel rebranding zo známeho eshopu Top nechty sa stal Noezon. Top nechty boli za tie roky etablovaným internetovým obchodom s tisíckami spokojných zákazníkov. Top nechty ponuka bola mimoriadne široká a zákazníci sa taktiež mohli spoľahnúť aj na Top nechty zákaznícku podporu. Okrem zmeny názvy a dizajnu však prišiel aj ďalší záväzok voči zákazníkom. Ponúknuť všetkým okrem tovaru aj pridanú hodnotu. V celom portfóliu Noezon sa nachádza viac ako 20 000 rôznorodých produktov od výmyslu sveta. Ako uvádza samotný internetový obchod, tak ich cieľom je oveľa viac ako len expanzia a zisk z predaja. Usilujú sa totiž o odtrhnutie od online sveta pre množstvo ľudí a poskytnutie všetkého potrebného pre kreatívny proces. Cieľom je teda okrem eshopu vybudovať z Noezon aj platformu, kde sa budú kreatívci stretávať, edukovať, spájať, či inšpirovať. To spĺňa napríklad Noezon blog. Inšpirujte sa najnovšími trendami v nechtárstve priamo na blogu, ktorý nájdete v e-shope Noezon. Prečítajte si viac o prípravkoch na nechty, kozmetike, drogérií alebo aj tipoch na rôzne darčeky pre vašich blízkych. Navyše nezabúdajte, že pri nákupe na Noezon môžete aj jednoducho ušetriť.

Ako ušetriť na Noezon

Internetový obchod Noezon ponúka viaceré možnosti šetrenia. Môžeme medzi ne zaradiť akcie, či výpredaje. Získať môžete aj dopravu zdarma, či darček k objednávke. Akákoľvek Noezon zľava je však dobrá. Pokiaľ nechcete nič zmeškať, tak určite odporúčame sledovať priamo web Noezon.sk a ideálne sa aj prihlásiť na odber newsletteru. Môžete tak jednoducho urobiť priamo na spomínanej webovej stránke. Zabezpečíte si tak prísun aktuálnych informácie priamo do vašej emailovej schránky. Ak chcete zistiť, kedy môžete získať dopravu zdarma, stačí sa pozrieť do sekcie Doprava zdarma na portáli Tipli.sk. Noezon navyše pravidelne organizuje aj rôzne iné zľavy a akcie. Aj o tých vás samozrejme budeme na Tipli informovať. Nevýhodou rozhodne je, že nie je k dispozícii žiadny Noezon zľavový kupón. Táto možnosť šetrenia tak v súčasnosti úplne odpadá. Stále ich však zostáva dostatok.

Ako získať Noezon zľavový kupón

Hoci by Noezon zľavový kupón predstavoval skvelú možnosť ako ušetriť, tak aktuálne nie je k dispozícii. Využiť však stále môžete iné možnosti ako Noezon zľava na produkty, akcie, či výpredaje. Šetrenie s eshopom Noezon je naozaj jednoduché. Pokiaľ však hľadáte zľavové kódy, tak musíte zvoliť iný eshop. Na Tipli.sk pre vás zhromažďujeme tie najlepšie zľavové kódy a zľavové kupóny zo stoviek eshopov, a tak sa rozhodne pozrite na podobné zľavové kódy a zľavové kupóny na Tipli. Ak sa však chystáte nakúpiť v eshope Noezon, tak rozhodne tak môžete urobiť, aj keď práve nie je k dispozícii Noezon zľavový kupón. Vždy sa totiž nájde nejaká skvelá Noezon zľava, ktorá vám dokáže pár eur ušetriť. Do budúcna však všetci veríme, že Noezon zľavový kupón už bude k dispozícii.

Noezon zľava a výpredaj

Keďže Noezon zľavový kupón nie je k dispozícii, tak práve Noezon zľava, či výpredaj predstavujú tú najlepšiu možnosť ako ušetriť. Stačí sa pozrieť na webovú stránku Noezon a jednoducho si vybrať zo širokej ponuky produktov. Noezon pravidelne organizuje aj rôzne výpredaje, kedy môžete desiatky produktov nakúpiť za výrazne nižšiu cenu. Okrem klasických výpredajov sa Noezon pravidelne zúčastňuje aj rôznych nákupných akcií ako Black Friday, čiže Čierny piatok. Práve Black Friday je snáď asi najpopulárnejší celosvetový nákupný sviatok, kedy zľavy dosahujú extrémne hodnoty. Pôvodom je zo Spojených štátov amerických, odkiaľ sa rozšíril takmer do celého sveta. Pravidelne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania a v USA je taktiež typický dlhými radami pred kamennými predajňami. Pokiaľ je však Black Friday ďaleko, tak rozhodne nezabudnite využiť iné zľavové ponuky a akcie, ktoré Noezon ponúka. Výhodne nakupovať totiž dokážete počas celého roka.

Noezon

Noezon produkty

Šírka portfólia je jednou z hlavných výhod internetového obchodu Noezon. V ponuke nájdete viac ako 25 000 produktov. Spoliehať sa môžete na jednoduché filtrovanie a taktiež aj prehľadné usporiadanie webovej stránky. K dispozícii je doručenie kuriérom, či osobný odber na odbernom mieste Noezon Bardejov. Prezrite si širokú ponuku a zaručene si vyberiete. Ak by ste si predsa len nevybrali, tak sa určite pozrite aj na ďalšie obchody z kategórie Parfémy a kozmetika na Tipli. Poďme sa však spoločne pozrieť na jednotlivé kategórie, podkategórie a produkty, ktoré internetový obchod Noezon ponúka a ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie.

Ponuka eshopu Noezon je zobrazená na pravej strane webovej stránky. Postupne tu nájdete kategórie ako sady na nechty, šablóny, akryly, UV gély, laky na nechty, odstraňovače, lepidlá, olejčeky, krémy a mnohé ďalšie kategórie pre tvorbu a úpravu nechtov. Samozrejmosťou sú aj produkty ako nožnice, kliešte, zatlačovače, pilníky, leštičky, štetce, perá, elektrické zariadenia, pečiatky, fólie, či ozdoby na nechty. Mimo nechtárskeho sortimentu v ponuke nájdete aj všetko pre depiláciu, či parafínový zábal. Zaujímavé sú aj produkty ako kozmetické kufríky, či fiberglass systém.

Prechádzame do časti Galantéria. Nájdete tu aj vlny, špagáty, či dekupáž. Filtrovať môžete podľa materiálu, typu, či druhu. Okrajový sortiment na záver tvoria šperky značky Swarovski, či plážové osušky. Aj to potvrdzuje veľkú šírku sortimentu internetového obchodu Noezon. Nezabudnite pri nákupe využiť rôzne zľavy, či práve prebiehajúce akcie. Samostatnú kategóriu tvorí aj výpredaj, kde nájdete zoskupené všetky výpredajové produkty z viacero kategórií.

Prečo nakupovať na Noezon

Eshop Noezon ponúka množstvo výhod pre svojich zákazníkov. Niet sa teda čomu čudovať, že je populárny už od roku 2009. Okrem širokého sortimentu zloženého z viac ako 25 tisíc produktov sú obrovskou výhodou aj skladové zásoby. Takmer 99 % produktov má Noezon na svojom sklade Noezon Bardejov. V prípade, že si tovar objednáte do 12:00, tak je ešte v ten deň zabalený a odoslaný kuriérskou službou. Navyše Noezon spolupracuje iba s kuriérskymi službami, ktoré garantujú doručenie na ďalší pracovný deň. Cestu vašej objednávky môžete pohodlne sledovať prostredníctvom webu kuriérskej spoločnosti. Ďalšou výhodou a dôvodom prečo nakupovať na Noezon je spoľahlivá a až dvojnásobná kontrola tovaru. Prvá prebieha ihneď po doručení od odosielateľa a druhá pri balení smerom ku zákazníkovi. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa internetový obchod Noezon môže pochváliť minimálnym počtom reklamácií.

Ďalšou výhodou je bezpochyby až 30 dní na vrátenie tovaru a aj skrátená doba prípadne reklamácie na 3 pracovné dni. Noezon stavia na silnom pro zákazníckom prístupe, otvorenej komunikácii a ľudskosti. Aj vďaka tomu vyhrali prestížne ocenenie Shop Roku na známom cenovom porovnávači Heureka.sk. Na záver medzi výhody musíme zaradiť aj skvelé zľavy, akcie a výpredaje, ktoré Noezon ponúka. Jedná sa teda o výhodné nakupovanie s rýchlym doručením a s výberom veľkého množstva produktov. O spokojnosti s internetovým obchodom Noezon navyše svedčia aj viaceré pozitívne Noezon recenzie. Tie si môžete pohodlne prečítať na sociálnych sieťach ako Noezon Facebook, či Noezon Instagram ale aj na rôznych iných portáloch. Medzi výhody môžeme jednoznačne zaradiť aj Noezon blog, ktorý obsahuje množstva zaujímavých článkov, informácií a postrehov, ktoré vám rozhodne môžu pomôcť. Prečítať si ho môžete absolútne bezplatne na webe Noezon.sk.

Noezon Bardejov

Hoci Noezon kamennú pobočku v pravom slova zmysle nemá, tak osobný odber umožňuje vo svojom sklade v Bardejove. Stačí pritom iba zadať do poznámky, že máte záujem o osobný odber na mieste Noezon Bardejov. Potom sa stačí zastaviť na Duklianskej 19 v Bardejove (Hnedý priemyselný park v areáli JAS). Noezon Bardejov je pre osobný odber otvorený v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00. Pred návštevou si vždy overte aktuálne otváracie hodiny na webe Noezon. Výhodou osobného odberu určite je, že nemusíte platiť poštovné a môžete sa pre produkty zastaviť vo Vami vybranom čase. Je to naozaj jednoduché. Noezon si pre vás pripravil aj inštruktážne videá ako sa k odbernému miestu Noezon Bardejov dostať. Prvé video na priloženom odkaze je platné v prípade, že idete autom, druhé zase opisuje situáciu, keď si balíček do skladu Noezon Bardejov idete vyzdvihnúť pešo.

nechty

Noezon reklamácia a vrátenie tovaru

Na tovar zakúpený v e-shope Noezon.sk sa vzťahuje záručná doba 24 mesiacov, ak to pri tovare nie je napísané inak. V prípade reklamácie je nutné vyplniť online reklamačný formulár na stránke e-shopu a zaslať ho spolu s faktúrou a popisom závady na adresu obchodu. Nezabudnite tovar bezpečte zabaliť, aby sa pri preprave nezničil. V prípade potreby môžete taktiež kontaktovať Noezon zákaznícke centrum buď telefonicky na telefónnych číslach +421 911 597 411(objednávky), +421 944 955 554 (poradentstvo) alebo emailom na info@noezon.sk. Pri reklamácii aj pri žiadosti o vrátenie tovaru je potrebné tovar zaslať na adresu obchodu:

GET NET, s.r.o.
P.O.BOX 315
085 03 Bardejov 3
Slovenská Republika

Na kontaktovanie môžete využiť aj online kontaktný formulár priamo na stránke e-shopu alebo online chat, ktorý nájdete vpravo dole na webe Noezon.sk. Na kontaktovanie môžete využiť aj sociálne siete ako Noezon Facebook a Noezon Instagram. Do pozornosti dávame aj samostatný článok na Tipli, ktorý sme pre vás pripravili a zhŕňa základné práva a povinnosti pri online nakupovaní. Pokiaľ práve riešite reklamáciu, či vrátenie tovaru, tak mu určite venujte pozornosť. Dozviete sa množstvo podstatných informácií.

Noezon.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava 40 % Noezon na bytový textil

16.04.2023

Zľava 50 % Noezon na výpredajové kúsky

16.04.2023

Zľava 30 % na kvalitnú vlnu na TopNechty.sk

31.03.2020

Zľavy 70 % vo výpredaji na Top-Nechty.sk

17.06.2021

Doprava zadarmo na TopNechty.sk

17.06.2021

Ako ušetriť v obchode Noezon?

V eshope môžete využiť rôzne zľavy a akcie, nakúpiť vo výpredaji, či využiť dopravu zdarma. Všetky možnosti šetrenia nájdete na Tipli.sk.

Je Noezon bývalé Top-nechty?

Áno. Internetový obchode Noezon je nástupcom populárnej eshopu Top-nechty.

Kde je Noezon predajňa?

Nozeon nemá kamennú predajňu. Osobný odber objednávok z eshopu je však možný v meste Bardejov.

Obchody, kde vás odmeníme

O Noezon.sk

Internetový obchod Noezon ponúka skutočne všetko pre začínajúce, ale aj skúsené nechtárky. Spoľahnúť sa môžete na rýchle doručenie kuriérom alebo môžete využiť osobný odber na odbernom mieste Noezon Bardejov. Na webe nie je možné využiť Noezon zľavový kód. Ak však chcete ušetriť, tak je tu Noezon zľava, či z času na čas aj výpredaj.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Noezon.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa