Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

ValachShop.sk
4,5 %

ValachShop.sk

www.valachshop.sk
Hľadáte tradičné slovenské a české výrobky alebo darčeky? Ste na správnej adrese. ValachShop.sk je obľúbený eshop, ktorý ponúka širokú ponuku prírodných produktov a výrobkov s folklórnou tematickou od poctivých dodávateľov zo Slovenska a Českej republiky.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode ValachShop.sk

ValachShop.sk

ValachShop.sk je najobľúbenejší online a kamenný obchod, v ktorom nakupujú ľudia hľadajúci slovenské tradície. Zakladateľ obchodu Miroslav Endel precestoval množstvo krajín, kde obdivoval miestnu tradíciu. Keď sa vrátil na Slovensko, rozhodol sa aj on ponúknuť Slovákom kvalitné a tradičné slovenské a české výrobky. Ak výrobky z ValachShop.sk nakúpite cez internet, balík vám prepraví dhl slovensko.

Prírodná lekáreň u Valacha

V obchode ValachShop.sk nakúpite aj BIO produkty a včelie produkty. Prírodná lekáreň u Valacha vám pomôže prekonať zdravotné ťažkosti. Alergia, imunita, diabetes, dýchacia sústava, lymfatický systém, mužské problémy, nervová a obehová sústava, prečistenie organizmu, pohybová a tráviaca sústava, zraková sústava, ženské problémy. Na všetky choroby existujú prírodné liečivá. Na stránke valachshop.sk nájdete prírodné liečivá na každú jednu chorobu.

ValachShop.sk slovenské výrobky

ValachShop.sk predáva kvalitné slovenské syrové výrobky: ovčí syr, bryndza, žinčica, ovčí jogurt, kozí syr, domáce maslo, oravské korbáčiky, oštiepky, parenice. Nakúpite tu aj farmársky zrejúci kravský syr z Hozelca, syridlo na vlastnú výrobu syra, včelie produkty a medy, bylinné čaje, tinktúry a masážne oleje. K slovenským výrobkom neodmysliteľne patria aj domáce klobásy a údeniny, kyslá kapusta, či sušené huby a 100 % ovocné džemy. Všetko nakúpite za výhodné ceny, ak využijete ValachShop.sk zľavy.

Ak hľadáte vhodný darček pre návštevu zo zahraničia, alebo chcete obdarovať blízku rodinu a kamarátov, pozrite si ľudovo umelecké predmety z ValachShop.sk. V ponuke sú eko tašky, drevené kuchynské potreby, remeselné výrobky, ľudové tričká, zástery, chňapky, ľudový odev a reklamné predmety Slovakia. Prelistujte si aj online ValachShop.sk letáky a získajte prehľad o ponúkaných výrobkoch.

ValachShop.sk kontakt

Kamenný obchod Valach sa nachádza v nádhernom historickom centre mesta Spišská Nová Ves, ktorá je bránou do Slovenského raja. V obchode predávajú čerstvé a kvalitné domáce údeniny a tradičné ovčie, kozie a kravské syry a mliečne výrobky priamo zo salašov. Navštíviť ich môžete na adrese: Zimná 44, Spišská Nová Ves.

Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit Bioma.cz.

Podobny sklep Straganzdrowia.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Booking.com vs. Booking.sk – líšia sa…

Radi by ste cestovali s Booking.com, ale vrásky vám robí anglická doména? Nie ste si istí svojou...
30.3.2018 Zobraziť článok

Tipy na vianočné darčeky pre ženy

Vianoce nám už ohlasujú svoj príchod. Sú skrátka všade. V obchodných domoch, v televízii a možno...
21.11.2017 Zobraziť článok

Black Friday 2018: Zľavy až 80 % a…

Najväčšia nákupná horúčka roka je opäť tu! Black Friday 2018 aj tento rok prináša obrovské zľavy...
13.11.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo