Uni-max zľavy

Uni-max je e-shop s náradím a dielenským vybavením a s Uni-max zľavovým kupónom nakúpite ručné aj elektrické náradie za výhodnejšiu cenu. V ponuke nájdete vŕtačky, brúsky, pneumatické náradie, kompresory, zváracie stroje aj dielenský nábytok pre domácich kutilov i profesionálov. Aktuálny Uni-max kupón a prehľad akcií nájdete na tejto stránke. Či vybavujete dielňu od základu, alebo dopĺňate jeden konkrétny stroj, Uni-max zľava vám pomôže znížiť cenu väčšieho nákupu. Stačí si vybrať platný kód, skopírovať ho a vložiť v košíku pred dokončením objednávky. Ceny náradia bývajú vyššie, takže každá zľava na Uni-max sa pri kompletnom vybavení dielne počíta.
Zobraziť celý text
Zľava
Uni-max
divider

Uni-Max výpredaj rôznych produktov

Vyberte si z množstva produktov vo výpredaji na uni-max.sk.

logo Tipy ako ušetriť

sale

Skontrolujte platnosť kódu

Zľavové kódy bývajú časovo obmedzené, preto pred objednávkou overte, či je vybraný Uni-max kupón stále platný.
sale

Spojte zľavu s väčším nákupom

Pri kompletnom vybavení dielne sa zľava prejaví výraznejšie než pri jednej položke.
sale

Sledujte sezónne akcie

Počas výpredajov Uni-max znižuje ceny náradia a strojov, čo sa oplatí spojiť s platným kódom.
sale

Porovnajte podmienky kupónov

Každý kód platí na konkrétne kategórie alebo produkty, preto si pred vložením prečítajte jeho podmienky.
sale

Prihláste sa na odber noviniek

Newsletter obchodu vás upozorní na nové akcie aj zľavové kódy skôr, než vyprší ich platnosť.
logo

Často kladené otázky

Ako uplatním Uni-max zľavový kupón?

Vybraný kód si na tejto stránke skopírujte, prejdite do obchodu a vložte náradie do košíka. V kroku objednávky nájdite pole na zadanie zľavového kódu, vložte doň kupón a celková suma sa prepočíta ešte pred potvrdením objednávky.

Platí Uni-max kupón na všetok tovar?

Nie vždy. Každý Uni-max kupón môže platiť len na vybrané kategórie alebo produkty, prípadne od určitej hodnoty nákupu. Konkrétne podmienky si prečítajte priamo pri danom kóde na tejto stránke.

Ako často pribúdajú nové zľavy na Uni-max?

Nové kódy a akcie pribúdajú priebežne, najmä pred sezónnymi výpredajmi a väčšími nákupnými udalosťami. Aktuálny prehľad platných kódov a zliav nájdete vždy na tejto stránke.

Čo predáva obchod Uni-max?

Uni-max ponúka ručné aj elektrické náradie, pneumatické náradie, kompresory, zváracie stroje, dielenský nábytok a vybavenie dielne pre domácich kutilov aj profesionálov.

logo Ako uplatniť zľavové kupóny na Uni-max

step 1
Výber kódu
Na tejto stránke vyberte aktuálny Uni-max zľavový kupón, ktorý zodpovedá vášmu nákupu, a skopírujte jeho znenie.
step 2
Nákup v obchode
Prejdite do obchodu Uni-max a vložte vybrané náradie alebo stroje do košíka.
step 3
Vloženie kódu
V košíku nájdite pole na zadanie zľavového kódu a skopírovaný kupón doň vložte.
step 4
Kontrola ceny
Skontrolujte prepočítanú sumu a dokončite objednávku za výhodnejšiu cenu.
logo

Čo nájdete na Uni-max?

Uni-max sa špecializuje na náradie a vybavenie dielne pre domácich majstrov aj remeselníkov. V sortimente sú ručné aj elektrické náradie, akumulátorové vŕtačky a uťahováky, brúsky, pneumatické náradie a kompresory. Nechýbajú zváracie stroje, dielenský nábytok, úložné systémy a doplnky, ktoré z garáže spravia plnohodnotnú pracovnú dielňu. Vďaka širokému zloženiu kategórií si tu vyberie začínajúci kutil aj firma, ktorá náradie používa denne.

Ako uplatniť Uni-max zľavový kupón?

Uplatnenie kódu je jednoduché a vždy prebieha ručne v košíku. Najprv si na tejto stránke vyberte aktuálny Uni-max zľavový kupón , ktorý zodpovedá vášmu nákupu, a skopírujte jeho znenie. Potom prejdite do obchodu, vložte vybrané náradie do košíka a v kroku objednávky nájdite pole na zadanie zľavového kódu. Po vložení sa celková suma prepočíta a uvidíte upravenú cenu ešte pred potvrdením objednávky.

Kedy sa oplatí nakupovať?

Najvýhodnejšie nákupy bývajú počas sezónnych akcií a výpredajov, keď Uni-max znižuje ceny náradia aj strojov. Pred dokončením objednávky sa vždy oplatí skontrolovať, či máte platný Uni-max promo kód, a porovnať ho s prebiehajúcou akciou na vybraný tovar. Pri väčšom nákupe, napríklad pri kompletnom vybavení dielne, sa zľava prejaví výraznejšie než pri jednom drobnom doplnku.

Uni-max zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Kupón
divider
Zľavový kód Uni-max 5 % na VŠETKO
Vypršal 30.06.2026
Založte si účet na Tipli a začnite získavať peniaze späť na Uni-max a ďalších 954 obchodoch.
+10 € bonus k novému účtu