UniCredit Bank

Zľavový kód UniCredit Bank

Zníženia splátok úverov v Unicredit Bank

 
 

Preveďte svoje splátky do Unicredit Bank a ušetrite.

O obchode UniCredit Bank

UniCredit bank je jedna z obľúbených bánk na Slovensku. Svoje služby poskytuje vo viacerých krajinách a doteraz má už mnoho spokojných zákazníkov. 

Založte si účet v UniCredit bank

V UniCredit bank si môžete založiť účet rýchlo a jednoducho cez internet z pohodlia domova. Máte na výber z troch typov účtov:

 • Start - účet za ktorý mesačne neplatíte nič, získate kartu Visa, možnosť online bankovníctva a ďalšie výhody pri nákupe i výbere z bankomatov.
 • Open - tento účet môžete získať mesačne za 4,90 EUR a okrem výhod pri nákupoch a základnej výbavy získate cestovné poistenie na dovolenky či pracovné cesty.
 • Top - účet pre náročnejších, ktorý môžete mať za 12 EUR mesačne spolu so všetkými výhodami, kartou Visa Premium. Navyše ak máte mesačný príjem 1 500 EUR, za účet už neplatíte.
Obrázok
UniCredit bank

Úvery v UniCredit bank

Občas sa stáva, že potrebujete úver. UniCredit bank poskytuje napríklad Presto úver - pri vybavovaní sa vás banka nebude pýtať na čo ho chcete použiť. Takisto si môžete vybaviť Presto úver na lepší domov, alebo úver na auto. Výnimkou nie je ani možnosť vybavenia kreditnej karty.

UniCredit bank poistenie

UniCredit bank poskytuje aj možnosti poistenia. Vybrať si môžete životné poistenie, majetkové poistenie, cestovné poistenie, poistenie auta alebo poistenie úveru. 

UniCredit bank sporenie a investovanie

Investovanie je skvelou možnosťou ako si nasporiť nejaký obnos peňazí, pretože investície sa môžu skutočne vyplatiť. UniCredit bank ponúka aj túto možnosť.

Obrázok
UniCredit bank pobočky

Pobočky UniCredit bank

Aj keď si môžete účet či úver vybaviť online, niekedy je vhodné osobne zájsť na pobočku. UniCredit bank má po celom Slovensku mnoho pobočiek a bankomatov. Tie nájdete napríklad v Bratislave, Banskej Bystrici, v Košiciach, v Piešťanoch či v Senici. Množstvo pobočiek nájdete aj v Česku.

UniCredit Bank zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Peniaze späť za platbu kartou s Unicredit Bank

31.12.2023

Obchody, kde vás odmeníme

O UniCredit Bank

UniCredit bank je obľúbená banka, ktorá poskytuje všetky potrebné služby v tejto oblasti. Môžete si v UniCredit bank zriadiť viacero typov účtov, preniesť tam úvery a hypotéky, začať investovať a sporiť, prípadne sa cez UniCredit bank môžete poistiť.

UniCredit Bank v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod UniCredit Bank.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa