Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod ZAJO práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov BonPrix alebo Hej.sk.

15% zľava len do 13.06.2021 na BonPrix

Platí do 30.06.2021

+ 5 % naspäť z nákupu

15% ZĽAVA! Len do 13.06.2021! Kód akcie: 6913 viac

Zľavový kupón 10 € na Hej.sk

Platí do 30.06.2021

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón -10€ na při nákupu nad 300 €, neplatí pro VIP, nelze kombinovat s dalšími akcemi viac

Šaty s volánom v akcii na BonPrix na BonPrix

Platí do 30.06.2021

+ 5 % naspäť z nákupu

Pekne padavé šaty s odhalenými plecami s volánovými rukávmi viac

Holiaci strojček Braun za výhodnú cenu na Hej.sk na Hej.sk

Platí do 30.06.2021

+ 4 % naspäť z nákupu

Hej.sk je jeden z prvých internetových obchodov v SR. Už niekoľko rokov po sebe dosiahol umiestnenie v TOP 3 Heureka ShopRoku. Svojim zákazníkom… viac

O obchode ZAJO

ZAJO športové vybavenie

SpoločnosťZAJOpatrí medzi lídrov na Slovenskom trhu v oblasti outdoorového oblečenia a príslušenstva. Na trhu funguje už od roku 1996, kedy sa zakladateľ značky rozhodol priniesť na svetlo sveta outdoorové nohavice, v ktorých je teplo, sucho a sú pohodlné. Kvalita overená rokmi a neustály rast, to ješportové oblečenieZAJO.

Okrem outdoorového oblečenia pre dámy, pánov a deti v sieti predajníZAJOnájdete aj široký sortiment príslušenstva, ktoré nesmie chýbať žiadnemu turistovi či milovníkovi prírody. Byť v pohodlí a suchu je možné aj v nehostinnom prostredí lesa či prírody s

ZAJO online

Nakupovať športové oblečenie pre celú rodinu nebolo nikdy pohodlnejšie. Jednoducho si kliknite na e-shopZAJO.ska vyberte si to svoje. Chystáte sa do hôr? Najlepšie vás zahrejúZAJO bundy, v ktorých sa budete cítiť komfortne a v teple za každého počasia.

A čo takto letná dovolenka pod holým nebol? Svoj domov v lone prírody vám zabezpečiaZAJO stany, vďaka ktorým bude pobyt v prírode nezabudnuteľným zážitkom. Všetky produkty odZAJOsú vyrábané z tých najvalitnejších materiálov, takže vydžia aj v extrémnych podmienkach.

ZAJO predajne

Nakupovať vZAJOmôžete okrem e-shopu aj v kamenných predajniach. Navštívte napríklad podnikovú predajňuZAJO ŽilinaaleboZAJO Galantaa oblečte sa na turistiku u lídra outdoorového oblečenia na Slovensku.

Značku ZAJO kúpite na Slovensku vo vyše60-tich predajniach, ktorých zoznam s presnými adresami a bližšími informáciami nájdete jednoducho za pár kliknutí na stránkach outdoorového špecialistuZAJO.sk. Od Bratislavy po Košice sú tu pre vásZAJO predajne.

ZAJO zľavy

Chcete nakupovať outdoorové oblečenie a vybavenie za tie najlepšie ceny? Využite sezónnyZAJO výpredaj. Okrem toho nezabudnite naZAJO zľavy, vďaka ktorým budú nákupy vášho oblečenia a vybavenia do prírody ešte výhodnejšie. Sledujte pravidelneZAJO letáka nezmeškajte už ani jednu akciovú ponuku, výpredaj či zľavu v predajniachZAJO.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se na4camping.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zMarionex.pl.

O ZAJO

Radi chodíte do prírody? Potrpíte si na kvalitné outdoorové oblečenie? Chystáte sa na letnú stanovačku a zháňate stan? Chceli by ste sa venovať turistike a potrebujete nakúpiť kompletnú výbavu? Najväčší výber oblečenia a vybavenia pre outdoorové aktivity nájdete jednoducho a pohodlne pod jednou strechou v predajniach ZAJO. Nakupujte na e-shope ZAJO.sk alebo na vybraných predajných miestach. Do prírody jedine v kvalite od značky ZAJO.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod ZAJO.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.