Nové zľavové kupóny v eyerim, VUCH, Feedo.sk a myAustria.sk

Tipy k nákupuNakupovanie  |  Zľavové kupóny  |  Zľavové akcie 10. 11. 2021

Neváhajte a poďte sa pozrieť, ako najlepšie ušetriť peniaze v novom týždni od 16.12.2020

Dnes vám ponúkame 8 nových zľavových kupónov z kategórií krása a zdravie, black friday, cyber monday a mnohé ďalšie. Ďalšie akcie nájdete v sekcii zľavové kupóny, ktorú pravidelne aktualizujeme. Ponuka zľavových kódov z obchodov Svetla.sk, Stillfit, Magister, exisport a ďalších platí od dnešného dňa.

Pozrite sa na aktuálne zľavové kupóny.

eyerim

Získajte zľavový kód eyerim  20 % na lyžiarske okuliare Polaroid. Vychutnajte si lyžovačku na svahu s kvalitnými okuliarmi. Nezabudnite ani na povinný test!

Kód platí do 31.12.2020

VUCH

Skvelou možnosťou ako ušetriť je aj zľavový kupón VUCH, ktorý vám prináša zľavu 10 % na celý nákup. Pozor! Platí iba do Vianoc, a tak s nákupom rozhodne neotáľajte.

Kód platí do 24.12.2020

Feedo.sk

Získajte zľavový kód Feedo.sk, vďaka ktorému môžete ušetriť až 15 % z vášho ďalšieho nákupu. Vyberte si zo širokej ponuky eshopu Feedo.sk a určite nebudete ľutovať.

Kód platí do 25.12.2020


myAustria.sk

Kvalitná rakúska drogéria + navyše zľavový kupón myAustria.sk 10 % na krém na ruky. Doprajte si iba to najlepšie za tie najlepšie ceny. Starajte sa o svoje ruky v chladnom počasí.

Kód platí do 31.12.2020

Svetla.sk

Získajte zľavový kupón Svetla.sk 10 %, ktorý vám ešte pred Vianocami pomôže ušetriť. Kupón platí na celý nákup a kompletnú ponuku svetiel a svietidiel.

Kód platí do 31.01.2021

Stillfit

Jedinečnou možnosťou ako ušetriť je aj zľavový kód Stillfit 10 % na celý nákup. Vyberte si zo širokej ponuky tohto internetového obchodu. Pozor! Platí iba do konca roka 2020!

Kód platí do 31.12.2020

Magister

Internetová lekáreň Magister vám prináša zľavový kupón Magister 5 % na celý nákup. Vyberte si lieky, doplnky stravy alebo výživové doplnky za ešte lepšie ceny.

Kód platí do 31.12.2020

exisport

Na záver tu máme zľavový kód exisport 20 % na Under Armour, Authority a 4F. Práve tieto značky patria v ExiSporte medzi najobľúbenejšie. Potešte svojich blízkych na Vianoce napríklad kvalitným oblečením.

Kód platí do 31.12.2020

Súvisiace obchody

Eyerim, Feedo.sk, Exisport, MyAustria.sk, VUCH, Svetla.sk, Magister, Stillfit

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa