Aktuálny leták pre Vás hľadáme... Skúste to prosím neskôr.

Archív letákov

Exisport leták informácie

Potrebujete cyklistiké oblečenie, či nový bicykel? Bez problémov ho zoženiete pohodlne na jednom mieste v e-shope Exisport. Neprehliadnite žiadne výhodné ponuky a zľavnené ceny na nákup športového oblečenia a doplnkov. Pozrite si Exisport katalóg a vyberajte si z nespočetného množstva produktov. Kúpte si kvalitnú športovú výstroj pohodlne z domu v internetovom obchode Exisport.com.

Obľúbený obchod so športovými potrebami Exisport ponúka najväčší výber šport fashion a športových potrieb na Slovensku. Na území Slovenska sa nachádza 32 predajní, ale nakúpiť môžete jednoducho aj z pohodlia domova cez e-shop Exisport.com.

Sortiment obchodu Exisport je veľmi široko zameraný a nájdete tu všetko pre zimné a letné športy. V ponuke sú športové potreby pre kategórie ako cyklistika, fitnes, florbal, futbal, inline korčuľovanie, loptové športy, hokej a ľadové korčuľovanie, lyžovanie, snowboarding, turistika, vodné športy. V obchode nájdete rôzne druhy kolieskových korčúľí, stolný tenis, hokejová výstroj, športové oblečenie, lyže, lyžiarky, pomôcky na tenis, futbal, florbal, bedminton, loptové hry, hokejbal a mnoho ďalšieho. Okrem klasických športov a sortimentu spojeného s daným športom tu nájdete aj športovú módu, fanúšikovské dresy a šály. V konkrétnej kategórií nájdete veľa vecí a pomôcok, o ktorých ste možno ani nevedeli, že sa dajú kúpiť.

Svojim zákazníkom ponúka Exisport príjemný pocit z nakupovania v moderných a klimatizovaných predajniach s ochotným personálom a širokým sortimentom tovaru. Medzi ponúkané značky v sortimente patria svetovo známe značky ako Puma, Nike, Adidas, Umbro, Reebok, Fila Skates, Atomic, Lacoste, Alpine Crown alebo New Balance a mnoho ďalších. V ponuke nájdete aj vlastnú značku Exisport, kde sú fanúšikmi obľúbené slovenské hokejové dresy.

Chcete nakupovať kvalitné športové vybavenie za tie najlepšie ceny? Nezabudnite pravidelne sledovať Exisport leták. Na jednom mieste tak nájdete všetky najnovšie informácie o akciových ponukách, zľavách či iných výhodách zo sveta športu. Pre zákazníkov je navyše vždy pripravená nejaká špeciálna Exisport zľava, vďaka ktorej ušetríte na nákupoch nemalé peniaze. Pokiaľ ste v Exisporte nenašli presne čo hľadáte, skúste si tiež prelistovať leták Sportisimo, prípadne leták Kik. Nájdete tu viac ako len športové oblečenie.

Podobné obchody ako EXIsport s akčnými letákmi a katalógmi

Skutočne chcete prísť o 0,5 % späť z ceny nákupu v obchode EXIsport?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa