Obchody / Stillfit O Stillfit -

Stillfit

O obchode Stillfit

Internetový obchod Stillfit vám prináša všetko, čo potrebujete pre vašu vysnenú postavu. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Stillfit zľavový kód a šetrite!

Stillfit

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop Stillfit určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Stillfit. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba pribrať? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom Stillfit.

Obrázok

Stillfit kontakty

K dispozícii vám je aj Stillfit zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Stillfit sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Upozorňujeme, že korešpondenčná adresa pre vrátenie tovaru nie je totožná s adresou sídla spoločnosti! Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Stillfit facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Napríklad Stillfit facebook pre dokonalý relax, ktorý je po cvičení mimoriadne dôležitý.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku MyKeto.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Bodypak.pl.

Stillfit zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup

31.12.2020

Doprava zadarmo

31.01.2021

Doprava zdarma sk

15.11.2020

Zľavový kupón 10% pri nákupe nad 20 EUR

13.10.2020

Sleva 10 % na nákup v obchode StillFit.sk

31.10.2020

Obchody, kde vás odmeníme

O Stillfit

Internetový obchod Stillfit je popredným predajcom fitness náčinia a pomôcok pre zmenu vášho životného štýlu. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Stillfit zľavový kód a ušetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Stillfit.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa