Stillfit

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Stillfit zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,5 % v obchode Stillfit

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový obchod Stillfit je popredným predajcom fitness náčinia a pomôcok pre zmenu vášho životného štýlu. Vyberte si zo širokej ponuky,...

O obchode Stillfit

Internetový obchod Stillfit vám prináša všetko, čo potrebujete pre vašu vysnenú postavu. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Stillfit zľavový kód a šetrite!

Stillfit

Milujete fitness a posilňovňa je vaším druhým domovom? Ak áno, tak eshop Stillfit určite poznáte. Už dlhé roky ponúka široké spektrum produktov za bezkonkurenčné ceny a s rýchlym dodaním. Pravidelne pridávané články, vás naučia veľa nového a sú určené ako pre začiatočníkov tak aj pre pokročilých. Ak ste sa vrhli na novoročné chudnutie, nájdete tu presne to, čo potrebujete. Zvyšok už bude iba na vašej tvrdej drine v posilňovni. Neviete si vybrať? Prehľadné zoradenie je jednou z najväčších výhod na Stillfit. Chcete sa zlepšiť v športe? Je váš cieľ nárast sily, vytrvalosti alebo zlepšenie tréningu? Chcete väčšie svaly alebo iba pribrať? Toto a ešte omnoho viac môžete dokázať vďaka doplnkom Stillfit.

Obrázok

Stillfit kontakty

K dispozícii vám je aj Stillfit zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Stillfit sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Upozorňujeme, že korešpondenčná adresa pre vrátenie tovaru nie je totožná s adresou sídla spoločnosti! Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Stillfit facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Napríklad Stillfit facebook pre dokonalý relax, ktorý je po cvičení mimoriadne dôležitý.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku MyKeto.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Bodypak.pl.

Stillfit zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 10 % na nákup

31.12.2020 - Zľavový kupón 10 % možno využiť pri nákupe nad 20 €.

Zľavový kupón 10% pri nákupe nad 20 EUR

13.10.2020 - Zľavový kupón 10% možno využiť pri nákupe nad 20 EUR.

Sleva 10 % na nákup v obchode StillFit.sk

31.10.2020 - Zľava 10 % pri nákupe nad 20 EUR.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Stillfit

Internetový obchod Stillfit je popredným predajcom fitness náčinia a pomôcok pre zmenu vášho životného štýlu. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Stillfit zľavový kód a ušetrite.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,5 % späť z ceny nákupu v obchode Stillfit?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.