Magister

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Magister zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 1,05 % v obchode Magister

Platí do 24.10.2021

 
   

Internetový portál Magister.sk je skvelou príležitosťou nákupu liekov cez internet. Vyberte si zo širokej ponuky a nebudete ľutovať. Využite aj.…

O obchode Magister

Internetová lekáreň Magister tu je pre vás! Nestojte dlhé rady v kamennej prevádzke. Zamerajte sa na nákup cez internet. Nájdete tu všetky produkty, ktoré by ste našli aj v kamennej pobočke. Lekáreň Magister ponúka navyše aj rýchle doručenie a skvelé ceny. Prihoďte k tomu ešte aj Magister zľavový kód a šetrite pri každej objednávke.

Magister

Internetových lekární je skutočne veľké množstvo. Jednou z nich je aj Magister. Hoci naši starí rodičia dôverovali skôr vitamínom zo záhrady, tak dnes sa bez moderných výdobytkov farmaceutických firiem už nezaobídeme. Mimoriadne široké spektrum liekov a hlavne vynikajúca cena s rýchlou dopravou sú najväčšie výhody, ktoré ponúka internetová lekáreň Magister. Aj keď nie je taká známa ako internetová lekáreň Pilulka.sk, či iné iné lekárne, ktoré majú mnoho kamenných pobočiek, tak dokáže zaujať najmä skvelou cenou. Ak chcete ušetriť, tak určite navštívte Magister.sk.

magister rúško

Čo všetko ponúka eshop Magister?

 • liečivá
 • doplnky výživy
 • kozmetika
 • veterinárna starostlivosť
 • zdravotnícke prostriedky
 • komplexná starostlivosť pre deti
 • komplexná starostlivosť pre seniorov
 • a mnoho ďalšieho...

Magister kontakty

Magister zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky prípadne mailom. Pracovníci zákazníckeho centra sú pripravení zodpovedať vám všetky vaše otázky. Neváhajte preto a nechajte si poradiť. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Magister facebook, kde nájdete zaujímavé informácie a novinky. Určite venujte svoju pozornosť aj nášmu porovnaniu troch najväčších lekárni. Ktorá je najlepšia?

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku drmax.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku i-apteka.pl.

Magister zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 5 %

31.12.2020 - Zľavový kupón 5 % možno využiť na nákup v eshope Magister.sk.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Magister

Internetový portál Magister.sk je skvelou príležitosťou nákupu liekov cez internet. Vyberte si zo širokej ponuky a nebudete ľutovať. Využite aj Magister zľavový kód a stiahnite cenu na dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1,05 % späť z ceny nákupu v obchode Magister?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.