Zariaďovanie či rekonštrukcia domu nie je lacná záležitosť, tak prečo by ste za to mali platiť iac ako je nutné? Ušetrite na sortimente pre váš byt, dom či záhradu vďaka akciovým letákom obchodov ako IKEA, ASKO, JYSK či Decodom. Zaujíma vás aký akciový tovar kúpite práve v OBI? Medzi letákmi na Tipli môžete porovnať ponuky rôznych obchodov a nakúpiť nábytok, bytové doplnky či príslušenstvo čo najlacnejšie.

Ak máte medzi blízkymi kutila, ktorý si sám hravo poradí s viacerými prácami okolo domu, máte veľké šťastie! Ušetríte totiž peniaze, ktoré by ste inak zaplatili stavbárom. A aby boli rekonštrukcia či zariaďovanie vášho domova ešte lacnejšie, prinášame vám akciové letáky, v ktorých nájdete sortiment pre dom, byt či záhradu za bezkonkurenčné ceny. A to všetko na jednom mieste!

Najnovšie letáky pre dom, byt a záhradu

Pokiaľ vás doma čaká prestavba, prelistujte si OBI leták a vyberte si zlacnené krby, okná, sprchové kúty či stavebné náradie. Pri renovácií kúpeľní iste využijete Ingema leták či Ingema katalóg so širokou ponukou sprchových kútov, vaní, či obkladov a dlažieb. Najväčšiu ponuku vodovodných batérií nájdete v Ravak katalógu. Pri maľovaní stien zase oceníte aktuálny akciový Dom farieb leták s farbami na stenu za výhodné ceny. Ak potrebujete novú kuchyňu, prezrite si Decodom leták a ušetrite alebo Blanco katalóg, kde na vás čakajú tie najkrajšie kuchynské umývadlá.

Hľadáte pekný a kvalitný nábytok za rozumnú cenu? Prezrite si IKEA katalóg a inšpirujte sa najnovšími trendami v oblasti funkčného bytového dizajnu. Vyberte si z už navrhnutých kuchyní, obývacích izieb či spální alebo zapojte svoju fantáziu a vyskladajte si domov svojich snov sami. Kúpte si vkusné bytové doplnky napríklad z letáku KIK a premeňte svoj dom na útulný domov. Pri zariaďovaní bytu vám pomôže leták JYSK alebo akčné letáky ASKO, kde nájdete kvalitný nábytok a doplnky do každej izby. Za zvýhodnené ceny si tak môžete kúpiť posteľ, skrine, kuchynský či konferenčný stôl, ale aj bytový textil či svietidlá.

Aktuálne letáky - bytové doplnky

K zariaďovaniu bytu patrí aj výber domácich tých správnych doplnkov do domácnosti. Kuchyňu môžete doplniť praktickým pomocníkmi z letáku Orion alebo Kinekus letáku. Moderné doplnky za extrémne nízke ceny môžete vyberať z Pepco letáku.

Všetko pre vaše záhradkárske hobby

To, prečo niektorí ľudia uprednostnia kúpu domu pred bytom, je najčastejšie záhrada. Tá urobí z domova nádherné miesto plné relaxu. Či už ste vášniví záhradkári, alebo máte radšej dokonale pokosený trávnik a miesto na posedenie, určite stojí za to prezrieť si online Kinekus leták. Tento hobby market prináša krásny záhradný nábytok aj náradie na záhradkárske práce ako lopaty, fúriky či hrable. Každý kutil iste ocení aj výhodné ceny jednoduchého či profesionálneho náradia pre záhradkárske či stavebné práce. To z katalógu Proma dokáže konkurovať náradiu, aké ponúka napríklad Hornbach leták.

Chcete prísť o odmenu až 15 % z každého nákupu na internete?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.