Aktuálne letáky a letáky na budúci týždeň HORNBACH

Archív letákov

HORNBACH leták informácie

Všetky platné HORNBACH letáky na jednom mieste! HORNBACH leták pre tento aj budúci týždeň. HORNBACH rozosiela letáky nepravidelne niekoľkokrát do roka do schránok všade, kde má predajne. HORNBACH leták platí väčšinou jeden mesiac alebo dva mesiace.

HORNBACH tiež nepravidelne vydáva aj špeciálne tematické letáky napríklad na starostlivosť o záhradu, stavebný špeciál alebo voľný čas. Na papierový leták môžete zabudnúť, pretože u nás nájdete HORNBACH leták online.

HORNBACH - história a vývoj obchodu

HORNBACH je medzinárodný obchodný reťazec, ktorý sa špecializuje na na výrobky domácich majstrov. História podniku spadá až do druhej polovice devätnásteho storočia, kedy pokrývačský majster Michael Hornbach v Landau začal podnikať v remeslách. Roku 1900 jeho syn Wilhelm rozšíril pôsobenie firmy o obchod so stavebninami. Najväčší rozmach však nastal v roku 1968 kedy pravnuk zakladateľa, Otmar Hornbach, otvoril prvý kombinovaný obchod pre stavbu a záhradu v Európe. Od tej doby sa, mimo Nemecka, firma rozšírila aj do Rakúska, Luxemburska, Holandska, Švédska, Švajčiarska, Rumunska, na Slovensko a tiež do Českej republiky.

HORNBACH - predajne na Slovensku

Na slovenskom trhu sa HORNBACH objavil v roku 1996. HORNBACH má tri predajne. Dve predajne HORNBACH Bratislava a jednu HORNBACH Košice. HORNBACH otváracie hodiny sú v každej z troch predajní rovnaké. Po-Pia: 07:00 - 21:00, So-Ne: 08:00 - 21:00. Otváracie hodiny počas štátnych sviatkov sa líšia, kedy je zatvorené alebo je skrátená otváracia doba. Firma sa zameriava na predaj stavebnín, dreva, okien a dverí, podlahových krytín, obkladov a dlažieb, strojov, náradia, železiarstva, kachlí, radiátorov, klimatizácie, vecí do kuchyne a kúpeľne, osvetlenia, príslušenstva do záhrady, záhradnej techniky, zavlažovania a ďalších produktov. Celú ponuku nájdete aj online na HORNBACH e-shope. Aktuálny HORNBACH leták a HORNBACH katalóg vám ponúkne výber aktuálnych akcií a noviniek.

HORNBACH - najlepšie ceny produktov

Akčné ceny produktov nájdete v aktuálnom HORNBACH letáku. Zákazníci HORNBACHU si tiež často prezerajú leták OBI alebo leták Merkury Market a ceny si porovnávajú. Na internetovej stránke HORNBACH nájdete tiež rôzne návody, ktoré vás krok po kroku dovedú k položeniu podlahy, k vyrobeniu kompostera alebo napríklad k tomu, ako si vybrať správny bazén.

Firma tiež vo svojich predajniach usporadúva rôzne predvádzacie akcie na vybrané značky a nové produkty. Nielen na akciách vám vyškolení pracovníci radi pomôžu a poradia. HORNBACH sa snaží ponúkať svojim zákaznikom tovar za tie najlepšie možné ceny. Presvedčiť sa o tom môžete napríklad v akčnom HORNBACH letáku, ktorý pre vás pripravujeme na tejto stránke. Nezabudnite sledovať Hornbach zľavy a využite všetky aktuálne výhody, ktoré môžete pri nákupoch v sieti Hornbach využiť.

Podobné obchody ako HORNBACH s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod HORNBACH.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa