Zľavový kód OBI

OBI ponuky ako ušetriť počas celého mesiaca

Platí do 31.05.2024

 
 

Špeciálne ponuky a výpredaje.

O obchode OBI

Obi je maloobchodný predajca, ktorý pôsobí v niekoľkých krajinách strednej a východnej Európy, kde je viac ako 650 obchodov. O tom, že sa Obi darí a je vedúcim lídrom na trhu svedčí aj fakt, že každoročne dosahuje vysoké obraty. Obi bol založený v roku 1970 a veľmi rýchlo sa stal vedúcim na trhu v nemeckom maloobchodnom priemysle. Od roku 1993 využil svoju silnú pozíciu na domácom trhu a dostal sa za hranice. V roku 2016 otvoril Obi svoje brány na Slovensku. Hobby marketom sa darí a Obi na Slovensku nie je výnimkou. Aj obyvatelia Slovenskej republiky si môžu vyberať zo širokej ponuky produktov nie len pre kutilov, ktoré Obi ponúka ako napríklad Obi dvere, osb dosky Obi, či populárny Obi záhradný nábytok. Produkty si viete pohodlne objednať domov, či vyzdvihnúť na jednej z predajní. Obi predajne sa nachádzajú v každom väčšom meste. Spomenúť môžeme napríklad Obi Nitra, Obi Bratislava, Obi Košice, či Obi Trnava a Obi Michalovce. Obi predajne sú známe najmä svojou obrovskou predajnou plochou, kde viete jednoducho stráviť celé hodiny príjemným nakupovaním. Pred návštevou si nezabudnite pozrieť Obi otváracie hodiny a prelistovať si Obi leták, aby vám žiadna skvelá ponuka neunikla.

Ako ušetriť s Obi

Možností ako ušetriť pri nákupe v tomto obchode je naozaj neúrekom. Netreba zabúdať aj na to, že ak sa podujmete na domáce majstrovanie priamo vy, tak šetríte peniaze, ktoré by ste museli platiť iným pracovníkom. Najviac možností šetrenia ponúka Obi leták, kde nájdete stovky produktov ktoré sú v akcii, či vo výpredaji. Tie si môžete objednať domov, alebo vyzdvihnúť na niektorej z predajní ako Obi Nitra, Obi Bratislava, či Obi Trnava. Ďalšou z možnosťou ako ušetriť je prihlásenie sa na odber newsletteru. Všetky aktuálne ponuky a zľavy vám tak pristanú priamo vo vašej emailovej schránke. Nezabúdajte ani na výpredajové kúsky, ktoré vám taktiež umožnia skvelo šetriť. Na predajniach navyše nájdete aj posledné vystavené kusy s výraznou zľavou. Ušetriť pri nákupe môžete aj keď použijete Obi zľavový kupón, ktorý ale môžete uplatniť iba pri nákupe v internetovom obchode. Obi zľavový kupón totiž v kamenných predajniach neplatí.

Ako získať Obi zľavový kupón

Obi zľavový kupón môžete najčastejšie získať priamo na webe Obi eshop. Ďalšou možnosťou je pozrieť sa na portál Tipli, ktorý vám ponúka všetky aktuálne zľavové kupóny prehľadne zoradené aj s popisom na využitie. Obi zľavový kupón sa však dá využiť iba v internetovom obchode. V kamenných predajniach ako Obi Nitra, Obi Bratislava, či Obi Trnava ho využiť nedokážete. Odporúčame sa prihlásiť aj na odber newsletteru, aby vám už žiadna zaujímavá ponuka neunikla. Jednoducho sa tak môže stať, že aktuálny Obi zľavový kupón skončí vo vašej emailovej schránke. Nezabúdajte ani na sledovanie sociálnych sietí. Obi Facebook, Instagram, YouTube, či Pinterest sú zdrojom zaujímavých informácií a z času na čas tu objavíte aj Obi zľavový kupón. Určite sa pozrite aj na Tipli Facebook, kde sa taktiež môže objaviť jedinečná možnosť ako získať zľavový kupón.

 

Obi karta, výpredaj

Obi karta je skvelou príležitosťou ako ušetriť ešte viac. Pre jej získanie je potrebné sa zaregistrovať na webe Obi eshop. Ponúka veľké množstvo výhod ako bonusový program so zvýhodnením až do výšky 10 %. Stačí dosiahnuť ročný obrat vo výške 2500 €. Zľavy však začínajú už od ročného obratu vo výške 750 €. Okrem iného budete navyše dostávať aj informácie o špeciálnych zľavových kupónoch a súťažiach iba pre majiteľov karty. Obi karta vám zabezpečí aj špeciálne Obi bonus ponuky, ktoré sú opäť k dispozícii exkluzívne iba pre majiteľov karty. Ďalšie výhody, ktoré môžete čerpať sú napríklad trojmesačná záruka vrátenia peňazí, či možnosť prezerania si zákazníckeho konta online. Vlastníctvo zákazníckej karty sa tak rozhodne vyplatí. Okrem zákazníckej karty musíme spomenúť aj Obi výpredaj, ktorý predstavuje opäť skvelú možnosť ako ušetriť. Obi pravidelne organizuje sezónny výpredaj, ale zúčastňuje sa aj iných kampaní ako napríklad Black Friday, čiže Čierny piatok. Tento pôvodom americký nákupný sviatok je považovaný za najvýhodnejšie obdobie pre nákupy.

Obi dvere, záhradný nábytok a iný sortiment

Vedrá plné pestrofarebných kvetov, sadeničky, kvetináče do interiéru, záhradné náradie, stavebniny, Obi záhradný nábytok a iné vybavenie pre váš exteriér a interiér. Práve záhradkárske produkty sú jedny z najväčších lákadiel nemeckého reťazca. Veľkú časť svojich predajní ako Obi Trnava, Obi Nitra, či Obi Bratislava venujú práve záhrade a kvetom. Predajca poteší nejedného remeselníka. Vďaka nemu si môžete zrekonštruovať svoj domov či skrášliť záhradu. Obi sortiment je bohatý. Okrem kategórie Obi záhrada ponúka všetko pre stavbu – stavebné materiály, obklady a Obi dlažby, podlahy a parkety, Obi dvere, okná podobne. Nájdete v ňom aj pomôcky a náradie, ktoré potrebujete pri modernizácii domácnosti a záhrady: rôzne elektrické nástroje, železiarsky tovar ako skrutky či matice. Taktiež vybaví vašu kuchyňu spotrebičmi a inými doplnkami a kúpeľňu sanitárnym zariadením, vaňou či sprchou. Modernizáciu svojho domu môžete riadiť aj pohodlne z domu. Všetky pomôcky, náradie, techniku a iný sortiment ponúka predajca na svojej webovej stránke Obi.sk. Stačí si len vybrať tovar online v Obi eshope a zarezervovať si ho. Ak si zo širokej ponuky nevyberiete, tak sa určite pozrite aj na iné internetové a kamenné obchody z kategórie domácnosť a záhrada na Tipli.

Výhodné nakupovanie s Obi

Nakupovanie s Obi je naozaj výhodné. Nezáleží na tom, či zvolíte Obi eshop alebo navštívite Obi predajne ako Obi Trnava, Obi Bratislava, či Obi Nitra. Okrem širokého spektra produktov a skvelých cien môžete využívať aj Obi služby. Obi je taktiež vaším radcom, ktorý vám pomôže. Ponúka inšpirácie pre úpravu vašej záhrady, rady a návody pri rekonštrukcii bytu. Stačí sa iba pozrieť na kategóriu Obi záhrada, či návody. To nie je všetko. Obi ponúka top služby pre svojich zákazníkov. Obi vám namieša farbu podľa vašich predstáv na počkanie. Taktiež vykonáva priame rezy a výrezy dreva úplne zadarmo. Dokonca si od Obi môžete požičať náradie. K tomu rôzne akcie a Obi zľavy, ktoré sú s Obi kartou ešte výraznejšie. Voľba je teda jasná.

Obrázok

Obi Nitra, Obi Bratislava, Obi Trnava a ďalšie Obi predajne

Obi eshop je jedna z možností nákupu. Druhou je nákup v kamennej predajni. Málokto však vie, že si tovar viete objednať vopred online na vyzdvihnutie. Obi predajňa požadovaný tovar pripraví na vyzdvihnutie už do 4 hodín. Osobne navštívite svoju predajňu ako napríklad Obi Bratislava, Obi Nitra, Obi Trnava, či Obi Banská Bystrica a odnesiete si svoj produkt domov. Určite si overte Obi otváracie hodiny a pred návštevou si prezrite aj Obi leták. Ak stále máte na predajcu nejaké konkrétne otázky, tak neváhajte a napíšte ich na emailovú adresu info@obi.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 0850 850 100. Ďalšie informácie vám poskytne aj tabuľka nižšie, kde nájdete vybrané Obi predajne s adresou, a kontaktom. Chýbať nemôžu ani Obi otváracie hodiny. Tie si však overte vždy tesne pred návštevou. Môžu sa totiž meniť.

Obi predajneAdresaObi otváracie hodinyKontakt
Obi NitraChrenovská 1488/26 94901 Nitra-Chrenovápondelok – piatok od 07:00 do 21:00
sobota – nedeľa od 08:00 do 21:00
02/321 954 80
Obi BratislavaBajkalská 34 82109 Bratislava-Ružinovpondelok – piatok od 07:00 do 21:00
sobota – nedeľa od 08:00 do 21:00
02/321 954 80
Obi TrnavaNová 11 91701 Trnavapondelok – piatok od 07.00 do 20.00
sobota – nedeľa od 08.00 do 20.00
02/321 954 80
Obi KošiceMoldavská cesta 24 04011 Košicepondelok – piatok od 07:00 do 21:00
sobota – nedeľa od 08:00 do 21:00
02/321 954 80
Obi MichalovceSobranecká cesta 6903/1A 07101 Michalovcepondelok - nedeľa od 08:00 do 20:0002/321 954 80
Obi ŽilinaVysokoškolákov 35A 01001 Žilinapondelok – nedeľa, 08:00 – 20:00 hod.02/321 954 80
Obi PopradTeplická cesta 4358/1 05801 Popradpondelok – nedeľa od 08:00 do 20:0002/321 954 80
Obi MartinObchodné centrum Turiec 1 03601 Martinpondelok – nedeľa od 08:00 do 20:0002/321 954 80
Obi TrenčínKu Štvrtiam 7030 91101 Trenčínpondelok – nedeľa od 08:00 do 20:0002/321 954 80
Obi PrievidzaNedožerská cesta 1269/17B 97101 Prievizdapondelok - nedeľa od 08:00 do 20:00

02/321 954 80

Obi vrátenie tovaru a reklamácia

Ak z nejakého dôvodu potrebujete vrátiť, či reklamovať tovar z Obi, tak sa nemusíte ničoho obávať. Na odstúpenie od zmluvy máte štandardne zo zákona 14 dní. Obi vám túto lehotu predĺži bezplatne na 30 dní od dodania nákupu. Tovar objednaný online viete jednoducho vrátiť cez Obi eshop. Stačí kliknúť na tlačidlo "Vrátiť tovar" a postupovať presne podľa popisu. Niektorý tovar je možné vrátiť prostredníctvom Obi predajne. Pozrite si preto zoznam predajní a vyberte si tú, ktorú máte najbližšie. Nezáleží na tom, či to bude Obi Trnava, Obi Nitra, Obi Bratislava, či Obi Košice na východe Slovenskej republiky. V prípade reklamácie je postup podobný. Musíte však vyplniť reklamačný formulár. Reklamáciu dokážete vo väčšine prípadov vyriešiť aj na predajniach. Ochotní zamestnanci sú vám k dispozícii a celým procesom vás prevedú. V prípade problémov kontaktujte zákaznícke centrum . Napíšte na ich emailovú adresu info@obi.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 0850 850 100. Na komunikáciu môžete taktiež využiť aj sociálne siete ako Obi Facebook, Instagram, YouTube, či Pinterest.

Akciový Obi leták

Pred návštevou predajne si nezabudnite prelistovať aktuálny OBI leták. Okrem jeho papierovej podoby ho nájdete aj na portáli Tipli, kde si ho môžete prakticky prezrieť online, a to kdekoľvek a kedykoľvek. Vyskúšajte si prelistovať Obi leták online na Tipli. Spoločnosť OBI vydáva leták vždy na rôzne časové obdobia. Letáky bývajú zvyčajne tematicky zamerané, a to buď podľa aktuálnej sezóny či akcií na daný sortiment. Na svoje si v ňom prídu nielen kutilovia. Nájdete v ňom všetko pre stavbu, rekonštrukciu či zútulnenie vášho príbytku. Obi leták prináša rôzne stavebné materiály, obklady, dvere, okná, farby ale aj nábytok, záhradkárske potreby a mnoho ďalšieho tovaru.

OBI zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Akciové ponuky

31.10.2022

Zľava 10 % cez Bobrie bonusové týždne

22.01.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na OBI

Práve zľavové kupóny sú najlepšou možnosťou ako ušetriť v internetovom obchode Obi. Ich použitie je mimoriadne jednoduché. Vyberte si najlepší zľavový kód, ktorý by ste chceli uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do internetového obchodu Obi. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Do košíka“. V košíku do políčka „Kód kupónu“ skopírujte váš zľavový kód a kliknite na „Uplatniť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak ste si nevybrali žiadny zľavový kód, pozrite si napríklad aj Siko zľavové kupóny alebo Kondela zľavové kódy. V prípade, že vám Obi zľavový kód nefunguje, skontrolujte si podmienky jeho uplatnenia. Niektoré kódy platia len na určité produkty alebo kolekcie. Ďalšou príčinou môže byť vypršaná platnosť, preto si ju vždy skontrolujte.

Obchody, kde vás odmeníme

O OBI

Internetový, no hlavne kamenný obchod Obi netreba bližšie predstavovať. Ide o najväčšieho DIY predajcu v Európe. Nájdete tu množstvo zaujímavých produktov ako napríklad Obi dvere, záhradný nábytok, Obi dlažba, či osb dosky Obi. Obi predajne sa nachádzajú po celom Slovensku. Medzi najnavštevovanejšie patrí Obi Nitra, Obi Bratislava, Obi Trnava, Obi Košice, či Obi Michalovce. Pred návštevou si určite overte Obi otváracie hodiny a prezrite si aj Obi leták, kde zistíte ako môžete ušetriť.

OBI v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod OBI.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa