Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

OBI

OBI

www.obi.sk
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »

Radi si zhotovujete veci svojpomocne? Ste známy ako „domáci kutil“? V „majstrovaní“ vás podporí nemecký predajca Obi! Vybaví vás náradím a inými doplnkami pre svoj domov či záhradu. Už nebudete chcieť iné. 

O obchode OBI

Obi ako líder na trhu

Obi je maloobchodný predajca, ktorý pôsobí v niekoľkých krajinách strednej a východnej Európy, kde je viac ako 650 obchodov. O tom, že sa Obi darí a je vedúcim lídrm na trhu svedčí fakt, že v roku 2015 dosiahol obrat viac ako 6,7 miliárd eur.

Obi bol založený v roku 1970 a veľmi rýchlo sa stal vedúcim na trhu v nemeckom maloobchodnom priemysle. Od roku 1993 využil svoju silnú pozíciu na domácom trhu a dostal sa za hranice. V roku 2016 otvoril Obi svoje brány na Slovensku. Hobby marketom sa darí a Obi na Slovensku nie je výnimkou.

Obi sortiment

Vedrá plné pestrofarebných kvetov, sadeničky, kvetináče do interiéru, záhradné náradie, stavebniny a iné vybavenie pre váš exteriér a interiér. Práve záhradkárske produkty sú jedny z najväčších lákadiel nemeckého reťazca. Veľkú časť svojej predajne venuje Obi práve záhrade a kvetom. 

Predajca poteší nejedného remeselníka. Vďaka nemu si môžete zrekonštruovať svoj domov či skrášliť záhradu. Obi sortiment je bohatý! Okrem spomínaných rastlín a kvetín ponúka všetko pre stavbu – stavebné materiály, obklady a dlažby, podlahy a parkety, okná pod. Nájdete v ňom aj pomôcky a náradie, ktoré potrebujete pri modernizácii domácnosti a záhrady: rôzne elektrické nástroje, železiarsky tovar ako skrutky či matice. Taktiež vybaví vašu kuchyňu spotrebičmi a inými doplnkami a kúpeľňu sanitárnym zariadením, vaňou či sprchou.

Pohodlne a rýchlo vďaka Obi eshope

Modernizáciu svojho domu môžete riadiť aj pohodlne z domu! Všetky pomôcky, náradie, techniku a iný sortiment ponúka predajca na svojej webovej stránke obi.sk. Stačí si len vybrať tovar online v Obi eshope a zarezervovať si ho. Obi predajňa požadovaný tovar pripraví na vyzdvihnutie už do 4 hodín. Osobne navštívite svoju predajňu Obi (jednu z 13 predajní, pričom Obi otváracie hodiny sú každý deň od 7:00-20:00) a odnesiete si svoj produkt domov.

Obi TOP služby

Obi je taktiež vaším radcom, ktorý vám pomôže! Ponúka inšpirácie pre úpravu vašej záhrady, rady a návody pri rekonštrukcii bytu. To nie je všetko. Obi ponúka TOP služby pre svojich zákazníkov. Obi vám namieša farbu podľa vašich predstáv na počkanie. Taktiež vykonáva priame rezy a výrez drevov a to úplne zadarmo. Dokonca si od Obi môžete požičať náradie. K tomu rôzne akcie a Obi zľavy, ktoré sú s Obi Bonus kartou ešte výraznejšie a voľba je jasná!

 • Věděli jste, že v obchodě Obi.cz můžete nakoupit i v Česku.
 • Podobny sklep Castorama.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Objavte kvalitné parfémy a kozmetiku v Elnino.sk

Nákupné maniačky pozor! Zoznámte sa s e-shopom Elnino, ktorý ponúka všetko pre váš dokonalý...
30.10.2017 Zobraziť článok

Ako nájsť lacné letenky a ako cestovať lacno?

Neviete ako nájsť lacné letenky? Chceli by ste precestovať Európu, ale nechcete na to minúť...
23.2.2018 Zobraziť článok

SÚŤAŽ: VOUCHERY V HODNOTE 20 € NA NÁKUP V NOTINO

POZOR, POZOR! Vyhlasujeme súťaž o 3x voucher v hodnote 20 € na nákup v obľúbenej parfumérii...
5.6.2017 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1203 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.