Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

OBI

OBI

www.obi.sk

Radi si zhotovujete veci svojpomocne? Ste známy ako „domáci kutil“? V „majstrovaní“ vás podporí nemecký predajca Obi! Vybaví vás náradím a inými doplnkami pre svoj domov či záhradu. Už nebudete chcieť iné. 

O obchode OBI

Obi ako líder na trhu

Obi je maloobchodný predajca, ktorý pôsobí v niekoľkých krajinách strednej a východnej Európy, kde je viac ako 650 obchodov. O tom, že sa Obi darí a je vedúcim lídrm na trhu svedčí fakt, že v roku 2015 dosiahol obrat viac ako 6,7 miliárd eur.

Obi bol založený v roku 1970 a veľmi rýchlo sa stal vedúcim na trhu v nemeckom maloobchodnom priemysle. Od roku 1993 využil svoju silnú pozíciu na domácom trhu a dostal sa za hranice. V roku 2016 otvoril Obi svoje brány na Slovensku. Hobby marketom sa darí a Obi na Slovensku nie je výnimkou.

Obi sortiment

Vedrá plné pestrofarebných kvetov, sadeničky, kvetináče do interiéru, záhradné náradie, stavebniny a iné vybavenie pre váš exteriér a interiér. Práve záhradkárske produkty sú jedny z najväčších lákadiel nemeckého reťazca. Veľkú časť svojej predajne venuje Obi práve záhrade a kvetom. 

Predajca poteší nejedného remeselníka. Vďaka nemu si môžete zrekonštruovať svoj domov či skrášliť záhradu. Obi sortiment je bohatý! Okrem spomínaných rastlín a kvetín ponúka všetko pre stavbu – stavebné materiály, obklady a dlažby, podlahy a parkety, okná pod. Nájdete v ňom aj pomôcky a náradie, ktoré potrebujete pri modernizácii domácnosti a záhrady: rôzne elektrické nástroje, železiarsky tovar ako skrutky či matice. Taktiež vybaví vašu kuchyňu spotrebičmi a inými doplnkami a kúpeľňu sanitárnym zariadením, vaňou či sprchou.

Pohodlne a rýchlo vďaka Obi eshope

Modernizáciu svojho domu môžete riadiť aj pohodlne z domu! Všetky pomôcky, náradie, techniku a iný sortiment ponúka predajca na svojej webovej stránke obi.sk. Stačí si len vybrať tovar online v Obi eshope a zarezervovať si ho. Obi predajňa požadovaný tovar pripraví na vyzdvihnutie už do 4 hodín. Osobne navštívite svoju predajňu Obi (jednu z 13 predajní, pričom Obi otváracie hodiny sú každý deň od 7:00-20:00) a odnesiete si svoj produkt domov.

Obi TOP služby

Obi je taktiež vaším radcom, ktorý vám pomôže! Ponúka inšpirácie pre úpravu vašej záhrady, rady a návody pri rekonštrukcii bytu. To nie je všetko. Obi ponúka TOP služby pre svojich zákazníkov. Obi vám namieša farbu podľa vašich predstáv na počkanie. Taktiež vykonáva priame rezy a výrez drevov a to úplne zadarmo. Dokonca si od Obi môžete požičať náradie. K tomu rôzne akcie a Obi zľavy, ktoré sú s Obi Bonus kartou ešte výraznejšie a voľba je jasná!

 • Věděli jste, že v obchodě Obi.cz můžete nakoupit i v Česku.
 • Podobny sklep Castorama.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Vemzu - jedinečné a originálne produkty…

Tak toto si Vezmem domov. Takto budete reagovať, keď spoznáte obchod, kde nakúpite všetky svoje...
7.6.2018 Zobraziť článok

V eobuv.sk si každá noha topánku nájde

Potrebujete nové topánky? Eobuv.sk je správnou voľbou. O topánkach tu vedia naozaj veľa....
9.5.2018 Zobraziť článok

Obuv RENO - pohodlná a štýlová obuv

Hľadáte pohodlné topánky vyrobené z kvalitných materiálov za atraktívne ceny? Značka RENO...
14.2.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo