Pre obchod OBI práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z 4home.

-10 %

Zľavový kód 4home 10 % na prehozy a poťahy

Platí do 26.09.2022

+ 2 % naspäť z nákupu

Zľavový kód 4home 10 % platí na prehozy a poťahy.

POTAHY922

O obchode OBI

Obi ako líder na trhu

Obi je maloobchodný predajca, ktorý pôsobí v niekoľkých krajinách strednej a východnej Európy, kde je viac ako 650 obchodov. O tom, že sa Obi darí a je vedúcim lídrom na trhu svedčí fakt, že v roku 2015 dosiahol obrat viac ako 6,7 miliárd eur.

Obi bol založený v roku 1970 a veľmi rýchlo sa stal vedúcim na trhu v nemeckom maloobchodnom priemysle. Od roku 1993 využil svoju silnú pozíciu na domácom trhu a dostal sa za hranice. V roku 2016 otvoril Obi svoje brány na Slovensku. Hobby marketom sa darí a Obi na Slovensku nie je výnimkou.

Obi sortiment

Vedrá plné pestrofarebných kvetov, sadeničky, kvetináče do interiéru, záhradné náradie, stavebniny a iné vybavenie pre váš exteriér a interiér. Práve záhradkárske produkty sú jedny z najväčších lákadiel nemeckého reťazca. Veľkú časť svojej predajne venuje Obi SK práve záhrade a kvetom. 

Predajca poteší nejedného remeselníka. Vďaka nemu si môžete zrekonštruovať svoj domov či skrášliť záhradu. Obi sortiment je bohatý! Okrem spomínaných rastlín a kvetín ponúka všetko pre stavbu – stavebné materiály, obklady a dlažby, podlahy a parkety, okná pod. Nájdete v ňom aj pomôcky a náradie, ktoré potrebujete pri modernizácii domácnosti a záhrady: rôzne elektrické nástroje, železiarsky tovar ako skrutky či matice. Taktiež vybaví vašu kuchyňu spotrebičmi a inými doplnkami a kúpeľňu sanitárnym zariadením, vaňou či sprchou.

Pohodlne a rýchlo vďaka Obi eshopu

Modernizáciu svojho domu môžete riadiť aj pohodlne z domu! Všetky pomôcky, náradie, techniku a iný sortiment ponúka predajca na svojej webovej stránke obi.sk. Stačí si len vybrať tovar online v Obi eshope a zarezervovať si ho. Obi predajňa požadovaný tovar pripraví na vyzdvihnutie už do 4 hodín. Osobne navštívite svoju predajňu Obi (jednu z 13 predajní, pričom Obi otváracie hodiny sú každý deň od 7:00-20:00) a odnesiete si svoj produkt domov. Máte na predajcu nejaké konkrétne otázky? Neváhajte a napíšte mu ich na email info@obi.sk alebo zavolajte na číslo 0850 850 100.

Obi TOP služby

Obi je taktiež vaším radcom, ktorý vám pomôže! Ponúka inšpirácie pre úpravu vašej záhrady, rady a návody pri rekonštrukcii bytu. To nie je všetko. Obi ponúka TOP služby pre svojich zákazníkov. Obi vám namieša farbu podľa vašich predstáv na počkanie. Taktiež vykonáva priame rezy a výrezy dreva úplne zadarmo. Dokonca si od Obi môžete požičať náradie. K tomu rôzne akcie a Obi zľavy, ktoré sú s Obi Bonus kartou ešte výraznejšie a voľba je jasná!

Akciové OBI letáky

Pred návštevou predajne si nezabudnite prelistovať aktuálny OBI leták. Okrem jeho papierovej podoby ho nájdete aj na portáli Tipli, kde si ho môžete prakticky prezrieť online, a to kdekoľvek a kedykoľvek. Spoločnosť OBI vydáva leták vždy na rôzne časové obdobia. Letáky bývajú zvyčajne tématicky zamerané, a to buď podľa aktuálnej sezóny či akcií na daný sortiment. Na svoje si v ňom prídu nielen kutilovia. Nájdete v ňom všetko pre stavbu, rekonštrukciu či zútulnenie vášho príbytku. Obi leták prináša rôzne stavebné materiály, obklady, dvere, okná, farby ale aj nábytok, záhradkárske potreby a mnoho ďalšieho tovaru.

 • Věděli jste, že v obchodě Obi.cz můžete nakoupit i v Česku.
 • Podobny sklep Castorama.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O OBI

Radi si zhotovujete veci svojpomocne? Ste známy ako „domáci kutil“? V „majstrovaní“ vás podporí nemecký predajca Obi! Vybaví vás náradím a inými doplnkami pre svoj domov či záhradu. Už nebudete chcieť iné. 

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod OBI.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa