Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

HORNBACH

HORNBACH

www.hornbach.sk/#
Prerábate byt či dom? Zháňate stavebný metriál, náradie alebo záhradný nábytok? Všetko potrebné nájdete v sieti supermarketov so stavebným a záhradným tovarom Hornbach. V predajniach Hornbach nájdete všetko potrebné pre váš dom, byt či záhradu. Okrem stavebného materiálu či kvalitného náradia kúpite v Hornbachu sanitu, lampy, bytové doplnky či rastliny pohodlne pod jednou strechou. Prerábanie a zveľaďovanie domova nebolo nikdy jednoduchšie.

O obchode HORNBACH

Sieť supermarketov Hornbach

Chcete novú kúpeľňu? Zháňate rastliny do vašej novej záhrady? Staviate dom? Všetko potrebné má pre vás Hornbach. Hornbach je jedným z najväčších sieťových obchodov, ktorý zákazníkom v Európe prináša široké portfólio produktov potrebných pre stavbu, prerábku, záhradkárstvo či zveľaďovanie domova. Hľadáte kvalitné náradie, bez ktorého sa pri stavbe nepohnete? Nakupujte v Hornbachu. Chceli by ste, aby vaša záhrada vyzerala ako z katalógu? S Hornbachom to nebude najmenší problém.

Hornbach predajne Slovensko

Hornbach je nemecká spoločnosť, ktorá pri svojej expanzii v rámci európskeho trhu nezabudla ani na Slovensko. Aktuálne sú zákazníkom k dispozícii dve veľkoplošné Hornbach predajne. Na západnom Slovensku nakúpite v predajni Hornbach Bratislava a na východe v predajni Hornbach Košice. A aké sú Hornbach otváracie hodiny? Dvere bratislavského obchodu sú pre vás otvorené 7 dní v týždni. Od pondelka do piatka nakúpite od 7:00 do 21:00, cez víkendy v skrátenom čase od 8:00 do 21:00. Košický Hornbach svojich zákazníkov privíta počas celého pracovného týždňa medzi 7:00 a 21:00 a cez víkendy od 8:00 do 21:00.

Hornbach e-shop

Chcete nakupovať v Hornbachu, ale nie ste z Bratislavy, Košíc či okolia týchto miest? Nezúfajte. Hornbach poskytuje svojim zákazníkom možnosť pohodlných online nákupov prostredníctvom e-shopu Hornbach.sk. Za svojim vysnívaným záhradným nábytkom či potrebným materiálom tak nemusíte šoférovať dlhé kilometre. Nakúpite si ho jednoducho a pohodlne z domu. Kliknite sa na stránky Hornbach.sk a prezrite si celý sortiment, ktorý má Hornbach v ponuke za pár minút bez toho, aby ste museli urobiť jediný krok. Vyberte si, čo potrebujete a tovar vám doručia až k dverám

Hornbach zľavy

Chcete nakupovať v predajniach Hornbach ešte výhodnejšie? Nezabudnite sledovať Hornbach zľavy a využite všetky aktuálne výhody, ktoré môžete pri nákupoch v sieti Hornbach využiť. Prelistujte si Hornbach katalóg a nezabúdajte ani na Hornbach leták a majte vždy tie najnovšie informácie o tovare a akciách v sieti Hornbach.

Podobné obchody

Články

Tipy z Číny #10

Sviatky jari utiekli ako voda a všetci sme späť v pracovnej rutine. Spríjemnite si všedné dni...
18.4.2017 Zobraziť článok

Kúpte dieťatku kočík na Ebay a ušetrite…

Praktické a pekné detské kočíky za rozumnú cenu sa dnes nehľadajú ľahko. Väčšina z nich je totiž...
5.10.2018 Zobraziť článok

5 tipov na najlepšie kryty na Samsung z…

Originálne obaly na mobil, ktoré sme pre vás vytipovali na AliExpress, majú pridanú hodnotu....
26.1.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo