Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

HORNBACH

HORNBACH

www.hornbach.sk#
V tomto obchode ponúkame iba zľavy a kupóny Zobraziť zľavy a kupóny »
Prerábate byt či dom? Zháňate stavebný metriál, náradie alebo záhradný nábytok? Všetko potrebné nájdete v sieti supermarketov so stavebným a záhradným tovarom Hornbach. V predajniach Hornbach nájdete všetko potrebné pre váš dom, byt či záhradu. Okrem stavebného materiálu či kvalitného náradia kúpite v Hornbachu sanitu, lampy, bytové doplnky či rastliny pohodlne pod jednou strechou. Prerábanie a zveľaďovanie domova nebolo nikdy jednoduchšie.

O obchode HORNBACH

Sieť supermarketov Hornbach

Chcete novú kúpeľňu? Zháňate rastliny do vašej novej záhrady? Staviate dom? Všetko potrebné má pre vás Hornbach. Hornbach je jedným z najväčších sieťových obchodov, ktorý zákazníkom v Európe prináša široké portfólio produktov potrebných pre stavbu, prerábku, záhradkárstvo či zveľaďovanie domova. Hľadáte kvalitné náradie, bez ktorého sa pri stavbe nepohnete? Nakupujte v Hornbachu. Chceli by ste, aby vaša záhrada vyzerala ako z katalógu? S Hornbachom to nebude najmenší problém.

Hornbach predajne Slovensko

Hornbach je nemecká spoločnosť, ktorá pri svojej expanzii v rámci európskeho trhu nezabudla ani na Slovensko. Aktuálne sú zákazníkom k dispozícii dve veľkoplošné Hornbach predajne. Na západnom Slovensku nakúpite v predajni Hornbach Bratislava a na východe v predajni Hornbach Košice. A aké sú Hornbach otváracie hodiny? Dvere bratislavského obchodu sú pre vás otvorené 7 dní v týždni. Od pondelka do piatka nakúpite od 7:00 do 21:00, cez víkendy v skrátenom čase od 8:00 do 21:00. Košický Hornbach svojich zákazníkov privíta počas celého pracovného týždňa medzi 7:00 a 21:00 a cez víkendy od 8:00 do 21:00.

Hornbach e-shop

Chcete nakupovať v Hornbachu, ale nie ste z Bratislavy, Košíc či okolia týchto miest? Nezúfajte. Hornbach poskytuje svojim zákazníkom možnosť pohodlných online nákupov prostredníctvom e-shopu Hornbach.sk. Za svojim vysnívaným záhradným nábytkom či potrebným materiálom tak nemusíte šoférovať dlhé kilometre. Nakúpite si ho jednoducho a pohodlne z domu. Kliknite sa na stránky Hornbach.sk a prezrite si celý sortiment, ktorý má Hornbach v ponuke za pár minút bez toho, aby ste museli urobiť jediný krok. Vyberte si, čo potrebujete a tovar vám doručia až k dverám

Hornbach zľavy

Chcete nakupovať v predajniach Hornbach ešte výhodnejšie? Nezabudnite sledovať Hornbach zľavy a využite všetky aktuálne výhody, ktoré môžete pri nákupoch v sieti Hornbach využiť. Prelistujte si Hornbach katalóg a nezabúdajte ani na Hornbach leták a majte vždy tie najnovšie informácie o tovare a akciách v sieti Hornbach.

Podobné obchody

Články

Parfémy Black Friday - ako nakúpiť najvýhodnejšie?

Bodkou za dokonalým vzhľadom je príjemný parfém. Zahaľte sa do vôní parfémov svetových značiek! S...
27.10.2017 Zobraziť článok

Tipy z AliExpress - vybavenie na cvičenie

Vianočné nákupy a zhon máme úspešne za sebou, a teraz je čas potešiť darčekmi seba. Kedy inokedy,...
4.1.2018 Zobraziť článok

Vyberáme darček na Deň detí

S výberom vhodného darčeka na Deň detí je to trochu komplikovanejšie. Polročnému nedáte rovnaký...
24.5.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1202 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.