Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod HORNBACH práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z Hej.sk.

Zľavový kupón -10€ na hej.sk na Hej.sk

+ 4 % naspäť z nákupu

Zľava 10 € pri nákupu nad 300 €, neplatí pro VIP/ZAM, nelze kombinovat s dalšími akcemi viac

O obchode HORNBACH

Sieť supermarketov Hornbach

Chcete novú kúpeľňu? Zháňate rastliny do vašej novej záhrady? Staviate dom? Všetko potrebné má pre vásHornbach. Hornbach je jedným z najväčších sieťových obchodov, ktorý zákazníkom v Európe prináša široké portfólio produktov potrebných pre stavbu, prerábku, záhradkárstvo či zveľaďovanie domova. Hľadáte kvalitnénáradie, bez ktorého sa pri stavbe nepohnete? Nakupujte v Hornbachu. Chceli by ste, aby vašazáhradavyzerala ako z katalógu? S Hornbachom to nebude najmenší problém.

Hornbach predajne v Bratislave a Košiciach

Hornbach je nemecká spoločnosť, ktorá pri svojej expanzii v rámci európskeho trhu nezabudla ani na Slovensko. Aktuálne sú zákazníkom k dispozícii dve veľkoplošnéHornbach predajne. Na západnom Slovensku nakúpite v predajniHornbach Bratislavaa na východe v predajniHornbach Košice. A aké súHornbach otváracie hodiny? Dvere bratislavského obchodu sú pre vás otvorené 7 dní v týždni. Od pondelka do piatka nakúpite od 7:00 do 21:00, cez víkendy v skrátenom čase od 8:00 do 21:00. Košický Hornbach svojich zákazníkov privíta počas celého pracovného týždňa medzi 7:00 a 21:00 a cez víkendy od 8:00 do 21:00.

Nakupujte na Hornbach e-shope

Chcete nakupovať v Hornbachu, ale nie ste z Bratislavy, Košíc či okolia týchto miest? Nezúfajte. Hornbach poskytuje svojim zákazníkom možnosť pohodlnýchonline nákupovprostredníctvom e-shopuHornbach.sk. Za svojim vysnívanýmzáhradným nábytkomči potrebným materiálom tak nemusíte šoférovať dlhé kilometre. Nakúpite si ho jednoducho a pohodlne z domu. Kliknite sa na stránkyHornbach.ska prezrite si celý sortiment, ktorý má Hornbach v ponuke za pár minút bez toho, aby ste museli urobiť jediný krok. Vyberte si, čo potrebujete a tovar vám doručia až k dverám

Obľúbené Hornbach zľavy a katalóg

Chcete nakupovať v predajniachHornbachešte výhodnejšie? Nezabudnite sledovaťHornbach zľavya využite všetky aktuálne výhody, ktoré môžete pri nákupoch v sieti Hornbach využiť. Prelistujte siHornbach katalóga nezabúdajte ani naHornbach letáka majte vždy tie najnovšie informácie o tovare a akciách v sieti Hornbach.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naHornbach.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zMall.pl.

O HORNBACH

Prerábate byt či dom? Zháňate stavebný metriál, náradie alebo záhradný nábytok? Všetko potrebné nájdete v sieti supermarketov so stavebným a záhradným tovarom Hornbach. V predajniach Hornbach nájdete všetko potrebné pre váš dom, byt či záhradu. Okrem stavebného materiálu či kvalitného náradia kúpite v Hornbachu sanitu, lampy, bytové doplnky či rastliny pohodlne pod jednou strechou. Prerábanie a zveľaďovanie domova nebolo nikdy jednoduchšie.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod HORNBACH.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.