adidas.sk

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

adidas.sk zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode adidas.sk

Platí do 29.10.2021

 
   

Čím viac prúžkov, tým viac Adidas neplatí. V tomto prípade platí, že presne tri prúžky sa rovná Adidas....

O obchode adidas.sk

Adidas pre všetkých

Za vznikom značky športového oblečenia Adidas stoja dvaja bratia, ktorých nakoniec podnikanie rozdelilo a viedlo jedného z bratov k založeniu konkurenta.Značka s príbehom. Značka s minulosťou a istou budúcnosťou. Sponzor hviezd a športových hier a zároveňoblečeniepre bežných ľudí.Adidas.

Adidas: od kopačiek ku módnym kolekciám

Portfólio Adidas sa od prvotnýchfutbalových kopačiekrozrástlo na celú škálu oblečenia, doplnkov a kozmetické rady pre mužov, ženy aj deti. Do Adidas sa oblieka Real Madrid a Menchester United. ModelyAdidas Superstaralebo Adidas Originals sú známe na prvý pohľad.

Spoločnosť Adidas povýšila klasickéšportové oblečeniena životný štýl. Do Adidas sa obliekajú nielen športovci a športoví fanúšikovia, ale aj hviezdy šowbiznisu či módne blogerky. Adidas produkuje športové úbory apomôckya zároveň v spolupráci s osobnosťami akoStella McCartneyaleboPharrell Williamsvytváratrendy kolekcie. Samozrejmosťou sú módne doplnky či rady detského oblečenia.

Najnovšie trendy aj technológie

Okrem svojej overenej klasiky značka drží krok s módnymi trendami a ponúka vždy nové kolekcie. Trendsetteri sa nájdu v najnovšom modelyAdidas Yeezyalebo minimalistickomMNDéčku. V produkcii oblečenia a obuvi Adidas využíva nové technológie a materiály. Adidas vyvíja nové produkty aj pre efektívnejšie športové výkony a podporu tela, aj s ohľadom na prírodu a zavádza tak do svojich kolekcií napríkladmateriály z recyklovaných plastov.

Adidas.sk

Spoločenské uznanie a kvalita značky vydobyli Adidas stabilné miesto na trhu. Adidas sa tak stali must have kúskom väčšiny šatníkov aj na Slovensku. Natenisky Adidasnarazíte v každom obchode sošportovou obuvoualebo môžete zájsť do jednej z mnohých samostatných predajní. Všetky modely a kolekcie môžete nakupovať aj online naadidas.ska užívať si kvalitný servis z domova.

 • Věděli jste, že v obchoděAdidas.czmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieAdidas.plmożna robić zakupy także w Polsce?

adidas.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Back to school

23.08.2021

Zľavový kupón 25 % na tenisky a oblečenie v akcii

19.04.2021 - Zľavový kupón 25 % na nezľavnený tovar na podstránke Spring Shopping Event.

Zľavový kupón 30 % na topánky a oblečenie

28.09.2020 - platí na nezľavnený a 15% na zľavnený tovar na podstránke Season sale

Zľavový kupón 25 % na tenisky a oblečenie

17.08.2020 - Dodatočná zľava 25% platí na nákup tovaru na podstránke Škola

Zľavový kupón 30 % na tenisky a oblečenie na Adidas.sk

18.05.2020 - Platí iba na produkty na podstránke Adidas Extra v eshope adidas.sk

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie adidas.sk

5.0

Lukáš P.

23.05.2021 5.0

Super kvalita, aj cena, rýchle dodanie.

Peter B.

28.01.2021 5.0

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O adidas.sk

Čím viac prúžkov, tým viac Adidas neplatí. V tomto prípade platí, že presne tri prúžky sa rovná Adidas. Obľúbená silná značka tak veľmi a tak často napodobňovaná, až o tom vznikajú vtipy. Značka, o ktorej sa točia filmy. Nikomu netreba Adidas predstavovať, notoricky známe logo, zvučný názov a takmer 100 ročná história.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode adidas.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.