Zľavový kód Aerium

O obchode Aerium

Internetový obchod Aerium.sk vám ponúka oveľa viac ako len kvalitné klimatizácie. V ich ponuke nájdete aj radiátory, ventilátory a ešte omnoho viac. Vyberte si zo širokého spektra ponúkaných produktov, prihoďte Aerium zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Aerium doprava zdarma. Nezabúdajte aj na cashback, čiže peniaze späť z každého nákupu od Tipli.

aerium klimatizácia

Aerium

Internetový veľkoobchod Aerium je spoľahlivým dodávateľom najmä vykurovacej, čistiacej a inej techniky. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a vlastnému zapáleniu pre vec patria medzi top odborníkov v danej kategórií. Ďalej tu nájdete aj všetko do domácnosti, elektroniku, či rôznu inú techniku. Mimoriadne široký výber kvalitných značiek za najlepšie ceny. Práve preto je eshop Aerium už dlho v obľube veľkého množstva zákazníkov, ktorí sa sem radi a často vracajú. Nedá sa s nimi nič viac ako súhlasiť!

Aerium kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a schopnosť poradiť, či vymyslieť rôzne zaujímavé riešenia. Aerium zákaznícke centrum má toto všetko pod palcom. Kontaktovať sa dá telefonicky na 0917 132 662, alebo mailom. Otváracie hodiny zákazníckeho centra sú  pondelok až piatok od 8 do 15:45. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Aerium facebook, kde nájdete množstvo informácií, noviniek a tipov. Za zmienku stoja aj Tipli tipy. Napríklad tipy ako vytvoriť krásnu záhradnú oslavu.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku Datart.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku Mediaexpert.pl.

Aerium zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Výpredaj.

24.10.2021

Zľavový kupón 5 % na výrobky Olimpia Splendid

15.06.2021

Zľava 37€

31.07.2021

Zľava 40 € a doprava zdarma

13.03.2022

Aroma difuzér -zľava 15 €.

02.08.2021

Darček a doprava zdarma

30.06.2021

Obchody, kde vás odmeníme

O Aerium

Internetový obchod Aerium je popredným predajcom klimatizácií a čističiek vzduchu. Vylepšite svoju domácnosť, či kanceláriu a neplaťte zbytočne veľa. Využite Aerium zľavový kód a stiahnite cenu na úplne dno!

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Aerium.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa