Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Aj produkty
2,5 %

Aj produkty

www.ajprodukty.sk
Zháňate nový nábytok do kancelárie či skladu? Potrebujete využiť každý priestor vašej pivnice? Stavte na AJ produkty. Nové kacelárske vybavenie, priemyslené vybavenie a iné produkty rôzneho druhu má pre vás pripravený e-shop AJ. Nakupujte pohodlne z domu za tie najlepšie ceny.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Aj produkty

AJ vybavenie a kancelársky nábytok

Spoločnosť AJ je na trhu už od roku 1975. Založená bola vo Švédsku a postupom rokov sa rozšírila až do 19-tich európskych krajín. Neobišla ani naše Slovensko. Svojim zákazníkom prináša široké portfólio produktov, do ktorého patrí nábytok či rôzne príslušenstvo. Ak si zariaďujete firmu či pracovňu, parádne kancelárske vybavenie od AJ rozhodne uspokojí všetky vaše nároky a potreby.

AJ doplnky pre vaše bývanie a podnikanie

V e-shope AJ kúpite okrem veľkých položiek ako nábytok a iné kancelárske vybavenie aj menšie doplnky. Lampy, hodiny či mimoriadne praktické boxy premenia všetky priestory na organizované miesto. Čím lepší poriadok budete v priestoroch mať, tým ľahšie všetko nájdete. Ušetríte svoj čas a vo finále aj peniaze.

AJ e-shop pre pohodlné nákupy z domu

Výhodou dlhoročného predajcu AJ je to, že všetky svoje produkty ponúka svojim zákazníkom aj v online verzii obchodu. Stránky AJ.sk sú mimoriadne prehľadné. Podľa starostlivo rozdeleného menu podkategórii si jednoducho a pohodlne vyhľadáte presne to, čo potrebujete. Či už je to nábytok, regále či iné doplnky. Pre priblíženie produktov v AJ vybavíte aj jedálne či šatne.

AJ leták prináša najnovšie informácie o akciách

Chete mať poruke vždy všetky najnovšie informácie o tom, aké nové akcie si pre vás v AJ pripravili? Sledujte pravidelne AJ leták. Dobrou správou je, že leták je dostupný v online verzii, takže si ho môžete pozrieť kedykoľvek si zmyslíte z pohodlia svojho domova. Už nikdy vám tak neunikne ani jedna skvelá ponuka na výhodný nákup za super ceny.

AJ zľavy spravia nákupy ešte výhodnejšie

Nakupujte všetko pre vašu firmu, kanceláriu či podnikanie za výhodné ceny. Využite AJ zľavy. S nimi nakúpite všetko potrebné za tie najlepšie možné ceny. Aj zľavy si môžete pozrieť na našich stránkach online. Okrem nich sa môžete spoľahnúť aj na cashback pre ešte výhodnejšie nakupovanie.

Podobné obchody

Články

OTP Banka - požičať si peniaze nebolo…

Potrebujete banku na ktorú sa môžete spoľahnúť? Je tu pre vás OTP Banka. Komerčná banka rodinného...
30.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo