Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Amazon práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Pozrite si ďalšie zľavové kupóny a zľavy z obchodov% brands% alebo% brand%.

20% zľava na tričká s kódom 2044 na BonPrix

Platí do 25.04.2021

+ 6 % naspäť z nákupu

20% zľava na tričká s kódom 2044 viac

Zľavový kód: extra 20% zľava na všetko označenie štítkom na ZOOT

Platí do 02.05.2021

+ 0,75 % naspäť z nákupu

EXTRA 20% ZĽAVA NA VŠETKO OZNAČENIE ŠTÍTKOM ZĽAVOVÝ KÓD: EXTROVNYCH20 viac

Tabuľa XINDI 35 * 45 cm, 10

Platí do 24.04.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Tabuľa XINDI 35 * 45 cm, 10 farieb, rám MDF, biela tabuľa Nové magnetické dosky na písanie Správa Suché mazanie s poštovným zdarma WB24 viac

O obchode Amazon

Internetový obchod Amazon

Internetový gigantAmazonnie je na trhu žiadnym nováčikom. Založený bol v roku 1994 v americkom meste Seattle a spočiatku sa venoval predaju kníh cez internet. Ako roky plynuli, z knižného e-shopu saAmazonvypracoval na jeden z najväčších celosvetových e-shopov, na ktorom kúpite prakticky čokoľvek vám napadne.

Láka vás najnovšiaelektornika? VAmazon.desi určite prídete na svoje. Na Amazone nájdete skutočne možné aj nemožné.Oblečenie, doplnky, dekorácie, knihy, jednoducho všetko, čo potrebujete pre svoj život.

Amazon produkty

Vedeli ste, žeAmazonmá aj svoju vlastnú líniu produktov? Ako už viete, Amazon začínal ako online predajca kníh. Na svoj pôvod nezabudol. Svojim zákazníkom prináša špeciálnu čítačku na e-knihy s názvomKindle. Je prenosná, ľahká a vy tak môžete čítať akúkoľvek knihu kdekoľvek.Kindle, to je svetová knižnica v jednom prístroji

Okrem toho si na Amazone môžete kúpiť videá, seriály či hudbu. Využite službuAmazon primea pozerajte svoje obľúbené filmy, seriály či videá. Počúvajte svoje oblúbené kapely.Amazon primeje moderná služba, ktorú si zamilujete.

Amazon Slovensko

Máte pocit, že obchodAmazon.deje ako z iného sveta a že na Slovensku v ňom určite nenakúpite? Nie je to pravda. Amazon nezabudol ani na Slovákov, a tak môžete nakupovať vo veľkom vAmazon Slovakia. Amazon jednoducho zbúral bariéry a svoje produkty vďačne ponúka spokojným zákazníkom po celom svete.

Amazon zľava

Chcete nakupovať v Amazone ešte výhodnejšie? Je tu pre vásAmazon zľava, vďaka ktorej pri nákupoch ušetríte nemalé peniaze. Pravidelne sledujteAmazon newsletter, v ktorom sa dozviete všetky horúce novinky zo sveta internetového nakupovania v jednom z najväčších e-shopov na svete. Prelistujte siAmazon letáka už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup v eshopeAmazon.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naAmazon.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAliexpress.pl.

O Amazon

Radi nakupujete cez internet? Hľadáte e-shop, kde by ste zohnali tovar všetkého druhu na jednom mieste? Vyskúšajte Amazon. Jeden z najväčších internetových obchodov s dlhoročnými skúsenosťami uspokojí potreby každého zákazníka. Elektronika, oblečenie, knihy a nespočetné množstvo produktov od výmyslu sveta kúpite na Amazon.de.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Amazon.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.