Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Amazon práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov AliExpress alebo ZOOT.

Exkluzívne Zľavový kupón 13 $ na AliExpress

Platí do 31.07.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 13 $ platí pri nákupe nad 110 $. viac

Slevový kód: sleva 15 % při nákupu nad 80 € na zoot.sk na ZOOT

Platí do 01.08.2021

+ 0,75 % naspäť z nákupu

Sleva 15 % při nákupu nad 80 € na ZOOT.sk s kódem PREMIUMSK viac

Lovecká kačica, návnada

Platí do 29.07.2021

+ 10 % naspäť z nákupu

Lovecká kačica, návnada, lovecký vták, volajúci 2 * 50 W, 150 dB, reproduktor znie ako prehrávač, 200 vtáčích hlasov, časovač je zapnutý /… viac

O obchode Amazon

Internetový obchod Amazon

Internetový gigantAmazonnie je na trhu žiadnym nováčikom. Založený bol v roku 1994 v americkom meste Seattle a spočiatku sa venoval predaju kníh cez internet. Ako roky plynuli, z knižného e-shopu saAmazonvypracoval na jeden z najväčších celosvetových e-shopov, na ktorom kúpite prakticky čokoľvek vám napadne.

Láka vás najnovšiaelektornika? VAmazon.desi určite prídete na svoje. Na Amazone nájdete skutočne možné aj nemožné.Oblečenie, doplnky, dekorácie, knihy, jednoducho všetko, čo potrebujete pre svoj život.

Amazon produkty

Vedeli ste, žeAmazonmá aj svoju vlastnú líniu produktov? Ako už viete, Amazon začínal ako online predajca kníh. Na svoj pôvod nezabudol. Svojim zákazníkom prináša špeciálnu čítačku na e-knihy s názvomKindle. Je prenosná, ľahká a vy tak môžete čítať akúkoľvek knihu kdekoľvek.Kindle, to je svetová knižnica v jednom prístroji

Okrem toho si na Amazone môžete kúpiť videá, seriály či hudbu. Využite službuAmazon primea pozerajte svoje obľúbené filmy, seriály či videá. Počúvajte svoje oblúbené kapely.Amazon primeje moderná služba, ktorú si zamilujete.

Amazon Slovensko

Máte pocit, že obchodAmazon.deje ako z iného sveta a že na Slovensku v ňom určite nenakúpite? Nie je to pravda. Amazon nezabudol ani na Slovákov, a tak môžete nakupovať vo veľkom vAmazon Slovakia. Amazon jednoducho zbúral bariéry a svoje produkty vďačne ponúka spokojným zákazníkom po celom svete.

Amazon zľava

Chcete nakupovať v Amazone ešte výhodnejšie? Je tu pre vásAmazon zľava, vďaka ktorej pri nákupoch ušetríte nemalé peniaze. Pravidelne sledujteAmazon newsletter, v ktorom sa dozviete všetky horúce novinky zo sveta internetového nakupovania v jednom z najväčších e-shopov na svete. Prelistujte siAmazon letáka už nikdy vám neunikne žiadna príležitosť na výhodný nákup v eshopeAmazon.

 • V tomto e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naAmazon.cz.
 • W tym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zAliexpress.pl.

O Amazon

Radi nakupujete cez internet? Hľadáte e-shop, kde by ste zohnali tovar všetkého druhu na jednom mieste? Vyskúšajte Amazon. Jeden z najväčších internetových obchodov s dlhoročnými skúsenosťami uspokojí potreby každého zákazníka. Elektronika, oblečenie, knihy a nespočetné množstvo produktov od výmyslu sveta kúpite na Amazon.de.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Amazon.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.