Banggood.com

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Banggood.com

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Banggood.com.

Zľavový kód Banggood.com

Peniaze späť až 6 % v obchode Banggood.com

Platí do 29.05.2024

 
 

Banggood je internetový predajca, ktorý sa zameriava primárne na predaj elektroniky a príslušenstva. V ich ponuke ale nájdete aj doplnky, pánske…

Zľavy až 70 % na vybraný tovar na Banggood.com

+ 6 % naspäť z nákupu

Vysoké zľavy a tovar od výmyslu sveta na Banggood.com.

Banggood.com

Internetový obchod Banggood je jeden z najsilnejších hráčov na trhu v kategórii elektronika. Nájdete tu bohatú ponuku od najbežnejších výrobkov po roboty a virtuálnu realitu. Pre malých i veľkých. Nielen zábavná elektronika, ale aj úžitková. Okrem elektroniky tu však nájdete aj stovky tovarov v kategórii móda, kozmetika, hodinky, šperky, výbava do auta a ešte omnoho viac. Banggood síce sídli v Číne, ale sklady má po celom svete. Nájdete ich aj v Európe, či dokonca v susednej Českej republike. Pri nákupe z tohto skladu sa tak viete dokonale vyhnúť plateniu cla a DPH navyše. Banggood skúsenosti od stoviek zákazníkov navyše dokazujú, že sa jedná naozaj o spoľahlivého predajcu, ktorý sa môže porovnávať s tými najväčšími a najsilnejšími hráčmi na trhu. 

Ako ušetriť s Banggood

Jeden z dôvodov, prečo je Banggood tak populárny sú možnosti ako ušetriť s Banggood. K dispozícii sú často rôzne Banggood zľavové kupóny, ktoré vám umožnia výrazne ušetriť. Banggood často organizuje aj rôzne zľavové kampane, kedy sú ceny vybraných produktov stiahnuté naozaj na dno. Využiť môžete aj cashback do Tipli, vďaka ktorému získate časť svojich peňazí z nákupu naspäť. Nezabúdajte ani na možnosť získania dopravy zdarma pri vybraných produktoch, či na dopredaj posledných kúskov tovaru za tie najlepšie ceny. Ďalšou príležitosťou je Banggood aplikácia, ktorá je dostupná pre iOS a aj pre operačný systém Android. Stiahnuť si ju môžete bezplatne a navyše pri nákupe cez ňu získate dodatočnú zľavu. Možností ako ušetriť je teda naozaj neúrekom.

 

Ako získať zľavový kupón Banggood

Ak chcete zistiť ako získať Banggood coupon, tak ste na správnom mieste. Zľavové kupóny zväčša nájdete priamo na webe Banggood.sk alebo Banggood.cz. Na webe sa nachádzajú pri jednotlivých produktoch. Banggood vás vždy upozorní, že môžete daný zľavový kupón využiť. K dispozícii sú aj iné druhy zľavových kódov a zľavových kupónov, ktoré môžete využiť na celý nákup. Tie len tak jednoducho na Banggood nenájdete. Ak sa však pozriete na Tipli, oba druhy kupónov a kódov tu nájdete prehľadne zoradené a pripravené k použitiu. Kombinovať ich navyše môžete s cashbackom a získať tak časť peňazí naspäť. 

Nezabúdajte ani na odber newsletteru, ktorý vám zabezpečí prísun tých najaktuálnejších informácií o prebiehajúcich, či plánovaných akciách a zľavách. Odporúčame sledovať aj sociálne siete ako napríklad Banggood Facebook, či Banggood Instagram a Twitter, kde tiež nájdete množstvo zaujímavých a aktuálnych informácií. Ak práve hľadáte Banggood coupon, rozhodne sa pozrite najskôr na Tipli. Ak žiadny kupón nenájdete, stále ešte môžete využiť cashback a stále tak ušetriť.

Banggood coupon - Black Friday, Cyber Monday, výpredaj

Keďže Banggood patrí celosvetovo medzi najväčších hráčov na trhu, tak je samozrejmosťou, že sa zapája do celosvetových kampaní ako Black Friday, či Cyber Monday. Je to práve Banggood Black Friday, kedy môžete najviac ušetriť. Zľavy dosahujú úctihodných 90 % a v ponuke sú za super cenu takmer všetky produkty. Téme Black Friday sa venujeme aj na Tipli. Pozrite sa na článok Black Friday na Tipli a zistite, ako môžete počas tohto nákupného sviatku ušetriť ešte viac.

Okrem Čierneho piatku, čiže Black Friday, sa dá za významnú nákupnú akciu určite považovať aj Cyber Monday. Kybernetický pondelok vznikol podobne ako Black Friday v Spojených štátoch amerických. Tento nákupný sviatok pripadá vždy na pondelok po Dni vďakyvzdania a podobne ako v stovkách iných obchodoch, tak aj na Banggood môžete práve v tento deň ušetriť desiatky, až stovky eur pri vašom nákupe. Nezabúdajte, že aj počas týchto nákupných sviatkoch môžete využiť cashback od Tipli a získať tak časť svojich peňazí z nákupu naspäť.

Banggood - elektronika, móda, obuv, doplnky

Spektrum produktov, ktoré môžete výhodne nakupovať na Banggood je naozaj široké. V skladoch po celom svete má Banggood pripravených viac ako 100 000 rôznych produktov. Ich počet navyše stále rastie a pribúdajú nové zaujímavé výrobky. Primárne sa Banggood zameriaval síce iba na elektroniku a základné príslušenstvo, no postupom času, ako sa tento internetový obchod rozrastal však pridávali aj ďalšie kategórie ako:

 • dámska a pánska móda,
 • obuv, 
 • záhrada a domácnosť,
 • šperky a hodinky, 
 • domáce spotrebiče a veľké množstvo ďalších.

Spoľahnúť sa vždy môžete na skvelé ceny. Navyše často tu nájdete aj produkty, ktoré u nás ešte nie sú a ani tak skoro nebudú. Ak teda chcete nakupovať za treskuhodné ceny, tak ste na správnom mieste. Dnes je moderná doba, a tak nemusíte čakať kým sa nový dron s osmioptickým detektorom na zlato objaví na našom trhu. Objednávajte novinky alebo bežné produkty za nízke ceny, aké u nás v kamenných obchodoch nenájdete. Nakupujte novinky z pohodlia domova a ušetrite. Stále viac obľúbené lacné nákupy z Číny nezneli nikdy lepšie. Ak chcete zistiť, ako ušetriť pri nákupoch z obchodov z Číny ako napríklad Banggood, či AliExpress, tak sa pozrite aj na článok ako ušetriť pri nákupoch z Číny ešte viac.

Obrázok

Prečo nakupovať na Banggood

Ak stále rozmýšlate, prrečo si vybrať na váš nákup elektroniky a gadgetov práve Banggood, tak sme pre vás našli 5 hlavných dôvodov. Ak Banggood vyskúšate, určite si nájdete aj ten ďalší svojský. Svedčia o tom aj Banggood skúsenosti.

 • Kvalita pri ktorej ušetríte
 • Výrobcovia sú poctivo vyberaní, aby bola dodržaná maximálna kvalita výrobkov. Keďže sa väčšina výrobkov vyrábajú vo väčšom množstve, dochádza k výrazným úsporám z rozsahu, vďaka čomu budú výrobky na Banggood vždy za skvelú cenu.

 • Globálne sklady
 • Až 37 skladov naprieč celým svetom. Toto je hlavný dôvod prečo vaša objednávka bude vybavená tak rýchlo.

 • Rýchle a spoľahlivé doručenie
 • Spolupráca so špičkovými doručovacími službami a kuriérmi. Nemusíte sa tak obávať, že sa vaša objednávka stratí, alebo nebude vôbec doručená. Bonusom je doručenie do vyše 200 krajín.

 • Bezpečná platba
 • Ďalšou výhodou nákupu na Banggood je bezpečná platba jednou z viac ako 40 platobných metód v rôznych celosvetových menách.

 • Profesionálny zákaznícky servis
 • Ktorý okrem iného zahŕňa aj možnosť vrátenia výrobkov do určitého obdobia. Pri niektorých druhoch dokonca až do 1 roka od objednávky.

Banggood reklamácie

Množstvo ľudí sa pri nakupovaní z internetových obchodov zo zahraničia obáva práve možností vrátenia tovaru a reklamácie. Ak si však vyberiete Banggood, tak sa obávať nemusíte. Vďaka skvelému zákazníckemu servisu, ktorý vám je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak si neviete rady s nákupom alebo nedorazil tovar tak ako mal, tak je tu. Na tieto ale aj mnohé iné vaše otázky je zaručene pripravená odpoveď práve Banggood zákaznícka podpora. Kontaktovať ju môžete pomocou online chatu, mailu, no najrýchlejšiu odpoveď zväčša dostane prostredníctvom sociálnych sietí. Banggood Facebook, Banggood Instagram, Banggood Twitter a mnohé ďalšie sociálne siete sú pre vás k dispozícii nonstop. Na komunikáciu využite určite anglický jazyk. S dorozumením by nemal byť problém.

Obrázok

Banggood skúsenosti - stávka na istotu

Aby bolo nakupovanie na Banggood efektívne a výhodné pre všetkých, eshop má svoje sklady aj v Európe. Odtiaľ sú pre vás pripravené k distribúcii stovky tovarov, ktoré budete mať doma ešte skôr, ako poviete bang. Ak sa stále obávate, či vám príde mačka vo vreci alebo skutočný smartphone, prečítajte si pri výbere tovaru Banggood skúsenosti zákazníkov a nakupujte podľa najlepších hodnotení. Okrem darčekov zdarma vás pri nakupovaní zo zahraničia nič neprekvapí. Ak by sa vyskytol akýkoľvek problém, tak je vám k dispozícii nonstop Banggood zákaznícka podpora.

Banggood cz sklad a Bangood eu sklad

Nakupovanie z Číny sa stalo problémovejším odkedy pribudla povinnosť platiť clo a DPH aj z objednávok s malou výškou. Banggood však skvelo vymyslel, ako túto povinnosť obísť. Stačí ak budete nakupovať zo skladov, ktoré sú v Európskej únii, a tak nebudete musieť platiť zbytočne clo. Práve to totiž vedelo lacný produkt veľmi predražiť. Banggood eu sklad si viete vybrať jednoducho pri vybraných produktoch. Nie len, že budete mať produkt doručený rýchlejšie a zväčša aj lacnejšie, ale aj sa vyhnete plateniu colných poplatkov. Banggood taktiež prispel k vzniku populárneho mýtu, že plánuje otvárať jeden sklad u našich susedov v Českej republike. Bangood cz sklad však stále neexistuje. Ak teda zvolíte Bangood eu sklad, tak budete mať zakúpené produkty u vás doma, čo možno najrýchlejšie.

Ako nastaviť Banggood slovensky

Nastavenie Banggood do slovenčiny je naozaj jednoduché. Stačí v pravej hornej časti stránky zvoliť Slovenská republika a ako menu zvoliť euro. Nastavenie webu Banggood do slovenčiny ukazuje aj nižšie priložený obrázok. Je to naozaj jednoduché a zvládne to naozaj každý. Nezabúdajte však, že sa jedná o strojový preklad, ktorý je často veľmi nepresný. Pre pohodové nákupy a orientáciu na webe je však absolútne dostačujúci. Banggood je tu a šetriť môžete teda aj v slovenčine. Nízke ceny, pravidelné aj nepravidelné akcie, zľavy a extra výhody, doprava a poštovné zdarma už skoro pravidlom. Lacnejšie je ešte lacnejšie. Prirátajte k tomu časť peňazí z vášho nákupu, ktoré sa vám vďaka cashbacku vrátia späť, ak nakúpite s Tipli.sk. Ka-ching a máte ušetrené. Ak neviete, ako funguje cashback, tak sa pozrite na jednoduchý návod, ktorý sme pre vás na Tipli pripravili.

Obrázok

Banggood.sk a Banggood.cz

Banggood je medzinárodná platforma, ktorá funguje na doméne Banggood.com. Internetové domény Banggood.sk a Banggood.cz teda neexistujú a nie je cez ne možné nakupovať. To ale neznamená, že na Banggood nemôžete pohodlne nakupovať zo Slovenskej a Českej republiky. K dispozícii je dokonca aj Banggood slovensky a česky so strojovým prekladom, ktorý vám nakupovanie ešte uľahčí. Využiť môžete aj Banggood mobilnú aplikáciu, ktorá je bezplatne dostupná pre iOS a aj pre operačný systém Android. Pri jej využívaní však nemôžete získať cashback, čiže peniaze naspäť z vášho nákupu. Získanie cashbacku je možné iba pri nákupe cez webový prehliadač. 

Banggood.com zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Banggood.com na -8% zľavu pri nákupe nad $81

31.12.2023

Banggood zľavový kód na -9% pre nových zákazníkov pri nákupe nad $25

31.12.2023

Zľavy až 50 % na elektronické školské pomôcky

31.08.2022

Zľava 40 % na RC modely

17.11.2022

Zľavy až 60 % vo výpredaji

17.11.2022

Zľavový kupón 7 % na nákup

31.01.2022

Zľavový kupón 7 $ na nákup

30.11.2021

Zľavový kupón 6 % na nákup

30.11.2021

Zľavový kupón 6 %

31.10.2021

Zľavy 60 % na na zdravotnícke a ochranné pomôcky na Banggood.com

30.04.2020

Ako uplatniť zľavové kupóny na Banggood.com

Ako uplatniť zľavový kód alebo kupón v obchode Banggood? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Banggood uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód Banggood, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Banggood. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte kód kupónu“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Podať žiadosť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite sa napríklad na zľavové kódy AliExpress alebo využite zľavové kupóny Wish. Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh produktu. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka.

Recenzie Banggood.com

Jozef M.

02.03.2024 5.0

Luboš Š.

09.09.2023 5.0

E.Š.

05.05.2023 5.0

Produkt bol kvalitný ale dlho sa čakalo.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Banggood.com

Banggood je internetový predajca, ktorý sa zameriava primárne na predaj elektroniky a príslušenstva. V ich ponuke ale nájdete aj doplnky, pánske a dámske oblečenie a obuv, šperky, hodinky, domáce spotrebiče a ešte omnoho viac. Stačí sa pozrieť na Banggood.sk. Hoci sa jedná o zahraničný obchod podobný ako známejší AliExpress, tak sa nemusíte obávať. Banggood skúsenosti zákazníkov sú naozaj dobré. Ak nechcete platiť colné poplatky, tak sa zamerajte na Banggood cz sklad a aj Banggood eu sklad.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  6 %
Nový zákazník - obuv, oblečenie a tašky (kabelky, ruksaky a peňaženky) 6,5 %
Nový zákazník - mobilné telefóny a tablety 3,5 %
Nový zákazník - počítače, elektronika, domácnosť, záhrada, šperky, hodinky, automoto, zdravie a krása, hračky, mobilné telefóny a príslušenstvo, šport, priemyselné nástroje, svetlá, outdoorové aktivity 3,5 %
Existujúci zákazník - obuv, oblečenie a tašky (kabelky, ruksaky a peňaženky) 6 %
Existujúci zákazník - mobilné telefóny a tablety 3 %
Existujúci zákazník - počítače, elektronika, domácnosť, záhrada, šperky, hodinky, automoto, zdravie a krása, hračky, mobilné telefóny a príslušenstvo, šport, priemyselné nástroje, svetlá, outdoorové aktivity 3 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Banggood.com v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  6 % späť z ceny nákupu v obchode Banggood.com?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa