Wish

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Wish

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Wish.

Zľavový kód Wish

Peniaze späť 3,5 % v obchode Wish

Platí do 13.06.2024

 
 

Internetový obchod Wish ponúka široké spektrum produktov za skvelé ceny. Ide o internetové trhovisko, kde si môžete vyberať...

Zľavový kód Wish 15 % na prvý nákup

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón využijete v košíku obchodu.

O obchode Wish

Ak ste vždy hľadali obchod, kde by ste našli úplne všetko, čo potrebujete, tak práve ste našli. Wish ponúka iba tie najpopulárnejšie a najvyhľadávanejšie produkty. Samozrejmosťou sú aj priaznivé ceny a mimoriadne široký výber? Domácnosť, záhrada, šport, relax, elektronika a mnoho ďalšieho je v stálej ponuke na Wish.com. Ak chcete ušetriť v domácnosti, určite zvoľte nákup na na Wish. Téme šetrenia v domácnosti sme sa venovali aj v samostatnom článku na Tipli, kde vám prinášame 10 aktuálnych spôsobov ako ušetriť v domácnosti. Nezáleží, či máte záujem o bytový textil alebo o Wish oblečenie. Na Wish nájdete všetko naj. Pohodlné nakupovanie začína na Wish.com. Hoci doména Wish.sk neexistuje, tak je internetový obchod Wish bez problémov k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov. Nízke ceny na Wish sú dobre známe a sú jedným z hlavných dôvodov nákupu pre skutočne veľké množstvo zákazníkov. O spoľahlivosti zase veľmi dobre svedčia Wish recenzie, ktoré si môžete jednoducho pozrieť kdekoľvek na webe. Ak chcete ušetriť ešte viac, tak využite aj Wish zľavový kód, či zľavový kupón. Nezabúdajte ani na možnosť získania časti peňazí z nákupu naspäť vďaka Tipli. Tieto možnosti šetrenia sa navyše dajú aj kombinovať.

Ako ušetriť s Wish.sk

Wish obchod ponúka množstvo príležitostí ako ušetriť. Tou hlavnou sú však už trvalo nízke ceny na Wish. Ak vezmeme v úvahu širokú ponuku produktov, tak je jasné, že každý nájde vhodný výrobok za nízke ceny. Ušetriť môžete ešte viac ak použijete Wish zľavový kód, či zľavový kupón, prípadne v angličtine Wish promo code Všetky aktuálne zľavové kódy a kupóny nájdete prehľadne zoradené na Tipli. Práve Tipli vám ponúka aj ďalšiu možnosť ako ušetriť pri nákupe na Wish.sk. Prekliknite sa na Wish cez Tipli a získajte časť peňazí z nákupu naspäť. Ďalšou možnosťou ako ušetriť je Wish výpredaj. Práve vtedy môžete zohnať vybrané produkty za tie najlepšie ceny. Wish pravidelne usporadúva aj rôzne súťaže ako koleso šťastia, kde môžete vyhrať rôzne zľavy, či Wish promo code na ďalšie objednávky.

Ako získať Wish promo code

Wish promo code je jedinečnou príležitosťou ako ušetriť pri online nákupe na Wish.com. Cez túto doménu môžete pohodlne nakupovať aj zo Slovenska. Wish.sk totiž neexistuje, a teda nakupovať cez doménu Wish.sk ani nie je možné. Wish promo code môžete získať priamo na webe Wish, ale všetky aktuálne Wish zľavové kupóny nájdete prehľadne zoradené na Tipli. Zostáva vám iba si vybrať. Ak sa nejaký Wish promo code už nedá použiť, tak mu mohla už stihnúť vypršať platnosť, či ho využívate na produkt, na ktorý nie je možné vami vybraný Wish promo code použiť. Wish promo code môžete objaviť aj na sociálnych sieťach, ktoré rozhodne odporúčame sledovať. Wish Facebook, či Wish Instagram sú určite zaujímavé a môžu vám pomôcť aj ušetriť. Z času na čas sa určite pozrite aj na Tipli Facebook, kde taktiež môžete občas nájsť Wish promo code. Ďalšou možnosťou je prihlásenie sa na odber Wish newsletteru. Tie najlepšie ponuky vám tak budú chodiť priamo do vašej mailovej schránky.

Nízke ceny na Wish - Wish promo code, Black Friday

Ak chcete zistiť ako využiť môžete ešte viac využiť nízke ceny na Wish, tak ste na správnom mieste. Je totiž pomerne jednoduché nájsť produkty za výhodné ceny na Wish online. Je však oveľa komplikovanejšie stiahnuť túto cenu ešte nižšie. Podarí sa vám to, ak využijete Wish promo code, či uskutočníte nákup cez Tipli. V prípade uskutočnenia nákupu cez Tipli získate totiž časť peňazí z vášho nákupu naspäť. Je to naozaj jednoduché. Ďalšou možnosťou ako ušetriť je Wish Black Friday. Wish sa pravidelne zúčastňuje aj najpopulárnejšej nákupnej akcie roka. Je ňou celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka.

Obrázok

Wish oblečenie, mikiny, produkty

Jednou z hlavných výhod internetového obchodu Wish je mimoriadne široká ponuka produktov od výmyslu sveta. Či už zháňate Wish oblečenie, alebo iné Wish produkty, tak zaručene nájdete. Ak hľadáte nejaký produkt a nenájdete ho na Wish, tak je veľmi pravdepodobné, že neexistuje. Tisíce produktov a nízke ceny na Wish online sú samozrejmosťou. Wish produkty sú navyše prehľadne zoradené do kategórií. Pozrime sa spoločne v skratke na tie najzaujímavejšie kategórie a predstavme si, čo v nich dokážete nájsť. A nezabúdajte, nakupujeme na Wish.com a nie Wish.sk, keďže táto doména neexistuje.

Prvou kategóriou sú produkty na hobby a voľný čas. Nech už je vašim hobby stanovanie, rybárčenie, či poľovanie, tak na Wish nájdete naozaj všetko, čo k nemu potrebujete. Ďalšou kategóriou sú gadgety. Tento anglický výraz nemá doposiaľ presný preklad so slovenského jazyka, no pomenováva sa ním malá užitočná vec ako napríklad dron, zosilňovač WiFi signálu, či GPS lokalizátor. V kategórií gadgets tak nájdete nie len toto, ale naozaj rôzne vecičky od výmyslu sveta. Ak hľadáte niečo zaujímavé, no neviete presne čo, tak je pre vás táto kategória ako stvorená. Ďalšou kategóriou je Wish oblečenie. V ponuke nájdete dámsku a aj pánsku módu. Pokrytie je naozaj široké. Od spodného prádla až po zimné bundy. Vyberte si nové wish oblečenie a odlíšte sa od vašich známych. V ponuke sú totiž aj naozaj zaujímavé a netypické kúsky pre naše územie. Hoci často platí, že v zahraničí sú úplne bežné. Po kategórii Wish oblečenie nemôžu chýbať ani módne doplnky. Či už zháňate novú kabelku, hodinky, či iba peňaženku, tak ste na správnom mieste a zaručene si vyberiete.

Ďalšou kategóriu je domácnosť. Tá obsahuje mnoho produktov, ktorá skrášlia váš byt, či dom. Ponuka je naozaj mimoriadne široká. Ak by ste si ale predsa len nevybrali, tak sa určite pozrite aj na kategóriu Domácnosť a záhrada na Tipli. Na Wish nezabudni ani na obuv, či oblečenie a módne doplnky pre deti, batoľatá a dojčatá. Predposlednou kategóriou, ktorú si spomenieme je príslušenstvo pre mobilné telefóny. Nech už sa jedná o ochranné sklo, kryt, obal, púzdro, či nový nabíjací adaptér, tak sa rozhodne môžete spoľahnúť na nízke ceny na Wish. Na záver tu máme kategóriu peňaženky, ktorá obsahuje ako dámske, tak aj pánske peňaženky. Okrem kvalitných kožených peňaženiek tu nájdete aj rôzne s detskými vzormi a mnohé ďalšie. O ich kvalite vás navyše určite presvedčia aj skvelé Wish recenzie.

Prečo nakupovať na Wish.sk

Dôvodov prečo nakupovať na Wish je naozaj mnoho a určite platí, že každý zákazník má ten svoj. Vyskúšajte prvý nákup na Wish a rozhodne si tento portál zamilujete. Ako hlavnú výhodu môžeme spomenúť najmä mimoriadne širokú ponuku produktov od výmyslu svete. Nájdete tu Wish oblečenie, doplnky do auta, či novú peňaženku. Navyše nízke ceny na Wish sú samozrejmosťou. Produkty totiž zväčša nakupujete priamo výrobcu, ku ktorému vás Wish dostal. Cena tak môže byť nižšia, nakoľko odpadá prirážka obchodného reťazcu, v ktorom by ste vybraný produkt normálne kúpili. Ak chcete stiahnuť cenu ešte nižšie, tak využite Wish promo code. Ten vám umožní ušetriť a spraviť zo skvelej ceny ešte lepšiu. Nezabudnite sa pred nákupom na Wish prekliknúť do obchodu Wish z Tipli. Po dokončení nákupu tak získate časť peňazí naspäť na váš Tipli účet. Odtiaľ si ich môžete kedykoľvek nechať previesť na váš bežný účet v ktorejkoľvek banke. Na Tipli navyše často nájdete aj spomínaný Wish promo code, ktorý môžete skombinovať s cashbackom. K dispozícii je aj Wish.sk mobilná aplikácia, ktorá uľahčí nakupovanie cez váš telefónu. Bezplatne si ju stiahnete z obchodu Play, či z App Store.

 

Wish reklamácie a vrátenie tovaru

Wish reklamácia, či vrátenie tovaru je bezproblémové. Stačí sa pozrieť na Wish recenzie a zistíte, že ak aj nastane nejaký problém, a nedokážete ho vyriešiť priamo s predajcom, tak vám je k dispozícii Wish zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Wish sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Wish Facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Skvelé tipy vám prináša aj Tipli. Napríklad sa určite pozrite na zaujímavý článok s tipmi Kam na jazerá na Slovensku pre dokonalý relax.

Wish recenzie

Recenzie sú vždy dôležité. Práve podľa nich môžete jednoducho určiť kvalitu a spoľahlivosť vybraného internetového, či kamenného obchodu. Inak tomu nie je ani v tomto prípade. Wish recenzie na vybrané produkty nájdete priamo na webe Wish.sk. Taktiež odporúčame detailne si pozrieť aj recenzie jednotlivých predajcov, od ktorých produkty na Wish kupujete. Pokiaľ už máte s nejakým predajcom dobrú skúsenosť a nakúpili ste od neho, tak tento krok môžete vynechať. Ďalšie Wish recenzie, ktoré sú dôležité a nemali by ste ich vynechať sú globálne Wish recenzie. Treba k nim však pristupovať zodpovedne. Mnoho ľudí totiž svoju zlú skúsenosť s produktom, či s predajcom zvalí na obchod Wish. Wish je však v tomto prípade iba sprostredkovateľom, ktorý spojil zákazníka s predajcom. Globálne recenzie by teda mali hodnotiť iba služby a riešenie problémov priamo zo strany Wish.sk. Wish recenzie predajcov by sa mali venovať iba skúsenostiam s konkrétnym predajcom, no a Wish recenzie produktov by sa zase mali venovať iba kvalite a prevedeniu daného produktu. Keď už viete ako na to, tak sa rozhodne pozrite na Wish recenzie. Nezabúdajte, že ich nájdete na webe Wish.com a nie Wish.sk. Ďalšie Wish recenzie objavíte aj priamo na Tipli. Pozrieť sa môžete aj na rôzne cenové porovnávače ako napríklad Heureka.sk. Pri obchodoch ako Wish online, či AliExpress tu však príliš veľa smerodajných názorov neobjavíte, keďže sa skôr zameriavajú na naše domáce československé internetové a kamenné obchody.

Wish zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Wish zľavový kód: -20 % na prvý nákup

01.06.2024

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

21.12.2023

Zľavový kupón 10% na všetko

31.12.2023

Wish zľavy až 50 % na vybrané produkty

09.01.2023

Ako uplatniť zľavové kupóny na Wish

Neviete si poradiť s uplatnením zľavového kódu alebo kupónu v obchode Wish? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na Wish uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu Wish. Vyberte si produkty, o ktoré máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vybrať“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Enter Promo Code“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Apply“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak sa vám nedarí uplatniť zľavový kupón, príčina môže byť v časovom obmedzení platnosti kupónu, alebo sa kupón vzťahuje len na vybrané typy produktov - preto si prečítajte podmienky na jeho uplatnenie. Pozrite sa aj na Banggood, či na eBay zľavový kupón.

Recenzie Wish

Michal

16.04.2024 5.0

Peter R.

16.04.2024 5.0

super prišlo všetko .

Stanislav L.

26.03.2024 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Wish

Internetový obchod Wish ponúka široké spektrum produktov za skvelé ceny. Ide o internetové trhovisko, kde si môžete vyberať produkty od výmyslu svetu ako napríklad Wish oblečenie. O spoľahlivosti svedčia Wish recenzie. Pohodlne online môžete nakupovať aj na Slovensku, aj keď web Wish.sk neexistuje. Stačí sa prihlásiť na Wish.com a môžete začať nakupovať. Nízke ceny na Wish sú vždy zárukou dobrého nákupu.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Wish v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Wish?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa