Obchody / Billa O Billa - Letáky -

Billa

O obchode Billa

Billa je tu pre vás

Billa je jedným z najznámejších reťazcov s potravinami na slovenskom trhu. Hľadáte chutné mäsové a mliečne výrobky, čerstvé pečivo, ovocie a zeleninu? Billa SK je tým správnym miestom na ich nákup. Prejdite sa pomedzi regály a kúpte všetko, čo vám doma chýba. Nedoplníte tu len potraviny. Nájdete tu školské potreby, kvalitnú pánsku, dámsku a detskú kozmetiku, drogériu, chovateľské potreby, ale aj darček pre svojich najbližších.

Vyberajte na základe Billa letáku

Billa leták vychádza raz do týždňa. Prináša vám bohatý výber sortimentu Billa vo výhodných cenách, aby sa vám nákup v Bille ešte viac oplatil. Platné sú vždy od stredy do utorka. Billa tiež vydáva Billa bonus leták pre členov Billa bonus clubu, ktorý je platný vždy na celý mesiac. Každý mesiac v ňom nájdete až 200 výrobkov so zľavou až do 25 %. Rozhodovať sa medzi kvalitou a cenou je zbytočné. Kvalitný tovar a výhodná cena je v Bille samozrejmosťou. Aktuálny Billa leták si na Tipli môžete pozrieť online.

Billa karta ušetrí ešte viac

Verní zákazníci majú v Bille výhod ešte viac. Nemusíte zbierať body, aby ste ich získali. S Billa Bonus kartou má výhody každý. Patrí k nim až 200 výhodných produktov v BILLA Bonus katalógu, zľava 25% na vybraný sortiment každý týždeň či 10% narodeninová zľava. Ak ešte Billa zľavy, aby ste vedeli o každej novej výhode, ktorú ponúka.

Čo sa dozviete na Billa.sk?

Billa nemá čo skrývať. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť sa dozviete na webovej stránke Billa.sk. Prehľad vlastných Billa značiek, zoznam predajní a ich otváracích hodín, aktuálne zľavy, ale aj novinky, ktorých nikdy nie je dosť tu máte ako na dlani. Na webe Billy sa rovnako môžete prihlásiť k odberu newsletteru alebo sa dočítať o pracovných príležitostiach a ďalších aktivitách tohto reťazca, ku ktorým patrí aj občianske združenie Billa ľuďom. Kliknite si.

Billa predajne a otváracie hodiny

Na Slovensku môžete navštíviť až 130 Billa predajní. V každej na vás čakajú rovnako atraktívne ceny a zaujímavé výhody. Billa Bratislava je na tom presne tak isto, ako Billa Trebišov. Vždy budete mať pocit, že ste vkročili do tej svojej. Billa otváracie hodiny nie sú všade rovnaké. Záleží na mieste, kde sa Billa nachádza. V nákupných centrách sa prispôsobuje spoločným otváracím hodinám (09:00 – 21:00 hod.), mimo centier sa v Bille deň začína o 7:00 a končí o 21:00. Máte na reťazec nejaké konkrétne otážky? Zatelefonujte si na bezplatnú infolinku 0800 131 121 alebo napíšte email na info@billa.sk.

 • Věděli jste, že v obchodě Billa můžete nakoupit i v Česku?
 • Podobny sklep Carrefour mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Akčný leták Billa

Prezrite si Billa akčný leták a vyberte si z širokej ponuky. Aktuálny Billa akčný leták nájdete na našich stránkach a už vám neunikne žiadna zaujímavá ponuka. Prezrite si vybraný sortiment tovaru za akčné ceny. Billa vydáva letáky s veľkým výberom značiek so zaujímavými zľavami.

Obchody, kde vás odmeníme

O Billa

Nechcete sa prehrabávať v debničkách a hľadať vhodné ovocie, či zeleninu? Nakupujte v Bille a čerstvé potraviny vám na stole nikdy nebudú chýbať. Pri čerstvom ovocí a zelenine to v Bille len začína. Aj mliečne výrobky, pečivo a mäso sú každý deň starostlivo kontrolované. Bille na čerstvosti a na spokojnosti zákazníkov záleží.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Billa.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa