Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Billa

Billa

www.billa.sk/StartPage/Start_Page/dd_bi_mainpage.aspx

Nechcete sa prehrabávať v debničkách a hľadať vhodné ovocie, či zeleninu? Nakupujte v Bille a čerstvé potraviny vám na stole nikdy nebudú chýbať. Pri čerstvom ovocí a zelenine to v Bille len začína. Aj mliečne výrobky, pečivo a mäso sú každý deň starostlivo kontrolované. Bille na čerstvosti a na spokojnosti zákazníkov záleží.

O obchode Billa

Billa je tu pre vás

Billa je jedným z najznámejších reťazcov s potravinami na slovenskom trhu. Hľadáte chutné mäsové a mliečne výrobky, čerstvé pečivo, ovocie a zeleninu? Billa SK je tým správnym miestom na ich nákup. Prejdite sa pomedzi regály a kúpte všetko, čo vám doma chýba. Nedoplníte tu len potraviny. Nájdete tu školské potreby, kvalitnú pánsku, dámsku a detskú kozmetiku, drogériu, chovateľské potreby, ale aj darček pre svojich najbližších.

Vyberajte na základe Billa letáku

Leták Billa vychádza raz do týždňa. Prináša vám bohatý výber sortimentu Billa vo výhodných cenách, aby sa vám nákup v Bille ešte viac oplatil. Platné sú vždy od stredy do utorka. Billa tiež vydáva Billa bonus leták pre členov Billa bonus clubu, ktorý je platný vždy na celý mesiac. Každý mesiac v ňom nájdete až 200 výrobkov so zľavou až do 25 %. Rozhodovať sa medzi kvalitou a cenou je zbytočné. Kvalitný tovar a výhodná cena je v Bille samozrejmosťou. Aktuálny Billa leták si na Tipli môžete pozrieť online.

Billa karta ušetrí ešte viac

Verní zákazníci majú v Bille výhod ešte viac. Nemusíte zbierať body, aby ste ich získali. S Billa Bonus kartou má výhody každý. Patrí k nim až 200 výhodných produktov v BILLA Bonus katalógu, zľava 25% na vybraný sortiment každý týždeň či 10% narodeninová zľava. Ak ešte Billa kartu nemáte, pri ďalšom nákupe si ju určite zaobstarajte. K vernostnému programu sa môžete prihlásiť prostredníctvom prihlasovacieho formulára v predajni BILLA. Ešte viac výhod a lacnejších produktov vďaka Billa Bonus. Sledujte Billa zľavy, aby ste vedeli o každej novej výhode, ktorú ponúka.

Čo sa dozviete na Billa.sk?

Billa nemá čo skrývať. Všetko, čo o nej potrebujete vedieť sa dozviete na webovej stránke Billa.sk. Prehľad vlastných Billa značiek, zoznam predajní a ich otváracích hodín, aktuálne zľavy, ale aj novinky, ktorých nikdy nie je dosť tu máte ako na dlani. Na webe Billy sa rovnako môžete prihlásiť k odberu newsletteru alebo sa dočítať o pracovných príležitostiach a ďalších aktivitách tohto reťazca, ku ktorým patrí aj občianske združenie Billa ľuďom. Kliknite si.

Billa predajne a otváracie hodiny

Na Slovensku môžete navštíviť až 130 Billa predajní. V každej na vás čakajú rovnako atraktívne ceny a zaujímavé výhody. Billa Bratislava je na tom presne tak isto, ako Billa Trebišov. Vždy budete mať pocit, že ste vkročili do tej svojej. Billa otváracie hodiny nie sú všade rovnaké. Záleží na mieste, kde sa Billa nachádza. V nákupných centrách sa prispôsobuje spoločným otváracím hodinám (09:00 – 21:00 hod.), mimo centier sa v Bille deň začína o 7:00 a končí o 21:00. Mátena reťazec nejaké konkrétne otážky? Zatelefonujte si na bezplatnú infolinku 0800 131 121 alebo napíšte email na info@billa.sk.

 • Věděli jste, že v obchodě Billa můžete nakoupit i v Česku?
 • Podobny sklep Carrefour mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Aktuálne akciové letáky #46. týždeň:…

Vyhnite sa záplave papierových letákov na jedno použitie a vďaka našej letákovej hliadke...
14.11.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #45. týždeň:…

Potrebujete doplniť chladničku ale aj kúpiť novú autolekárničku? Či už musíte nakúpiť potraviny,...
7.11.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #44 týždeň: Retro…

Pozrite sa, aké lákavé akčné letáky si tento týždeň pripravili slovenské obchody. Nakupujte...
29.10.2018 Zobraziť článok
 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1285 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo