Billa aktuálne letáky na budúci týždeň

Archív letákov

Informácie o letákoch Billa

Odteraz nájdete všetky platné Billa letáky na jednom mieste! Billa rozosiela letáky do schránok 1x do týždna. Billa aktuálny leták platný na tento týždeň aj Billa budúci leták si odteraz môžete prezrieť online práve tu a nemusíte sa už trápiť s papierovým letákom. Platné sú vždy od stredy do utorka. Billa tiež vydáva Billa bonus leták pre členov Billa bonus clubu, ktorý je platný vždy na celý mesiac. Každý mesiac v ňom nájdete až 200 výrobkov so zľavou až do 25 %.

billa bonus karta

Billa - história a vývoj

Obľúbený supermarket BILLA je skráteným názvom od Billiger Laden, čo v preklade znamená Lacný obchod. Spoločnosť BILLA bola založená už v roku 1953 v Rakúsku, Karlom Wlaschekom z Viedne. Vďaka širokému výberu potravín a nízkym cenám, sa firma rýchlo zväčšovala a rozširovala do ďalších častí Rakúska. Prvých 45 pobočiek dosiahla už na začiatku 60. rokov. Ďalších 40 rokov sa rozvíjala a expandovala do ďalších častí Európy. V súčasnosti má pobočky v 9 krajinách, medzi nimi najviac v Rakúsku, v Česku, Bulharsku či Rumunsku. V každej z nich poskytuje špičkové služby pre svojich zákazníkov.

V roku 1996 spoločnosť BILLA dostala nového majiteľa a stala sa súčasťou medzinárodnej skupiny REWE Group, ktorá predstavuje najväčší obchodný reťazec potravín v Európe. O dva roky neskôr spustila vernostný systém Billa Club. V roku 1993 začala svoju pôsobnosť na Slovensku, otvorením svojej prvej pobočky v Trnave. Tým sa stala najdlhšie pôsobiacim medzinárodným obchodným reťazcom na Slovensku. Dnes má BILLA SK  viac ako 130 predajní na území Slovenska a stále sa otvárajú ďalšie.

Ponuka produktov a otváracie hodiny

BILLA ponúka široký výber kvalitných potravín za rozumnú cenu. Nie nadarmo je slogan spoločnosti “To najlepšie pre mňa”. V predajniach BILLA nájdete okrem iného široký sortiment ovocia a zeleniny, ktoré sú poctivo pestované na Slovensku. Špičkovú kvalitu má aj mäso, jogurty a mliečne výrobky. Chrumkavé pečivo je taktiež zárukou skvelej chuti a samozrejme prívetivej ceny. Pravidelne kontrolovaná čerstvosť potravín a dôraz na lokálny pôvod je to, čo v BILLE nesmie chýbať. Podobne ako v Lidl letákoch či Kaufland letákoch, aj Billa leták prináša každý týždeň výber toho najlepšieho, čo môžete v sieti predajní za akciové ceny kúpiť. Pred návštevou BILLY si určite overte BILLA otváracie hodiny vo vašom meste, ktoré sú väčšinou od 7:00 do 21:00 hod. Ak nakupujete v BILLE častejšie, v peňaženke vám nesmie chýbať BILLA karta, s ktorou môžete zbierať body.

Privátne značky prvotriednej kvality

Privátnou značkou spoločnosti BILLA je značka Clever, ktorá vznikla v Rakúsku v roku 1999. Sortiment tejto značky je veľmi široký a obsahuje okrem potravín aj krmivo pre zvieratá. Spoločnosť BILLA tiež vo svojom sortimente potravín ponúka kvalitné potraviny pod svojou značkou BILLA, ktoré zahŕňajú hlavne rôzne delikatesy. Nechýba ani sortiment BIO potravín, ktorý ponúka pod svojou vlastnou exkluzívnou značkou, Naše Bio.

Výhody pre zákazníkov

To, že supermarkety BILLA sú obľúbené u spotrebiteľov, dokazujú aj dve ocenenia, ktoré spoločnosť získala. Best Buy Award v dvoch kategóriách, konkrétne najlepší pomer ceny a kvality v oddelení čerstvého mäsa a oddelení čerstvej prípravy jedál z teplého pultu. Zákazníci sa navyše môžu zadarmo registrovať do vernostného klubu BILLA Bonus, ktorý predstavuje mnoho výhod. Po novom je to 200 výhodných produktov každý mesiac, 25 % zľava každý týždeň na vybraný sortiment, 10 % narodeninová zľava a rôzne zľavy u partnerov. Všetky aktuálne akciové ponuky nájdete priamo na tejto stránke v aktuálnom letáku BILLA či BILLA Bonus letáku. Aktualizujeme vždy aj BILLA leták budúci, aby ste sa na zľavnené výrobky mohli dopredu pripraviť. Nenechajte si ujsť žiadnu zľavu!

Podobné obchody ako Billa s akčnými letákmi a katalógmi

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Billa.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa