Blendea

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Blendea

Peniaze späť 10 % v obchode Blendea

Platí do 22.05.2024

 
 

Pevné zdravie by malo byť základom pre každého človeka. Najlepšie sa určite čerpá z prírody. Bezlaktózové, bezlepkové a v 100% prémiovej kvalite…

Zľavový kód Blendea 10 % na bio doplnok

Platí do 02.06.2024

+ 10 % naspäť z nákupu

Zľavový kód Blendea 10 % platí na bio doplnok.

O obchode Blendea

Blendea

Značka Blendea začala písať svoj príbeh v roku 2015 na Bali. Jeden zo spoluzakladateľov tam trávil čas a snažil sa nájsť stratenú silu a rovnováhu potrebnú pre život. Pomocou rôznych prírodných látok sa mu to podarilo, a tak sa naskytla otázka. Prečo by ste kvôli načerpaniu novej energie mali cestovať až na Bali? Neskôr založil Blendea eshop a začal ponúkať 2 hlavné výrobky. Blendea supergreens a superprotein. Tie sa stali mimoriadne populárne a za 3 roky na trhu sa predalo viac ako 25 000 balení. Pevné zdravie by malo byť základom pre každého človeka. Najlepšie sa určite čerpá z prírody. Bezlaktózové, bezlepkové a v 100% prémiovej kvalite bez rafinovaného cukru a zbytočných chemických látok. To je Blendea supergreens a superprotein!

blendea supergreens

Blendea doprava a platba

Hoci sa jedná o rýdzo českú značku, tak doručovanie na Slovensko je samozrejmosťou. Využiť môžete Blendea zľavy, kde nájdete množstvo jedinečných ponúk!

Blendea kontakty

Blendea zákaznícke centrum je pripravené zodpovedať všetky vaše otázky. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +420 608 255 816, mailom na info@blendea.cz alebo využite kontaktný formulár, ktorý ponúka blendea eshop. Centrála Blendea sa nachádza v Prahe na ulici Domažlická 3. V prípade reklamácie kontaktuje zákaznícke centrum, kde dostanete všetky potrebné informácie. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Blendea facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavách informácií, noviniek a tipov. Napríklad na top vitamíny pre vaše zdravie.

blendea výhody

Blendea recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepším obrazom o produktoch. Blendea eshop sa môže pochváliť až 95% spokojnosťou zákazníkov. Jedným z nich je aj pani Adriana, ktorá vyskúšala Blendea supergreens a napísala:„Chutí mi to. Predtým som pila iba samotný zelený jačmen, ale Blendea supergreens je omnoho lepšie vďaka mäte. Pijem cca 3 týždne. Určite mám viacej energie a zdá sa mi, že mi začali menej vypadávať vlasy. Predtým som si ich ráno vyčesala omnoho viac a to som používala rôznu kozmetiku. Objednala som aj rodičom. Otec si chváli úpravu vyprázdňovania. Rodičom to ale samo o sebe nechutilo. Tak som im doporučila miešať to s domácim jablkovým džúsom a nevedia si to vynachváliť. Spokojnosť!“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku lekarna.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku natura.pl.

Blendea zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Blendea 20 % na všetko

28.11.2022

Zľavový kupón 11 % na superpotraviny Blendea.sk

31.12.2020

Kupón na zľavu 11 % na Blendea

28.02.2022

Recenzie Blendea

bealub

02.04.2022 5.0

vyskusala som vyrobky puding chia, skvela skusenost, aj dobre a chutne

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Blendea

Pevné zdravie by malo byť základom pre každého človeka. Najlepšie sa určite čerpá z prírody. Bezlaktózové, bezlepkové a v 100% prémiovej kvalite bez rafinovaného cukru a zbytočných chemických látok. To je Blendea supergreens a superprotein!

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 10 % späť z ceny nákupu v obchode Blendea?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa