Blendea zľavové kupóny a zľavy

Kupón na zľavu 11 % na Blendea

Platí do 02.10.2020

 

Platí na všetko. Kód zadajte v košíku. viac

O obchode Blendea

Blendea

Značka Blendea začala písať svoj príbeh v roku 2015 na Bali. Jeden zo spoluzakladateľov tam trávil čas a snažil sa nájsť stratenú silu a rovnováhu potrebnú pre život. Pomocou rôznych prírodných látok sa mu to podarilo, a tak sa naskytla otázka. Prečo by ste kvôli načerpaniu novej energie mali cestovať až na Bali? Neskôr založil Blendea eshop a začal ponúkať 2 hlavné výrobky. Blendea supergreens a superprotein. Tie sa stali mimoriadne populárne a za 3 roky na trhu sa predalo viac ako 25 000 balení. Pevné zdravie by malo byť základom pre každého človeka. Najlepšie sa určite čerpá z prírody. Bezlaktózové, bezlepkové a v 100% prémiovej kvalite bez rafinovaného cukru a zbytočných chemických látok. To je Blendea supergreens a superprotein!

blendea supergreens

Blendea doprava a platba

Hoci sa jedná o rýdzo českú značku, tak doručovanie na Slovensko je samozrejmosťou. Využiť môžete služby Slovenskej pošty za poplatok 4 €, alebo kuriéra SPS opäť za poplatok 4 €. Vašu objednávku Blendea eshop odošle a doma ju budete mať do 2 až 3 pracovných dní. Za tovar môžete zaplatiť online platobnou kartou, prevodom na účet alebo na dobierku. Všetky spôsoby platby sú bez doplatku. Chcete ušetriť? Sledujte Blendea zľavy, kde nájdete množstvo jedinečných ponúk!

Blendea kontakty

Blendea zákaznícke centrum je pripravené zodpovedať všetky vaše otázky. Kontaktovať ho môžete telefonicky na +420 608 255 816, mailom na info@blendea.cz alebo využite kontaktný formulár, ktorý ponúka blendea eshop. Centrála Blendea sa nachádza v Prahe na ulici Domažlická 3. V prípade reklamácie kontaktuje zákaznícke centrum, kde dostanete všetky potrebné informácie. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Blendea facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavách informácií, noviniek a tipov. Napríklad na top vitamíny pre vaše zdravie.

blendea výhody

Blendea recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepším obrazom o produktoch. Blendea eshop sa môže pochváliť až 95% spokojnosťou zákazníkov. Jedným z nich je aj pani Adriana, ktorá vyskúšala Blendea supergreens a napísala:„Chutí mi to. Predtým som pila iba samotný zelený jačmen, ale Blendea supergreens je omnoho lepšie vďaka mäte. Pijem cca 3 týždne. Určite mám viacej energie a zdá sa mi, že mi začali menej vypadávať vlasy. Predtým som si ich ráno vyčesala omnoho viac a to som používala rôznu kozmetiku. Objednala som aj rodičom. Otec si chváli úpravu vyprázdňovania. Rodičom to ale samo o sebe nechutilo. Tak som im doporučila miešať to s domácim jablkovým džúsom a nevedia si to vynachváliť. Spokojnosť!“

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku lekarna.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku natura.pl.

Podobné obchody

O Blendea

Pevné zdravie by malo byť základom pre každého človeka. Najlepšie sa určite čerpá z prírody. Bezlaktózové, bezlepkové a v 100% prémiovej kvalite bez rafinovaného cukru a zbytočných chemických látok. To je Blendea supergreens a superprotein!

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Blendea.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.