Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Bohatstvo-Prírody.sk zľavové kupóny a zľavy

Doprava zadarmo na Bohatstvo-Prírody.sk

+ 3,5 % naspäť z nákupu

Využite možnosť dopravy zadarmo na nákup v e-shope Bohatstvo-Prírody.sk. Stačí, ak nakúpite v hodnote nad 79 € a dopravu už platiť nemusíte. viac

Darček zadarmo na Bohatstvo-Prírody.sk

+ 3,5 % naspäť z nákupu
   

Nakúpte v e-shope Bohatstvo-Prírody.sk v hodnote nad 79 € a získate hodnotný darček úplne zadarmo. viac

O obchode Bohatstvo-Prírody.sk

Zdravá strava od Bohatstvo-Prírody

Jedine na Bohatstvo-Prírody.sk nájdete produkty Australian Remedy. Tieto vysoko kvalitné prírodné doplnky stravy priamo z Austrálie. Chcete schudnúť ale nedarí sa vám? Chudnite rýchlejšie a zdravšie s kvalitnými výživovými doplnkami a náhradami stravy z eshopu Bohatstvo.Prírody.sk. Buďte zdraví a fit vďaka kvalitným produktom. Doprajte svojmu telu výživové doplnky, ktoré vaše telo aj zdravie ocenia.

Prírodná kozmetika od Bohatstvo Prírody

Biokozmetika je medzi spotrebiteľmi stále obľúbenejšia. Eshop Bohatstvo-Prírody.sk vám ponúka široký výber produktov ako kozmetika, prírodná drogéria či vlasová kozmetika. Zamaskujte príznaky únavy, predchádzajte vráskam. Kvalitná starostlivosť o telo vaša pokožka ocení. Doprajte svojej pleti to najlepšie čo naša príroda prináša.

Starostlivosť o zdravie pre celú rodinu

Či už hľadáte bio potraviny, výživové doplnky, vitamíny pre deti či iné vecičky zo sveta zdravia, Bohatstvo-Prírody.sk vám ponúka všetko pod jednou strechou. V eshope nakúpite potraviny, prírodné preparáty, kozmetiku, drogériu, ale aj veci pre mamičky či deti. Na svoje si príde celá rodina.

Bohatstvo Prírody.sk zľavy

Nakupujte kvalitné prírodné produkty výhodnejšie. Využite zľavy Bohatstvo-Prírody.sk a doprajte svojmu telu a pokožke tú najlepšiu starostlivosť priamo z lona matky prírody. Na svoje si v eshope príde celá rodina. Príroda je tou najlepšou lekárničkou. Zlepšite si imunitu, liečte bežné choroby alebo dajte na frak hormonálnej nerovnováhe. Vďaka internetovému obchodu Bohatstvo-Prírody.sk hravo vyriešite všetky svoje problémy a predídete chorobám. Vaše telo vám investíciu v podobe kvalitných prírodných produktov vráti aj s úrokami.

 • Hledáte podobný obchod v Česku? Můžeme vám doporučit Bioma.cz.
 • Podobny sklep i-apteka.pl mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Bohatstvo-Prírody.sk zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 3 € na nákup na Bohatstvo-Prírody.sk

31.12.2020 - Platí pri nákupe nad 100 €.

Zľava 3 €

30.06.2019 - Získajte zľavu 3 € na nákup. Pre uplatnenie zadajte zľavový kód a uskutočnite objednávku nad 100 €.

Podobné obchody

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Bohatstvo-Prírody.sk

Jeden z popredných predajcov prírodných výživových doplnkov a prírodnej kozmetiky Bohatstvo-Prírody.sk je prameňom vášho zdravia a vitality. V širokom portfóliu produktov si na svoje príde každý, kto si potrpí na zdravý životný štýl a prvotriedne prírodné produkty. Športovci, študenti, manažéri aj deti.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3,5 % späť z ceny nákupu v obchode Bohatstvo-Prírody.sk?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.