Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Deichmann
4 %
Topánky pre dámy, pánov, ale aj tých najmenších už roky prináša vo svojej sieti Deichmann obuv. Chceli by ste topánky, ktoré sú pohodlné, štýlové a nestoja príliš veľa? Potrpíte si tiež na kvalitu a najmodernejší dizajn? Nakupujte v Deichmann. Nemecká obuv je navyše dostupná aj v e-shopovej verzii Deichmann.sk. Kráčajte životom v pohodlí s topánkami Deichmann.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Deichmann

Deichmann obuv

Všetko sa to začalo v roku 1913, kedy pán Heinrich Deichmann spolu so svojou maželkou Julie otvorili prvú obuv Deichmann v nemeckom meste Essen. Postupom času sa malá rodinná manufakúra rozšírila na jednu z najväčších sietí s obuvou v Európe. V súčasnosti nájdete predajne Deichmann až v 26-tich krajinách. Dodnes je obuv rodinným podnikom financovaným výlučne z vlastných zdrojov.

Deichmann predajne

Chceli by ste si kúpiť nové topánky? Dobrou správou je, že obuv nemeckej kvality Deichmann nájdete aj u nás. Sieť predajní Deichmann je pomerne široká. Svoje brány majú pre vás otvorené desiatky kamenných predajní v mnohých väčších aj menších slovenských mestách. Na internete nájdete presný zoznam obchodov aj s otváracími hodinami, takže si ľahko preveríte Deichmann otváracie hodiny aj adresy.

E-shop Deichmann.sk

Nemáte v blízkosti Deichmann predajňu alebo neznášate preplnené obchody? Nezúfajte. Môžete nakupovať topánky online. Deichmann prevádzkuje online verziu obchodu Deichmann.sk, kde si jednoducho a pohodlne vyberiete svoje vysnívané topánky. Kliknite si sekciu Deichmann obuv dámska a vyberajte si zo stoviek topánok od výmyslu sveta, nechyba ani Deichmann obuv pánska. Využite Deichmann zľavy a doprajte svojim nohám pohodlné kúsky za výhodné ceny.

Deichmann letáky

Chceli by ste nakupovať vždy čo najvýhodnejšie? Sledujte pravidelne Deichmann leták. Vždy tak budete mať poruke v online verzii najnovšie informácie o akciách a zľavách na topánky z jednej z najobľúbenejších sietí s obuvou. Vyberte si svoje topánky značiek ako Graceland, 5th Avenue, Nike, Puma či Reebok a kráčajte po uliciach v trendy obuvi vysokej kvality za dostupné ceny. Pre každého sú Deichmann topánky tou správnou voľbou.

Podobné obchody

Recenzie Deichmann

Andrea Š. 11.11.2018

Veľmi spokojná

Feri 21.10.2018

Som velmi spokojni

Články

Sizeer: Tenisky, bez ktorých sa určite…

Topánok nikdy nie je dosť. Obzvlášť tých pohodlných. Obúvajte si trendy tenisky od vychýrených...
26.10.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #42 týždeň:…

Pozrite si aj tento týždeň nové akčné letáky populárnych slovenských reťazcov. Kupujte kvalitný...
16.10.2018 Zobraziť článok

Aktuálne akciové letáky #39 týždeň: Pepsi…

Pozrite si najnovšie akčné letáky obľúbených slovenských obchodov. Nakupujte prvotriedne produkty...
26.9.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1281 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo