Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Deichmann
4 %

Deichmann

4.9

Obuv robí človeka! Deichmann si to uvedomuje, preto ponúka kvalitnú dámsku, pánsku a detskú obuv a doplnky pre všetky vekové kategórie za výhodné ceny. Je najväčším európskym maloobchodným predajcom s viac než storočnou tradíciou!

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Deichmann

Jednotka na trhu

Od roku 1913 je spoločnosť Deichmann rodinným a zároveň nezávislým podnikom, ktorého história začala v nemeckom meste Essene. Odvtedy sa postupne rozrastala a dnes má viac než 3 800 predajní v 26 krajinách sveta! Považuje sa za jedného z lídrov na nemeckom aj slovenskom trhu s obuvou.

Ponúka módne trendy v skvelej kvalite i cene

Deichmann prekvapí svojím širokým výberom obuvi pre všetky vekové skupiny. Reaguje na súčasné módne trendy a zároveň dbá na výborný pomer ceny a kvality. Najaktuálnejšie módne novinky sú súčasťou kolekcií Deichmann, takže, ak hľadáte nejaké trendy, ste na správnej adrese! Jej moderné predajne ponúkajú elegantnú kvalitnú obuv značky 5th Avenue a taktiež tradičné prvotriedne značky, ako je Elefanten, Gallus, Medicus alebo moderná kolekcia Graceland. Deichmann nezabúda ani na športovo založených zákazníkov, o čom svedčí športová obuv Victory, Adidas, Nike či Puma.

Garantuje kvalitu

Zákazníci sa môžu tešiť na módu za veľmi výhodnú cenu, ale aj o kvalitné služby! Deichmann sa riadi mottom „Spoločnosť má slúžiť ľuďom.“ Preto sa spoločnosť stará o svojich zákazníkov, zamestnancov či dodávateľov a chce byť najlepším predajcom obuvi, čo sa jej aj darí!

Garancia kvality. Tú sľubuje Deichmann svojim zákazníkom. Jej vlastní špecialisti konzultujú spôsob výroby priamo s dodávateľmi. Dbá na spokojnosť zákazníkov s nákupom. Aj preto garantuje férovú výmenu nepoužitého a nepoškodeného tovaru. Zabezpečí opravu tovaru a pokiaľ to nebude možné, vráti zákazníkovi plnú kúpnu cenu. Vďaka spokojnosti svojich zákazníkov získal Deichmann za rok 2017 titul Najdôveryhodnejšia značka v kategórií Predajca obuvi.

Deichmann online

Najväčší predajca obuvi v Európe ponúka široký výber obuvi a doplnkov vo svojom e-shope. Zákazníci si môžu objednávať na Deichmann.k rozsiahly sortiment tovaru zo súkromia svojho domova, sedem dní v týždni! Rozsah ponúkaných produktov zahŕňa dámsku obuv, kabelky a doplnky z najnovších kolekcií. O nič ukrátené nie je ani drsnejšie pohlavie, pánska obuv je taktiež súčasťou ponuky. Ak hľadáte detskú obuv, natrafili ste na správny online obchod. V jednotlivých kategóriách nájdete ukážky z aktuálnej kolekcie, módne trendy, výpredaj posledných párov a ďalšie výrazné Deichmann zľavy.

Na čo chodiť osobne do predajne, keď si totožný sortiment môžete zakúpiť cez online shop? Ten ponúka rovnako kvalitný servis. Navyše, príjemným bonusom e-shopu Deichmann.sk je to, že pokiaľ v kamennom obchode je vypredaná určitá veľkosť obuvi, môžete si objednať model online a nechať si ho zadarmo doručiť na uvedenú adresu. Za dopravu nič neplatíte!

Nevyhovuje vám tovar? Deichmann ponúka možnosť jednoduchého vrátenia na jednu z 55 pobočiek na Slovensku. Predajne sú k dispozícii zákazníkom po celom Slovensku. Otváracie hodiny sú dôkazom toho, že Deichmann je tu pre svojich zákazníkov takmer kedykoľvek: sedem dní v týždni, zvyčajne od 9:00-20:00.

 • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Deichmann.cz.

 • U tego partnera możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się z Deichmann.pl.

Podobné obchody

Recenzie Deichmann

Andrea P. 17.08.2018

max. spokojnosť

Katarína 13.08.2018

Max. spokojnosť :-)

Články

Top 6 najkrajších tašiek na notebook z eBay!

Notebook vôbec nie je lacná záležitosť, a preto je dôležité čím skôr si naň kúpiť praktický obal...
14.9.2018 Zobraziť článok

OTP Banka - požičať si peniaze nebolo nikdy lacnejšie

Potrebujete banku na ktorú sa môžete spoľahnúť? Je tu pre vás OTP Banka. Komerčná banka rodinného...
30.8.2018 Zobraziť článok

S ľahkosťou na každom kroku? Obujte si Humanic…

Už žiadne kompromisy! Kúpte si kvalitné topánky, ktoré vám budú správne sedieť už na prvé obutie...
1.8.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1254 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.