Dekortextil

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Dekortextil zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Dekortextil

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Dekortextil ponúka dekoratívny textil za super ceny s rýchlym doručením. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Dekortextil...

O obchode Dekortextil

Internetový obchod Dekortextil ponúka dekoratívny textil za super ceny s rýchlym doručením. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Dekortextil zľavový kupón a šetrite!

Dekortextil

Plánujete si vylepšiť izbu vo vašom príbytku, či kanceláriu peknou tapetou? Potom ste na správnom mieste. Eshop Dekortextil už niekoľko rokov pracuje s tapetami, interiérovými materiálmi a inými doplnkami do domácnosti. Tapety ponúkajú s kompletným objednávkovým servisom a vďaka dlhoročným skúsenostiam aj s cennými radami. Zariaďte si spálňu a vylepšite ju doplnkami! Obľúbené pri zariadení kúpeľne sú špeciálne tapety. Rýchla doprava a lepidlo zadarmo ako darček sú samozrejmosťou. Dekortextil - super tapety za super ceny.

Obrázok

Dekortextil kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre spoločnosť Dekortextil mimoriadne dôležitá. Dekortextil zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom. K dispozícii sú vám v pracovné dni od 8 do 16 hodín. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Dekortextil facebook, kde nájdete všetky potrebné informácie a super tipy. Napríklad na jarné dekorácie.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku 4home.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku 4home.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Dekortextil

Internetový obchod Dekortextil ponúka dekoratívny textil za super ceny s rýchlym doručením. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Dekortextil zľavový kupón a šetrite!

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Dekortextil?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.