Disney+

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode Disney+

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu Disney+.

Zľavový kód Disney+

Ročné predplatné za cenu 10 mesiacov na Disney+

+ 8,4  naspäť z nákupu
 

12 mesačné predplatné získate za cenu 10 mesiacov.

O obchode Disney+

Disney+ je celosvetovo známa streamovacia služba, ktorá je k dispozícii aj na našom území. Disney plus Slovensko je k dispozícii od 14. júna 2022. Ihneď si získalo tisícky predplatiteľov a fanúšikov, ktorí sa tak môžu tešiť na tisícky hodín kvalitného obsahu, s ktorým sa tak skoro nudiť nebudú. Väčšina obsahu je navyše dostupná v Ultra HD rozlíšení. Sledovať môžete nie len Disney rozprávky, ale aj Marvel filmy, Star Wars, či skvelé dokumentárne filmy a seriály z dielne National Geographic.

Stačí si iba zakúpiť predplatné Disney plus a môžete začať sledovať naozaj kdekoľvek. Disney plus Slovensko začalo so skvelou akciou, kde ste mohli získať predplatné na 12 mesiacov za cenu 8 mesiacov. Táto skvelá ponuka bola však k dispozícii iba do samotného štartu služby na našom území. Aj dnes sú však k dispozícii viaceré možnosti ako získať predplatné Disney+ výhodnejšie. Isté je však to, že predplatné je skutočne výhodné a za pomyselne malú mesačnú čiastku máte k dispozícii tisícky hodín kvalitného obsahu plného rôznych žánrov z celého sveta.

Ako ušetriť na Disney plus

Pri nákupe predplatného na webe Disney plus Slovensko môžete ušetriť, keď sa rozhodnete pre ročné predplatné namiesto mesačného. Pri nákupe ročného predplatného totiž získate predplatné na 12 mesiacov ale zaplatí iba predplatné za mesiacov 10. Predplatné na 2 mesiace máte akoby zdarma. Jedná sa o najjednoduchšiu možnosť ako ušetriť na Disney plus. Ročné predplatné však odporúčame iba v prípade, že službu skutočne plánujete celý rok využívať a pravidelne sledovať seriály, filmy, či Disney rozprávky.

Obrázok

Pred zakúpením predplatného sa odporúčame pozrieť na portál Tipli. Pokiaľ sa na web Disney+ prekliknete cez Tipli, tak získate časť peňazí z vášho nákupu naspäť. Je to skutočne veľmi jednoduché a jedinou podmienkou je prihlásenie sa na Tipli.sk. Časť peňazí z nákupu získate späť iba pri ročnom predplatnom. Nie len, že získate 2 mesiace zadarmo na Disney+, ale aj časť peňazí z nákupu naspäť. Rozhodne najlepšia príležitosť ako ušetriť na Disney plus.

Pokiaľ nechcete zmeškať rôzne skvelé ponuky ako ušetriť, či informácie o najnovších filmoch a seriáloch, tak sa určite prihláste na odber newslettera. Môžete tak urobiť jednoducho priamo na webe Disney plus Slovensko. Zabezpečíte si prísun všetkých potrebných aktuálnych informácií priamo do vašej emailovej schránky a iba ťažko tak zmeškáte skvelú ponuku na šetrenie, či nový diel vášho obľúbeného seriálu.

Ako získať Disney+ zľavový kód

Disney+ zľavový kód, či zľavový kupón bohužiaľ nie je aktuálne k dispozícii na našom území. Jedinou možnosťou ako ušetriť tak zostáva nákup ročného predplatného a využitie cashbacku, čiže peňazí naspäť od Tipli.sk. Zakúpte si ročné predplatné za zvýhodnenú cenu a sledujte nie len Disney rozprávky, ale aj filmy, či seriály, ktoré vás budú zaručene zabávať.

Disney rozprávky, filmy a seriály

Široká ponuka Disney+ zaručuje, že budete mať vždy čo pozerať. Už dnes tu totiž nájdete tisícky skvelých filmov a seriálov od tých najlepších tvorcov z celého sveta. Pravidelne navyše pribúdajú ďalšie nové. Stačí si iba zakúpiť predplatné a môžete pohodlne sledovať, nech ste už kdekoľvek. Medzi najpopulárnejšie patria určite Disney rozprávky. Tie netreba bližšie predstavovať. Veď rozprávky ako Aladin, Leví kráľ, Cruella, Lilo a Stitch, Zootropolis, či Rýchla rota Chipa a Dalea pozná skutočne skoro každý.

Nechýba ani skvelá produkcia od štúdia Pixar. Na Disney plus teda nájdete aj skvelé Pixar animáky ako Autá, Coco, Hľadá sa Nemo, Hľadá sa Dory, Neskrotná, Rodinka Úžasných, Toy Story, Príšerky s.r.o. a mnohé ďalšie. Okrem animovaných počinov, ktoré sú rozhodne jedným z hlavných ťahákov Disney+ musíme určite spomenúť aj široké spektrum filmov z produkcie Marvel. Nájdete tu skvelé seriály a filmy z produkcie Marvel ako Ant-Man, Avengers, Black Widow, Čierny panter, Captain America, Deadpool, Iron Man, Doktor Strange, Strážcovia Galaxie, Thor, či Xmen.

 

Svoje si na Disney plus nájdu aj fanúšikovia Star Wars, čiže Hviezdnych vojen. Nechýbajú všetky časti Star Wars, ale aj seriály ako Mandalorian, či Boba Fett. Pozrieť si môžete aj desiatky dokumentárnych filmov a seriálov z produkcie National Geographic. Ponuka Disney+ však ani zďaleka nekončí a každý filmový, či seriálový fanúšik tu nájde aj ďalšie celosvetovo známe hity ako Akty X, American Horror Story, Avatar, Futurama, Family Guy, Homeland, Simpsonovci, Smrtonostná pasca, Titanic, Walking Dead, Zúfalé manželky a mnoho mnoho ďalších.

Ponuka Disney plus predstavuje naozaj širokospektrálnu zábavu. Využiť môžete aj jednoduché filtrovanie podľa žánru, či podľa produkcie. K vybraným filmom je dokonca k dispozícii aj slovenský a český dabing, a tak ich môžete sledovať aj bez akejkoľvek znalosti anglického, či iného cudzieho jazyka. Pri väčšine titulov sa však budete musieť uskromniť iba so slovenskými, či s českými titulkami. Disney však postupne pracuje na čoraz lepšej jazykovej lokácii pre český a slovenský trh, a tak zostáva len otázkou času, kedy pribudne viac a viac nadabovaných filmov a seriálov do ich ponuky.

Prečo zvoliť Disney plus

Hoci sa vrece so streamovacími platformami na Slovensku roztrhlo iba pomerne nedávno, tak Disney plus stále patrí medzi najsilnejších hráčov nie len na našom trhu, ale aj celosvetovo. Ak teda zvažujete, či zvoliť Disney plus pred konkurenčnými platformami, tak ste na správnom mieste. Jednou z hlavných výhod, ktoré Disney plus ponúka sú totiž exkluzívne tituly. Zatiaľ čo pri iných platformách sa môže stať, že niektoré filmy, či seriály nájdete aj inde, tak pri Disney plus platí, že si svoje exkluzívne tituly stráži ako oko v hlave. A niet sa čomu čudovať. Veď kultové animované filmy ako Coco, Hľadá sa nemo, či Leví kráľ im môže závidieť každý konkurent. Ak pridáme aj takmer kompletnú Marvel produkciu, či Star Wars produkciu od Georga Lucasa, tak množstvo exkluzívnych titulov môžeme jednoznačne považovať za hlavnú výhodu tejto stremovacej platformy.

Medzi ďalšie výhody môžeme jednoznačne zaradiť aj jednoduchú Disney+ aplikáciu, ktorá zabezpečí pohodlné sledovanie na mobilných telefónoch s operačnými systémami Android a iOS, na herných konzolách PlayStation a Xbox, na notebookoch a počítačoch a samozrejme aj na inteligentných televízoroch. Pokiaľ sa však chystáte zakúpiť zľavnené ročné predplatné cez Disney plus aplikáciu, tak zbystrite pozornosť. Ak chcete získať časť peňazí z nákupu vďaka prekliku cez Tipli, tak odporúčame nákup realizovať iba v prostredí webového prehliadača.

Medzi ďalšie výhody Disney plus Slovensko môžeme pokojne zaradiť aj cenu. Veď pri kúpe ročného predplatného a využitia cashbacku od Tipli vás jeden mesiac predplatného tejto služby výjde na menej ako 6 €. Za stovky hodín zábavy a množstvo nového obsahu, ktorý pravidelne na Disney plus pribúda sa jedná o skutočne skvelú cenu. Vyskúšajte či už mesačné alebo výhodnejšie ročné predplatné a Disney plus si zaručene zamilujete.

Disney plus reklamácie a vrátenie

Pokiaľ máte so službou Disney plus akýkoľvek problém je vašim právom službu reklamovať, či dokonca požadovať vrátenie peňazí. Na riešenie všetkých vašich problémov, či zodpovedanie otázok vám je k dispozícii zákaznícka podpora. Tú najjednoduchšie kontaktujte priamo prostredníctvom aplikácie, no využiť môžete aj telefónny, či emailový kontakt. Na komunikáciu sú samozrejme k dispozícii aj sociálne siete ako Disney plus Slovensko Facebook, Instagram, či Twitter. Pred samotným oslovením zákazníckej podpory si však prejdite centrum pomoci, ktoré obsahuje odpovede na najčastejšie pýtané otázky. Často sa stáva, že problém dokážete vyriešiť okamžite iba vďaka informáciám z centra pomoci Disney plus.

Do pozornosti dávame aj samostatný článok na Tipli, ktorý sa zaoberá právami a povinnosťami pri online nakupovaní. Môže sa vám hodiť pri riešení akýchkoľvek problémov, keďže obsahuje rôzne cenné rady, ktoré len tak niekde nenájdete.

Disney+ zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľava Disney+ 16 € na ročné predplatné

06.06.2023

Ako ušetriť na Disney plus?

Využiť môžete zvýhodnené ročné predplatné, kde získate predplatné na 12 mesiacov za cenu 10 mesiacov. Ďalšie možnosti šetrenia ponúka napríklad portál Tipli.

Ako sledovať Disney plus na Slovensku?

Disney+ môžete sledovať na Slovensku po zaplatení predplatného. K dispozícii je pre mobilné telefóny, inteligentné televízory, herné konzoly a samozrejme aj pre počítače.

Čo je na Disney plus?

Na Disney plus nájdete desiatky skvelých filmov a seriálov. Primárne od známych značiek ako Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a mnoho ďalších.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Disney+

Disney+ je streamovacia služba, ktoré ponúka široké spektrum filmov, seriálov a televíznych relácií. Disney plus Slovensko je zárukou stoviek hodín zábavy. Nájdete tu nie len Disney rozprávky, ale aj Marvel, Star Wars, či dokumentárne filmy z National Geographic. Stačí si iba zakúpiť predplatné. Ušetrite s Tipli.

Podmienky nákupu

Odmenu môže získať len užívateľ, ktorý si po presmerovaní z Tipli založí nový účet a zakúpi ročne predplatné.
Odmena sa môže meniť v závislosti od aktuálneho výmenného kurzu.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  8,4 
Ročné predplatné 8,4 
Mesačné predplatné 0 
Zobraziť všetky ponuky ↓

Disney+ v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  8,4  späť z ceny nákupu v obchode Disney+?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa