Skylink

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Skylink

Satelitný komplet s inštaláciou na kľúč za 1 € na Skylink

+ 6  naspäť z nákupu
 

Prezrite si výhodnú ponuku Skylink a ušetrite.

Skylink

Skylink ponúka internetovú a satelitnú televíziu so 100% pokrytím celej Slovenskej republiky. Svoje obľúbené programy si tak môžete vychutnať naozaj nech ste kdekoľvek. Na výber máte zo širokého spektra programových balíčkov. Partnerské pobočky nájdete po celom Slovensku. Hoci sa nejedná priamo o predajne vo vlastníctve a v správe Skylinku, ale o partnerské pobočky prevádzkované inými jednotlivcami a spoločnosťami, tak sa môžete spoľahnúť na výborný servis. Skylink si svojich partnerov totiž vyberá naozaj veľmi starostlivo.

Obrázok

Ako ušetriť so Skylink

Na výber máte z viacero možností ako ušetriť so Skylink. Skylink balíčky patria medzi najlacnejšie na trhu, preto s nimi šetríte vlastne po celý rok. Ak chcete ušetriť pri ich kúpe, tak zvoľte predplatné na dlhšiu dobu. Čím dlhšiu dobu zvolíte, tým menej zaplatíte. Využiť môžete aj rôzne zľavové kódy a kupóny, ktoré dokážu cenu predplatného, či jednorázovej platby stiahnuť ešte nižšie.

Ako získať zľavový kupón Skylink

Zľavové kupóny a kódy Skylink sú k dispozícii buď priamo na webe Skylink.sk alebo ich nájdete aj prehľadne zoradené priamo na Tipli. Ďalšou možnosťou je prihlásenie sa na odber newslettera, ktorý vás vždy informuje o novej výhodnej ponuke ako získať zľavový kupón, či ako ušetriť. Niektoré zľavové kódy platia iba na internetovú televíziu Skylink Live TV, iné iba na satelitnú televíziu. Pri nej je potrebná Skylink karta. Vybrané zľavové kódy platia na inštaláciu zariadenia, iné iba na programové balíčky.

Skylink zľavy - Skylink Live TV, Skylink balíčky

Skylink si pravidelne pripravuje pre svojich zákazníkov zaujímavé akcie a zľavy. Veľký dôraz kladie práve na internetovú televíziu Skylink Live TV, kde sú k dispozícii balíčky za výhodnú cenu. Ušetriť môžete aj keď využijete Skylink zľavový kupón. Navyše sa počas roka môžete tešiť aj na rôzne prekvapenia. Zákazníkom, ktorí využívajú Skylink Live bolo v minulosti umožnené využívať HBO MAX zadarmo, či sledovať zápasy najprestížnejšej futbalovej ligy sveta, anglickej Premier League v cene predplateného balíčku. Niekedy máte aj možnosť vyskúšať Skylink Live TV na týždeň úplne zadarmo. K dispozícii sú aj darčekové poukazy vhodné pre vašich blízkych na Vianoce alebo narodeniny. Môžete im tak darovať neobmedzené množstvo zaujímavých filmov a seriálov.

 

Skylink Live a Skylink frekvencie

Skylink Live zahŕňa viac ako 60 TV programov a videopožičovňu, kde si môžete vybrať z desiatok filmov a seriálov. Ich sledovanie si môžete užívať až na štyroch rôznych zariadeniach. Sledujte svoje obľúbené programy na mobile, tablete alebo na televízore. Ak ste ho nestihli, pozrite si ho z archívu. Skylink poskytuje satelitné a internetové vysielanie vyše 1,5 milióna zákazníkom na Slovensku aj v Českej republike. Na Skylink.sk si môžete vybrať programový balík ktorý vám bude najviac vyhovovať. Doprajte si kvalitný obraz nielen v televízore, ale aj na mobile. Či už sa rozhodnete pre satelitné, internetové alebo kombinované televízne vysielanie, môžete si ho užiť v HD kvalite. Skylink frekvencie a ich ladenie taktiež nie je problém.

Skylink.sk ponúka svojim zákazníkom aj eshop s prijímačmi pre všetky druhy vysielania. Vyberte si k programovému balíčku rovno aj svoj Skylink prijímač.

Obrázok

Skylink programy a balíčky

Satelitná televízia, ale aj internetová televízia Skylink Live ponúka široké spektrum programov v jednotlivých programových balíčkoch. Môžete si vybrať zo základných balíčkov:

 • MINI,
 • SMART,
 • MULTI,
 • KOMBI+.

Ak máte záujem, dajú sa pridať aj doplnkové balíčky a špeciálne služby. Už od základného balíku teda môžete počítať so základnými programami ako STV1 a STV 2, Markíza, Joj, Dajto, Doma, Nova International, Prima, Wau, MTV a podobne. Vo vyšších balíčkoch nájdete aj prémiové programy ako:

 • HBO,
 • Filmbox,
 • Canal+Sport,
 • Nova Sport,
 • Film+,
 • Joj Cinema,
 • Očko,
 • Disney.

Pri internetovej televízii Skylink Live TV máte nielen kvalitný HD obraz, ale bez ďalšieho poplatku môžete využívať aj ďalšie výhody ako televízny archív, či pretáčanie programu.

Videotéka Skylink Live TV

Ak ste milovníkom kvalitných filmov a seriálov, tak je Skylink videotéka ako stvorená pre vás. Nájdete v nej stovky filmov, ktoré sú zoradené podľa žánru, a tak si stačí iba vybrať. V ponuke nájdete aj tituly od poskytovateľov ako FilmBox, AXN, Canal+, National Geographic, Edison online, TV Paprika a ďalšie. Na svoje si prídu aj vaše ratolesti. Videotéka totiž ponúka aj filmy a seriály z tvorby kanálov ako Minimax, Jim Jam, Nickelodeon a mnohé ďalšie, ktoré vaše deti zaručene potešia a zabavia na dlhé hodiny. Prezrite si celú ponuku balíčkov, ktoré sú na Skylink dostupné a pridajte si k nim aj videotéku. Nebudete ľutovať.

Prečo si vybrať Skylink

Ak rozmýšľate, či zvoliť Skylink, tak sa pozrite na niekoľko dôvodov, prečo je správnou voľbou. Rozhodnúť sa musíte medzi televíziou cez satelit a internetovou televíziou. Pri satelitnej televízii sa môžete spoľahnúť na 100 % pokrytie celej Slovenskej republiky a taktiež na široké spektrum programov pre celú rodinu. Samozrejmosťou je aj kvalitný, stabilný obraz a HD kvalita. Navyše celá inštalácia technikom vás bude stáť iba 1 €. Pozrite sa do sekcie Skylink kontakt, kde jednoducho zistíte, kde je váš najbližší technik.

Internetová televízia Skylink Live je tiež veľmi obľúbená. K jej využívaniu nepotrebujete žiadne iné zariadenie ako to, na ktorom ju budete sledovať. Prináša vám veľa výhod ako:

 • 7 dňový archív vysielania,
 • viac ako 65 programov,
 • 4 prístupy z jedného účtu,
 • exkluzívne programy.

To sú iba niektoré z výhod, ktoré televízia ponúka. Skylink balíčky sú skvelo nakombinované a každý z nich od Mini až po Kombi+ ponúka zaujímavé programy. Ak vlastníte inteligentný televízor, tablet, či telefón, tak môžete využiť aj Skylink Live TV aplikáciu pre ešte pohodlnejšie sledovanie.

Skylink síce nemá vlastné predajne, avšak ponúka svoje služby prostredníctvom autorizovaných predajcov. Podobne aj o servis sa starajú autorizovaní technici. Servisná a predajná sieť Skylink je naozaj dobre zastúpená naprieč celým Slovenskom. Svojho najbližšieho autorizovaného predajcu, či technika si viete jednoducho vyhľadať priamo na webe Skylink.sk.

Ak neviete, či váš televízor zvládne kvalitné digitálne vysielanie a nie ste si istý, aký prijímač potrebujete, na Skylink.sk nájdete aj poradenstvo. Pokiaľ už zákazníkom ste, svoje služby si môžete jednoducho overiť na internetovej stránke, k čomu vám stačí vaša Skylink karta.

Kvalitná zákaznícka zóna vám poskytne odpovede na množstvo otázok a pomôže vám vyriešiť všetky problémy, s ktorými si neviete rady. Nezáleží na tom, či využívate satelitnú televíziu alebo internetovú televíziu Skylink Live TV. Pre prístup do zákazníckej zóny potrebujete iba Skylink prihlásenie prostredníctvom čísla vašej satelitnej karty alebo emailovej adresy, ktorá bola použitá pri registrácii.

Skylink kontakt

V prípade záujmu o kontaktovanie pracovníkov Skylink máte viaceré možnosti. Môžete bezplatne zatelefonovať na telefónne číslo 02/20 250 241, prípadne kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom chatu na webe. Zákaznícky servis vám je k dispozícii počas otváracích hodín v pracovné dni od 8:00 do 20:00 hod. a počas víkendov od 8:00 do 18:00 hod. Ak máte problém mimo otváracích hodín zákazníckeho servisu, pozrite sa do častí rýchla pomoc priamo na webovej stránke Skylink, kde nájdete odpovede na najčastejšie otázky. Ďalšou možnosťou kontaktovania sú sociálne siete. Využite napríklad Facebook, kde nájdete taktiež všetky aktuálne informácie.

Skylink reklamácie

Spoločnosť Skylink robí všetko preto, aby ste výpadok, či prípadnú reklamáciu ani nemuseli riešiť. Ak nastal výpadok dnes, tak si najskôr overte, či nenastala chyba na vašej strane. Potom sa rozhodne pozrite na webové stránky spoločnosti, aby ste zistili, či sa nejedná o plánovanú odstávku. Následne môžete kontaktovať Skylink prostredníctvom chatu. V časti kontakt nájdete odkaz na kontaktný formulár, ale aj telefónne číslo na zákaznícku linku. V prípade reklamácie odporúčame kontaktovať zákaznícku podporu a váš podnet riešiť priamo s nimi. Ochotní pracovníci spravia určite všetko preto, aby váš podnet vyriešili.

Skylink zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód na 7 dní zdarma na programový balíček Canal+ na Skylink.sk

15.02.2024

Skylink inštalácia a vybavenie za 1 €

30.11.2022

Zľava 2 € na balíček Kombi+

11.11.2022

7 dní Skylink Live Tv zadarmo

31.12.2022

HBO ako darček zadarmo na Skylink

30.04.2020

Odborná inštalácia výhodne na Skylink

31.12.2021

115 program zadarmo na 3 mesiace na Skylink

31.12.2021

Ako pozerať Skylink zadarmo?

Skylink ponúka špeciálne akcie, vďaka ktorým môžete získať Skylink na pár dní zadarmo. Po uplynutí tohto času je potrebné zakúpiť si jeden z výhodných balíčkov satelitnej alebo internetovej televízie.

Ako ušetriť na Skylink.sk?

Na Skylink.sk môžete ušetriť počas špeciálnych akcií alebo pri kúpe dlhodobého predplatného televízie. Ďalšou možnosťou sú aj zľavové kódy a kupóny Skylink.

Ako si aktivovať Skylink Live TV?

Skylink si aktivujete jednoducho v Zákazníckej zóne na stránke Skylink.sk. Ak bude aktivácia úspšená, zobrazia sa vám prístupové údaje, s ktorými sa môžete prihlásiť.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Skylink

Ako uplatniť zľavový kód alebo kupón v obchode Skylink? Vyberte si vašu zľavu a ušetrite. Celý proces je mimoriadne jednoduchý. Vyberte si najlepší zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli uplatniť. Ak chcete zobraziť zľavový kód, tak kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do obchodu. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Prejsť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zľavový kód“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Použiť“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

Ak sa zľavový kód nedá použiť, tak je možné, že už vypršala jeho platnosť, prípadne ho využívate na iný druh produktu. Stačí sa pozrieť iba na vypísané chybové hlásenie a vyskúšať zmeniť obsah svojho košíka. Ak hľadáte iný zľavový kupón alebo kód, pozrite sa napríklad na zľavové kódy Digi Slovakia.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Skylink

Skylink poskytuje zákazníkom satelitné aj internetové televízne vysielanie so 100% pokrytím na celom území Slovenska. Programy sú vysielané s kvalitným a stabilným obrazom. Množstvo programov je vysielaných v HD kvalite. Stačí si prezrieť Skylink balíčky a zaručene si vyberiete. Môžete si kúpiť Internetovú televíziu Skylink live, ktorá funguje okamžite po zaplatení. Skylink karta je však stále k dispozícii pre satelitnú televíziu. Okrem televízie môžete v domácnosti využívať aj Skylink internet.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Odmenu 6 € môže získať zákazník, ktorý sa zaregistruje do aplikácie Skylink Live TV prostredníctvom Tipli a vyskúša ju.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa nepripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Skylink v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  6  späť z ceny nákupu v obchode Skylink?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa