Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Skylink zľavové kupóny a zľavy

115 program zadarmo na 3 mesiace na Skylink

+ 6  naspäť z nákupu
   

Využite televízne pripojenie od Skylink. Na 3 mesiace získate zadarmo 115 programov. viac

Odborná inštalácia výhodne na Skylink

+ 6  naspäť z nákupu
   

Ušetrite čas a prenechajte realizáciu technikovi - využite poukaz na dokúpenie odbornej inštalácie a spustenie televízie u jedného z desiatok… viac

O obchode Skylink

Skylink - televízna zábava bez obmedzenia

Radi si užívate domácu pohodu pred televízorom? Alebo si skracujetecestovaniesledovaním obľúbeného seriálu na telefóne? Potrpíte sikvalitný a stabilný obraz? Ak hľadáte spoľahlivého poskytovateľa televízneho vysielania, odpoveďou na všetky tieto otázky jeSkylink.

So Skylink uvidíte všetko v lepšom obraze

Skylinkposkytujesatelitné a internetové vysielanievyše 1,5 milióna zákazníkom na Slovensku v Českej republike. Nawww.skylink.sksi môžete vybrať programový balík ktorý vám bude najviac vyhovovať. Doprajte si kvalitný obraz nielen v televízore, ale aj namobile. Či už sa rozhodnete pre satelitné, internetové alebo kombinované televízne vysielanie, od Skylink si ho môžete užívaťv HD kvalite!

Skylink live

Vyskúšajte televíziu cez internetna mesiac zadarmo! Skylink live zahŕňa60 TV programova videopožičovňu, kde si môžete vybrať z desiatok filmov a seriálov. Ich sledovanie si môžete užívať ažna štyroch rôznych zariadeniach. Sledujte svoje obľúbené programy namobile, tablete alebo na televízore. Ak ste ho nestihli, pozrite si ho z archívu.Skylink livemôžete vyskúšať na jeden mesiac zadarmo!

Eshop, kde nájdete všetko

Skylink.sk ponúka svojim zákazníkom ajeshop s prijímačmipre všetky druhy vysielania. Vyberte si k programovému balíčku rovno aj svojskylink prijímač. Neviete, či váštelevízorzvládne kvalitné digitálne vysielanie? Ak si nie ste istý, aký prijímač potrebujete, nawww.skylink.sknájdete aj poradenstvo. Pokiaľ už zákazníkom Skylink ste, svoje služby si môžete jednoducho overiť na internetovej stránke, k čomu vám stačí vašaSkylink karta.

Eshop Skylink:

 • dopravazadarmo
 • dodanie do5 pracovných dní
 • všetky zariadenia s certifikátomSkylink READY
 • servisná sieťpo celej SR.
 • Vyberte si ten správny prijímač a objednajte spolu s vysielaním odSky link

  .

Sledujte Skylink novinky

Televízny poskytovateľ sisvojich zákazníkov hýčkanielen výhodnými programovými balíčkami. Pre zákazníkov je vždy prichystaná pravidelnáSkylink akcia, napríklad špeciálne programové vysielania na určitý čas zadarmo. Akcie odSkylinknájdete v sekciiSkylink novinky, kde okrem toho vždy zistíte, ktorý program prešiel aktualizáciou, ktorý program je možné spustiť na najnovších typoch prijímačov, ale aj to aký program svoje vysielanie ukončí.

Vyberte si vysielanie od Skylink podľa svojich predstáv, nakúpte cezTiplia získajte odmenucashback0,40 €z vášho nákupu späť.

 • Věděli jste, že v obchoděSkylinkmůžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepieTV Okazjemożna robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Skylink

Skylink poskytuje satelitné a internetové televízne vysielanie so 100% pokrytím no celom Slovensku. Doprajte si televíznu zábavu bez obmedzenia aj vy. S kvalitným a stabilným obrazom môžete sledovať vyše 80 programov, a to už od 9,99 € mesačne. Alebo vyskúšajte Skylink live na celý mesiac zadarmo a sami uvidíte - hlavne v HD kvalite!

Podmienky nákupu

Odmena sa vzťahuje len na registráciu nového zákazníka.

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6  späť z ceny nákupu v obchode Skylink?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.