Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Dobrá-miska.sk
1,8 %

Dobrá-miska.sk

5.0
Internetový obchod Dobrá-miska.sk nakŕmi vaše domáce zvieratká kvalitnými krmivami a dobrotami! A aby vaši miláčikovia nehladovali, tovar vám doručia už nasledujúci deň! V e-shope Dobrá-miska.sk nakúpite okrem krmív aj kompletné vybavenie. Doprajte svojmu chlpáčovi pohodlný peliešok, odolné vodítko či chutnú maškrtu. Dobrá miska sa okrem iného špecializuje aj na akvaristiku či chovateľské potreby pre hospodárske zvieratá. Zoženiete tam skutočne všetko potrebné pre zdravý a plnohodnotný život zvierat.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Dobrá-miska.sk

Dobrá miska odborník na domáce zvieratá

Popredný predajca tovaru určeného pre vašich domácich miláčikov sa volá Dobrá miska. Spoločnosť úspešne funguje na českom a slovenskom trhu a stará sa o plné brušká vašich domácich miláčikov. Dobrou a kvalitnou stravou docielite to, že váš chlpáč bude mať krásnu lesklú srsť a zároveň mu doprajete zdravý a dlhý život. V e-shope zoženiete kvalitné granule pre psov značiek ako Brit, Calibra, N&D, Acana a mnohých ďalších.

E-shop Dobrá miska.sk

E-shop Dobrá miska.sk nenechá vašich maznáčikov hladovať. Expresné dodanie skladového tovaru je samozrejmosťou. Krmivo tak máte do druhého dňa doma. Okrem krmív v obchode nakúpite chovateľské potreby všetkého druhu pre domáce, ale aj hospodárske zvieratá. Je jedno či zháňaťe obojok pre psa, škrabadlo pre mačku, alebo potreb pre hospodárske zvieratá. Na portáli Dobrá-miska.sk myslia na všetky zvieratká.

V prípade, že máte záujem o osobný odber tovaru, nič vám v tom nebráni. Stačí si pozrieť zoznam oderných miest spolu s adresami. Ste zo Žiliny? Je tu pre vás odberné miesto Dobrá-miska Žilina. Okrem Žiliny nájdete odberné miesta pre chovateľský tovar z e-shopu Dobrá-miska.sk na 4 miestach v Bratislave, v Košiciach, v Nitre, v Trnave či v Banskej Bystrici. Ak ste z mensšieho mesta, nemusíte sa báť. Dobrá-miska myslí na zvieracích zákazníkov po celom Slovensku. Určite máte niektoré z odberných miest vo svojej blízkosti aj vy.

Dobrá miska zľavy

Živiť domáceho mazníčika nie je žiadna sranda. Stojí to nemalé peniaze. Prečo mu však nedopriať tú najlepšiu kvalitu a popritom ušetriť? Internetový predajca Dobrá-miska má pre vás vždy pripravený výhodný Dobrá miska zľavový kupón. Využite všetky dostupné Dobrá miska zľavy a nakupujte s výhodami. Ak nechcete premeškať už nikdy žiadnu ponuku na akciový nákup v obchode Dobrá miska, sledujte pravidelne Dobrá miska leták a budete mať vždy tie najčerstvejšie informácie o super výhodách.

Podobné obchody

Články

Aktuálne akciové letáky #42 týždeň:…

Pozrite si aj tento týždeň nové akčné letáky populárnych slovenských reťazcov. Kupujte kvalitný...
16.10.2018 Zobraziť článok

Dobrá miska ponúka to najlepšie pre…

Máte doma domácich miláčikov a stále pre nich niečo zháňate? Chováte sa k nim, ako k členom...
12.8.2018 Zobraziť článok

5 vecí, ktoré potrebuje váš domáci miláčik

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka. Jeho láska je absolútne nezištná. Je jedno či ste...
12.7.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo