PROFI kuchar zľavové kupóny a zľavy

O obchode PROFI kuchar

Profi Kuchár - doplnky do reštaurácie aj kuchyne

ObchodProfi Kuchárje špecializovaná predajňa, ktorá sa zaoberá predajom kvalitného vybavenia dokuchyne. Tento predajca vám zabezpečí profesionálne zariadenú kuchyňu. Nenechajte sa však zmiasť, nie sú to obyčajnédomáce potreby. Tento predajca si hravo poradí so zariadením vhodným prehotely, reštaurácieči iné ubytovacie a stravovacie zariadenia.

Kamenná predajňa Profi Kuchár

Zariaďujete kuchyňu pre vás alebo vaše podnikanie? Navštívteshowroom Profi Kuchár. Nájdete ho v Bratislave na Kostlivého 19. V predajni vás privíta tím odborníkov. Ochotne vám poradia s akýmkoľvek vaším problémom a zodpovedajú odborné otázky. Tento profesionálny prístup vám určite pomôže pri výbere. Brány predajne sú otvorené od pondelka do piatku medzi9:00-12:00a poobede od13:00 do 16:30.

E-shop Profikuchar.sk

Nemáte kedy zájsť do Bratislavy osobne alebo vám nevyhovujú otváracie hodiny? Dobrou správou je, že môžetenakupovať onlinena webeProfikuchar.sk. V pohodlí domova si pozrite katalóg všetkých produktov. Ten zahŕňa všetko od oblečenia pre kuchárov a čašníkov, grily, nože a mnohé ďalšie veci dokuchyne. Pokiaľ si predsalen potrebujete preveriť informácie o produktoch, pozrite si na webe sekciuProfikuchár kontakty. Nájdete tam telefonický kontakt do predajne, kde vám veľmi radi pomôžu.

Profikuchár zľava

Chceli by ste nakupovať kvalitné výrobky značiek ako Tescoma, ChefWorks, Tsuki či Sola Switzerland? VyužiteProfikuchár zľavyaušetrite. Nezmeškajte ani jednu príležitosť navýhodný nákupsuper výbavy pre kuchyne, reštaurácie a hotely. Ak budete pravidelne sledovať najnovšíProfikuchár leták, vždy budete mať online poruke aktuálne informácie o zľavách a výhodných ponukách, ktoré si predajca Profi Kuchár pre svojich zákazníkov pripravil.

V podobném e-shopu můžete nakupovat také v Česku, podívejte se naTescoma.cz.

W podobnym sklepie internetowym możesz kupować także w Polsce, zapoznaj się zTescoma.pl.

Podobné obchody

O PROFI kuchar

Ste majiteľom reštaurácie? Ste kuchárom? Obchod, v ktorom nakúpite pomôcky do vašej reštaurácie, ale aj vlastnej kuchyne, kúpite v predajniProfi Kuchár. V tomto obchode kúpite produkty vychýrených značiek. Prekuchárovajčašníkov. Uľahčite si život a nakupujte všetko potrebné pod jednou strechou v kamennej predajni alebo v e-shopeprofikuchar.sk.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod PROFI kuchar.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.