Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Dobrý Textil zľavové kupóny a zľavy

Doprava zadarmo na Dobrý Textil

+ 2,5 % naspäť z nákupu

Ak nakúpite v e-shope Dobrý Textil v hodnote nad 150 €, za dopravu už nemusíte zaplatiť ani cent. viac

Výpredaj v e-shope Dobrý Textil

+ 2,5 % naspäť z nákupu
   

V kategórií Výpredaj v e-shope Dobrý Textil nájdete aktuálne zľavnené kúsky. viac

O obchode Dobrý Textil

Dobrý Textil eshop

V internetovom obchode dobrytextil.sk nakúpitekvalitný výber oblečenia za príjemné ceny. Dobrý Textil predáva pracovné odevy,športové oblečeniea reklamné oblečenie. Taktiež zabezpečujúpotlač textilu alebo vyšitie loga. Tovar skladajú vo vlastných skladoch a preto ich dodávky poputujú k vám domov alebo do práce v čas. Ich výhodou je aj široký sortiment tovaru,doprava zadarmonad objednávku 150 eur avýmena tovaru alebo vrátenie peňazí.

Dobrý Textil pracovné odevy

Zháňate teplé zimné rukavice alebo potrebujete pre robotníkovkvalitné pracovné oblečeniena leto aj na zimu? Dobrý Textil ponúka oblečenie, ako sú montérky, pracovné bundy, mikiny, pracovné nohavice, vesty, kraťasy, flanelové košele;kuchárske oblečenie, reflexné odevy, odevy pre zváračov, rybárske oblečenie; ako ajochranné pracovné pomôcky. Všetko podľa vašich predstáv vám zabezpečí Dobrý Textil. Prelistujte si aj onlineDobrý Textil letákya nakupujte tovar v akcii.

Dobrý Textil móda

Dobrý Textil ponúka značkový reklamný textil od tuzemských aj zahraničných výrobcov. Nakúpite tu reklamné tričká, mikiny, polokošele, košele, bundy, čiapky a doplnky. V ponuke je dámska móda, pánska móda, ako aj detské oblečenie. V kategórii obuv nájdete pracovnú a športovú obuv vhodnú na voľnočasové aktivity. Do výbavy vám nesmie chýbať anišiltovka, čiapka, klobúk, šál arukavice na cvičenie.

Dobrý Textil kontakt

Vyberte je textil a doplnky podľa vami vybraných parametrov a využiteDobrý Textil zľavy. Pokiaľ by ste mali záujem oosobný odber tovaru, ten je možné v pracovných dňoch od 7:30 do 15:30 hod. na adrese: Dual Trade, Krátká 1320, Bystřice pod Hostýnem. V prípade dohodnutia termíny v iný čas, volajte na telefónne číslo +420 608 330 123.Rýchle dodaniea najlepšie ceny nájdete iba v obchode Dobrý Textil.

V tomto eshopu můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naDobrý Textil.

Podobny sklepTXMmamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Dobrý Textil

Dobrý Textil je nie len dobrý, ale aj kvalitný a lacný. Nájdete tu ponuku pracovného, športového a reklamného oblečenia. Stačí si vybrať potlač textilu a máte originálne tričko na oslavu narodenín, či firemné podujatie. Výhodou obchodu Dobrý Textil, že má 500 000 ks textu skladom. Vstúpte do obchodu a presvedčte sa!

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Dobrý Textil?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.