ASOS

ASOS

www.asos.com
Mália sa vám slovenské obchody? Chcete sa obliekať podľa svetových návrhárov,, čo sa vám s našou ponukou obchodom proste nedarí? Máme pre vás riešenie! A tým je Asos.com! Zverte sa do rúk britských obchodov, ktoré si obľúbil celý svet a len jediným kliknutím! máte celú ich úžasnú ponuku ako na striebornom podnose.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

  • 10 % späť Vyberte si obchod

    Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

  • 10 € Nakúpte ako obvykle

    Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

  • 1 € Získajte peniaze späť

    Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Jaro Bečka Som spokojný. Odmeny mi boli vyplatene - v poriadku.
Petra Čipková Úplná spokojnosť, vrátane komunikácie so zákazníkom. Pri probléme s pripísaním…

O obchode ASOS

Mália sa vám slovenské obchody? Chcete sa obliekať podľa svetových návrhárov,, čo sa vám s našou ponukou obchodom proste nedarí? Máme pre vás riešenie! A tým je Asos.com!

Zverte sa do rúk britských obchodov, ktoré si obľúbil celý svet a len jediným kliknutím! máte celú ich úžasnú ponuku ako na striebornom podnose.

Na tomto mieste sa oblečiete pohodlne a štýlovo.. Od módnych doplnkov a bižutérie až po čiapky. Vyberajte z najrôznejších veľkostí podľa farieb, materiálov, obľúbených značiek a v neposlednej rade aj ceny. Nemajte strach, že si vyberiete nesprávnu veľkosť. Pri každom produkte nájdete prehľadnú tabuľku, podľa ktorej si vyberiete tak, aby vám oblečenie stopercentne padlo!

  • Věděli jste, že v obchodě ASOS můžete nakoupit i v Česku.

Podobné obchody

Články

Akcie týždňa: 5 tipov, kde ušetriť peniaze

Skvelé zľavy na vás nečakajú iba na čierny piatok. Zlepšite si pondelok prehľadom najlepších...
3.4.2017 Zobraziť článok

Cashback ponuky

Peniaze späť z nákupu 12 %
Prvý nákup 12 %
Druhý a ďalší nákup 4 %
Zobraziť všetky ponuky

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 888 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.