EliteDate

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

EliteDate zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 7,5 % v obchode EliteDate

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový portál EliteDate sa zameriava na zoznamovanie ľudí. Jedná sa však o oveľa viac ako o klasickú zoznamku. Vďaka precízne vyplnenému...

O obchode EliteDate

EliteDate vie, že nájsť lásku a partnera na celý život môže byť zložité. Preto ponúka služby zoznamovacej agentúry, ktorá klientom poskytne viac, ako len obyčajnú zoznamku. Zákazníkov podporuje aj prostredníctvom poradne, rôznych článkov a prednášok. Všetky profily pravidelne kontroluje, aby nedochádzalo k zneužívaniu ľudskej dôvery. EliteDate pomôže pri hľadaní vážnej, ale taktiež aj chvíľkovej známosti. Nezáleží na tom, či on hľadá ju, ona ju, alebo on jeho.

Vybrať si môžete medzi základným a prémiovým členstvom. Základné členstvo je určené osobám, ktoré chcú vyskúšať ako EliteDate funguje. Nevýhodou základného členstva je zobrazovanie rozmazanej fotografie. Taktiež nie je možné ani danú osobu osloviť. Aby bolo možné využívať všetky ponúkané funkcie, je potrebné aktivovať prémiové členstvo.

EliteDate webová stránka

História

Spoločnosť EliteDate je na trhu od roku 2010. Už od jej založenia neustále pomáha osamelým ľuďom nájsť partnera na celý život, ale taktiež aj chvíľkovú známosť. Postupom času sa EliteDate stala čoraz známejšou zoznamkou a pustila sa preto do vývoja aplikácie, ktorú môžu používatelia využiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Ak hľadáte na Tipli.sk obchody zameriavané na služby, kliknite tu.

Viete o tom, že EliteDate môžete použiť aj v Česku?

Možnosti platby

Prémiové členstvo môžete zaplatiť týmito spôsobmi:

 • platba kartou: Visa, MasterCard
 • rýchla platba: Tatra banka, VÚB banka, UniCredit Bank, Slovenská sporiteľňa, ČSOB, Poštová banka, Sberbank, OTP banka
 • bankový prevod: Vaša banka

Členstvo bude aktivované hneď po pripísaní peňazí na bankový účet Elite Date. Platbou mobilným telefónom alebo platobnou kartou je prémiové členstvo aktivované do pár minút, pri bankovom prevode zhruba do 2-3 dní.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 7,5 % z nákupu neváhajte a nakúpte v obchode EliteDate na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte tovar po ktorom túžite a ešte aj ušetríte.

Aplikácia EliteDate

Pokiaľ chcete hľadať lásku aj pri ceste do práce, v prírode alebo v kaviarni, stiahnite si mobilnú aplikáciu z GooglePlay. Aplikácia je dostupná iba pre operačný systém Android. Svojim používateľom umožní kdekoľvek a kedykoľvek hľadať osoby, ktoré sa cítia osamelé a hľadajú presne to, čo ostatní registrovaní.

Elite Date aplikácia

Zákaznícka linka

Všetky otázky týkajúce sa EliteDate môžete vyriešiť každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 prostredníctvom telefónneho čísla +420 773 543 459 alebo na e-maily info@elitedate.cz.

Sociálne siete

Novinky od EliDate môžete sledovať aj na sociálnej sieti Facebook

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O EliteDate

Internetový portál EliteDate sa zameriava na zoznamovanie ľudí. Jedná sa však o oveľa viac ako o klasickú zoznamku. Vďaka precízne vyplnenému profilu nájde EliteDate pre vás toho pravého / tú pravú. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým a rozhodne to stojí za vyskúšanie. Ušetrite pri nákupe prémiového členstva a získajte peniaze z vášho nákupu späť!. 

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode EliteDate?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.