EliteDate

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Získajte 10 € ešte pred nákupom v obchode EliteDate

Zaregistrujte sa na Tipli a získajte peniaze späť z nákupov na internete. Ku každej odmene za nákup získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €. Ide o ponuku portálu Tipli nie obchodu EliteDate.

Zľavový kód EliteDate

Peniaze späť až 7,5 % v obchode EliteDate

Platí do 17.06.2024

 
 

Internetový portál EliteDate sa zameriava na zoznamovanie ľudí. Jedná sa však o oveľa viac ako o klasickú zoznamku. Vďaka precízne vyplnenému...

Stiahnite si mobilnú aplikáciu a získajte výhody na EliteDate

+ 7,5 % naspäť z nákupu
 

Stiahnite si mobilnú aplikáciu do mobilu a zoznamujte sa z pohodlia vášho domova, v MHD, na porade, na výlete, jednoducho všade tam, kde budete… viac

O obchode EliteDate

EliteDate vie, že nájsť lásku a partnera na celý život môže byť zložité. Preto ponúka služby zoznamovacej agentúry, ktorá klientom poskytne viac, ako len obyčajnú zoznamku. Zákazníkov podporuje aj prostredníctvom poradne, rôznych článkov a prednášok. Všetky profily pravidelne kontroluje, aby nedochádzalo k zneužívaniu ľudskej dôvery. EliteDate pomôže pri hľadaní vážnej, ale taktiež aj chvíľkovej známosti. Nezáleží na tom, či on hľadá ju, ona ju, alebo on jeho.

Vybrať si môžete medzi základným a prémiovým členstvom. Základné členstvo je určené osobám, ktoré chcú vyskúšať ako EliteDate funguje. Nevýhodou základného členstva je zobrazovanie rozmazanej fotografie. Taktiež nie je možné ani danú osobu osloviť. Aby bolo možné využívať všetky ponúkané funkcie, je potrebné aktivovať prémiové členstvo.

EliteDate webová stránka

História

Spoločnosť EliteDate je na trhu od roku 2010. Už od jej založenia neustále pomáha osamelým ľuďom nájsť partnera na celý život, ale taktiež aj chvíľkovú známosť. Postupom času sa EliteDate stala čoraz známejšou zoznamkou a pustila sa preto do vývoja aplikácie, ktorú môžu používatelia využiť kdekoľvek a kedykoľvek.

Ak hľadáte na Tipli.sk obchody zameriavané na služby, kliknite tu.

Viete o tom, že EliteDate môžete použiť aj v Česku?

Možnosti platby

Prémiové členstvo môžete zaplatiť týmito spôsobmi:

 • platba kartou: Visa, MasterCard
 • rýchla platba: Tatra banka, VÚB banka, UniCredit Bank, Slovenská sporiteľňa, ČSOB, Poštová banka, Sberbank, OTP banka
 • bankový prevod: Vaša banka

Členstvo bude aktivované hneď po pripísaní peňazí na bankový účet Elite Date. Platbou mobilným telefónom alebo platobnou kartou je prémiové členstvo aktivované do pár minút, pri bankovom prevode zhruba do 2-3 dní.

Cashback

Pokiaľ by ste chceli svojím nákupom ušetriť 7,5 % z nákupu neváhajte a nakúpte v obchode EliteDate na Tipli.sk. Vďaka cashbacku si zaobstaráte tovar po ktorom túžite a ešte aj ušetríte.

Aplikácia EliteDate

Pokiaľ chcete hľadať lásku aj pri ceste do práce, v prírode alebo v kaviarni, stiahnite si mobilnú aplikáciu z GooglePlay. Aplikácia je dostupná iba pre operačný systém Android. Svojim používateľom umožní kdekoľvek a kedykoľvek hľadať osoby, ktoré sa cítia osamelé a hľadajú presne to, čo ostatní registrovaní.

Elite Date aplikácia

Zákaznícka linka

Všetky otázky týkajúce sa EliteDate môžete vyriešiť každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 prostredníctvom telefónneho čísla +420 773 543 459 alebo na e-maily info@elitedate.cz.

Sociálne siete

Novinky od EliDate môžete sledovať aj na sociálnej sieti Facebook

EliteDate zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Při zakoupení prémiového členství získáváte 2 měsíce navíc ZDARMA

25.07.2021

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O EliteDate

Internetový portál EliteDate sa zameriava na zoznamovanie ľudí. Jedná sa však o oveľa viac ako o klasickú zoznamku. Vďaka precízne vyplnenému profilu nájde EliteDate pre vás toho pravého / tú pravú. Je to jednoduchšie ako kedykoľvek predtým a rozhodne to stojí za vyskúšanie. Ušetrite pri nákupe prémiového členstva a získajte peniaze z vášho nákupu späť!. 

Podmienky nákupu

Na nákup prostredníctom aplikácie EliteDate sa odmena nevzťahuje.

Odmena za registráciu je pripísaná užívateľovi, ktorý sa presmeroval z Tipli a následne vytvoril registráciu na stránke EliteDate. Odmena za registráciu bude zrušená, ak je registrovaný užívateľ mladší ako 30 rokov, je vymazaný administrátorom, do 2 dní si sám zruší účet, alebo sa v priebehu 14 dní od registrácie ani raz neprihlási do systému.

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  7,5 %
Nákup 7,5 %
Registrácia 0,5 
Zobraziť všetky ponuky ↓

EliteDate v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  7,5 % späť z ceny nákupu v obchode EliteDate?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa