Wolt zľavové kupóny a zľavy

O obchode Wolt

Wolt Slovensko

Celosvetovo obľúbená služba Wolt, ktorá je dnes už dobre známa aj v Českej republike, Maďarsku, Nórsku či Dánsku otvorila svoje služby už aj na Slovensku. Svoje jedlo si prostredníctvom Wolt môžete objednať a nechať doručiť až domov, do práce, či do parku, kde práve sedíte s priateľmi.

Wolt Bratislava

Spoločnosť Wolt momentálne ponúka svoje služby v hlavnom meste Slovenska, Bratislave. Objednať si môžete z reštaurácií, ktoré ponúkajú sushi, pizzu, burgre alebo aj špeciálnych kategórií podnikov, ktoré ponúkajú len zdravé jedla alebo jedlá pre vegánov či vegetariánov.

Sieť rýchlych občerstvení a reštaurácií sa neustále rozširuje a preto je dobré sledovať jej aktuálnu ponuku. Momentálne si môžete nechať jedlo v Bratislave doručiť do častí: Staré mesto, Karlova Ves, časť Petržalky, Ružinov, Nové mesto, Koliba, Kramáre.

Spoločnosť Wolt

Wolt vznikol v roku 2014 vo Fínsku v meste Helsinki. Počas rokov sa rozšíril do viac ako 20 zemí po celom svete. Spoločnosť Wolt si zakladá na etických a ekologických princípoch. Pomáha zvyšovať zisk reštauráciám a zvyšuje ich klientelu a tiež uľahčuje život aj stovkám ľudí, ktorí si objednajú svoju večeru domov či obed do kancelárie. Okrem toho sa Wolt snaží správať ekologicky aj k našej planéte a to tým, že kuriéri spoločnosti donášajú jedlo výhradne na bicykloch. V niektorých prípadoch môže práve to urýchliť jeho doručenie v dopravných zápchach.

Ako si objednať cez Wolt?

Objednať si môžete jednoducho cez internetovú stránku Wolt.com alebo použiť aplikáciu Wolt, ktorá je dostupná pre iOS aj Android. V oboch prípadoch si môžete na Wolt vybrať z troch možností, doručením jedla domov alebo na iné vami určené miesto, vyzdvihnutím jedla v reštaurácii, alebo vychutnaním si obľúbeného jedla priamo v reštaurácii. Na všetky tri možnosti je potom možné využiť tzv. predobjenávku, kde si jedlo môžete objednať dopredu, a to až 7 dní.

Aká je cena doručenia?

Štandardné doručenie stojí 1,99 EUR, ide o doručenie objednávky vo vzdialenosti do 1,5 km. Každých 500 m naviac cenu zvýši o 0,50 €. Minimálna cena objednávky je momentálne nastavená na 8 €.

Wolt promo kód

Aj na objednávke jedla cez Wolt môžete ušetriť! Každý zákazník má svoj unikátny promo kód na zľavu. Nájdete ho v aplikácii pod svojím profilom. Zdieľajte ho s priateľmi, tým im automaticky poskytnete 5 EUR v kreditoch. Akonáhle váš známy uskutoční svoju prvú objednávku, bude aj vám pripísaných 5 EUR. Takto to pôjde za každého kamaráta alebo kamarátku, ktorú odporučíte. Viete si tak pekne zarobiť. Znenie promo kódu si môžete aj zmeniť, aby bol pre vás osobnejší.

Wolt kontakt

Nenašli ste svoju obľúbenú reštauráciu na Wolt a myslíte si, že by tam mala určite byť alebo ste priamo majiteľom reštaurácie a chcete sa pripojiť k Wolt Nezúfajte, stačí ak spoločnosť Wolt kontaktujete a počkáte na ich odpoveď.

Na svoje otázky týkajúce sa služby Wolt môžete použiť live chat v aplikácií Wolt, kde dostanete odpoveď zvyčajne v priebehu 40 sekúnd.

E-mailovú adresu: support@wolt.com

Alebo použite správy na Facebooku alebo Instagrame.

Wolt zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 3x 2 € na prvú objednávku na WOLT

30.06.2021

Obchody, kde vás odmeníme

O Wolt

Dnes nevaríme, vybaví to Wolt! Wolt je kuriérska služba pre donášku jedla, ktorá vám ukáže širokú ponuku reštaurácií a občerstvení vo vašom okolí. Stačí si vybrať na čo máte chuť, objedať a už len počkať kým vám jedlo prinesú až domov.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Wolt.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa