Wolt promo kód

4.8 (6x)

Wolt promo kód

Wolt je donášková služba, ktorá funguje v niekoľkých mestách na Slovensku a sprístupňuje zákazníkom možnosť objednať si jedlo z viacerých reštaurácií, ktoré sú v konkrétnom meste k dispozícii. Stačí objednať cez web alebo aplikáciu a kuriér vám privezie jedlo až domov. Wolt takisto poskytuje možnosť donášky z obchodov. Na objednávkach môžete šetriť, keď použijete Wolt promo kód. Staší sa zaregistrovať a môžete objednávať jedlo či potraviny z mnohých miest po celom Slovensku. Služba je idálnym riešením, keď sa vám nechce variť.

-5 €

Zľavový kód – 5€ zľava na nákup pre nových zákazníkov na Wolt.com/sk

 

Zľava 1x5 € platí na nákup pre nových zákazníkov v eshope Wolt.com keď zadáte zľavový kód v nákupnom košíku. Využijte zľavový kupón Wolt a… viac

AFFWOLTSVK24

Wolt zľava 20 % na celé menu na Wolt

 

Získajte zľavu 20 % na celé menu vo vybraných reštauráciách na Wolt.

Ako získať Wolt promo kód

Získanie Wolt promo kódu je veľmi jednoduché a dostupné pre každého. Wolt promo kódy môžete nájsť napríklad na Tipli alebo na MrOferto.com, alebo priamo na stránkach služby - stačí si vybrať vaše mesto a zobrazia sa vám najnovšie akcie.

Kód na zľavu vám tiež môžu poslať vaši priatelia a známi, čím vás pozvú na využitie služby. Prostredníctvom tohto kódu môžete ušetriť. Aj vy však máte k dispozícii takýto kód, ktorý môžete zdieľať medzi priateľov a pomôcť im ušetriť.

Wolt o promo kódoch pre rôzne obchody a reštaurácie informuje aj prostredníctvom facebookového profilu, ktorý môžete sledovať. Takto sa dozviete o nových Wolt promo kódoch medzi prvými a môžete ich hneď využiť.

Wolt kupóny

Wolt je donášková služba, pomocou ktorej si môžete rýchlo a jednoducho objednať jedlo z mnohých rýchlych občerstvení a iných reštaurácií na Slovensku vo viacerých väčších mestách. Okrem toho je k dispozícii služba donášky z obchodov. Napríklad si objednajte drogériu, kávu či zeleninu z rôznych obchodov. Už nemusíte chodiť po obchodoch či reštauráciách. Všetko si pohodlne objednáte z domu a Wolt kuriér vám to privezie až ku dverám.

Donášková služba Wolt vznikla vo Fínsku v roku 2014 a napokon sa rozrastala do ďalších krajín - napríklad do Českej republiky, Maďarska či Poľska. Na Slovensku začala služba Wolt fungovať v roku 2019 a to v Bratislave, neskôr ponúkala donášku v ďalších väčších mestách po celej krajine.

Obrázok

Ako ušetriť s Woltom

S Woltom si môžete ušetriť cestu do obchodu, alebo reštaurácie, ale takisto môžete šetriť peniaze - napríklad aj tým, že nebudete platiť za benzín, ktorý použijete na cestu. Ušetrené peniaze môžete využiť na ďalšie potrebné položky v nákupe. Pri objednávke u niektorých obchodov či reštaurácií môžete získať doručenie zadarmo pri určitej sume objednávky. 

Využiť môžete aj Wolt promo kód, ktorý vám pomôže ušetriť. Kód stačí zadať pri objednávke a cena bude o určité percento nižšia. Promo kód získate tiež automaticky po registrácii. Avšak tento kód môžete poslať priateľom a za ich objednávky získate kredity. S tými potom môžete ušetriť vy pri vašej objednávke.

K dispozícii je tiež často aj Wolt zľava na vybrané reštaurácie. Najčastejšie vo výške 20 % z hodnoty objednávky. Reštaurácie zapojené do tejto kampane nájdete vždy v špeciálnej kategórii.

Wolt zľavy

S Wolt spolupracuje množstvo obchodov a reštaurácií na Slovensku a mnohé poskytujú zákazníkom výhody, vďaka ktorým môžete ušetriť.

Napríklad niektoré podniky poskytujú možnosť dopravy zadarmo. Stačí nakúpiť nad určitú sumu a doručenie máte úplne zadarmo. Reštaurácie zase často ponúkajú špeciálne Wolt zľavy na jedlá a aj rôzne špeciálne ponuky. Tie súvisia napríklad s obdobiami v roku - jesenné či letné zľavy. O zľavách sa dozviete aj pri prehľadávaní podnikov v konkrétnych mestách.

Súčasťou zliav je často aj Wolt zľavový kód. Ten sa vzťahuje na konkrétne reštaurácie a obchody a takisto ich môžete získať pri príležitosti sezónnych udalostí a iných. 

Wolt Slovensko sa tiež zapája do celosvetovo obľúbeného nákupného sviatku Black Friday. Počas tejto akcie môžete získať skvelé zľavy na objednávku a aj cashback. Wolt Black Friday je ideálna príležitosť objednať si dobré jedlo a využiť Wolt zľavy.

Wolt McDonald's, Wolt KFC a iné reštaurácie

Ak nechcete variť, ale najradšej by ste si dali už hotové jedlo z reštaurácie, objednajte si na Wolt. Nemusíte nikam chodiť. Vyberte si reštauráciu z vášho mesta, jedlo, na ktoré máte chuť a Wolt kuriér vám to doručí až ku dverám. Ponuka dostupných reštaurácií či rýchlych občerstvení závisí od konkrétneho mesta, kde si chcete jedlo nechať doručiť. 

Môžete si prezrieť ponuku najpopulárnejších rýchlych občerstvení ako napríklad:

 • McDonald's,
 • Subway,
 • KFC,
 • Burger King,
 • Domino's Pizza a iné.

Tu si môžete dopriať burgery, wrapy, pizzu alebo obľúbený kebab. Samozrejme, Wolt poskytuje možnosť objednať si aj z menších, lokálnych reštaurácií, kde nájdete širokú ponuku jedál - slovenských i zahraničných. Výnimkou nie sú ani ázijské bistrá. 

Obrázok

Ak vyhľadávate skôr kaviarne alebo cukrárne, takisto máte na výber z mnohých miest. Môžete si objednať lahodnú kávu zo Starbucks, alebo podporiť lokálnu cukráreň a ich cheesecaky. Záleží na vás a na tom, na čo máte práve chuť. S Wolt si môžete dopriať to, čo máte najradšej a zároveň aj objavovať nové jedlá. Je jedno, či to je sushi, alebo niečo čínske. Alebo si doprajte chutné i zdravé jedlo.

Wolt kuriér vám však môže doviezť priamo domov aj nákup. Napríklad ak nestíhate nakúpiť v obchode, alebo vám náhle niečo došlo, či sa vám len nechce vyjsť z domu. Stačí si vo vašom meste vybrať konkrétny obchod, vybrať produkty a objednať. Máte na výber z viacerých druhov obchodov:

 • potraviny,
 • predajne alkoholu,
 • kvetinárstva,
 • drogérie,
 • obchody s módou,
 • hračkárstva,
 • papiernictva,
 • elektrá a iných.

Ponuka obchodov i reštaurácií sa líši v závislosti od mesta. Napríklad široká ponuka je v rámci Wolt Bratislava. Vždy však môžete nájsť to, čo potrebujete. S Wolt bude nakupovanie ešte jednoduchšie. Prispievajú k tomu neustále Wolt zľavy, ale aj špeciálne možnosti šetrenia ako Wolt zľavový kód.

Prečo využívať Wolt na rýchlu objednávku jedla

Wolt spustil aj vlastné potraviny. Pozrite si ponuku Wolt Market. Predajne Wolt Market sa nachádzajú v Bratislave - Bratislava Nové Mesto a Bratislava Petržalka - a tiež v Košiciach. Pri objednávke z Wolt Market máte rýchle doručenie a možnosť výberu naozaj čerstvých potravín. Navyše často sú k dispozícii aj špeciálne Wolt zľavy, takže môžete pri nákupe potravín ušetriť. Pozrite sa aj na naše Tipli tipy ako ušetriť pri nákupe potravín.

V prípade, že nakupujete cez Wolt v obchodoch a niektorá položka, ktorú si chcete kúpiť je už vypredaná, Wolt ponúka skvelú funkciu „Náhrada“. Vďaka tejto funkcii vám Wolt vyhľadá iný produkt, ktorý je dostupný, ale je čo najviac podobný tomu, ktorý je vypredaný. Teda napríklad, ak kupujete polotučné mlieko a je vypredané, Wolt vám nájde náhradu, ktorá je podobná. Navyše môžete využiť možnosť predobjednania. Ak máte voľnú chvíľu, ale chcete si nechať doručiť objednávku neskôr, stačí si zvoliť váš čas a produkty budú automaticky objednané a rezervované. Nákup vám potom Wolt kuriér doručí presne vtedy, kedy si zvolíte.

Aby ste si objednali vaše jedlo, alebo nákup, nemusíte sedieť za počítačom. Wolt nefunguje len ako webová stránka, ale aj ako aplikácia. Wolt aplikáciu si môžete stiahnuť do vášho smartfónu či tabletu. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android. Takto si môžete objednať naozaj kdekoľvek - v práci, v autobuse a aj z vašej postele. Aplikácia je prehľadná a nájdete v nej všetko, čo aj na webových stránkach Wolt.sk.

Ak si potrebujete zarobiť a máte auto, bicykel či skúter, môžete sa aj vy stať Wolt kuriérom. Stačí si podať prihlášku a po prijatí môžete doručovať. 

Wolt Bratislava, Wolt Trnava a iné mestá

Wolt aktuálne funguje vo viacerých mestách na Slovensku. Wolt Bratislava má napríklad širokú oblasť doručenia aj do rôznych mestských častí. Všetky nájdete priamo na webe, ale zoznam tých najobľúbenejších si môžete pozrieť nižšie. Vo všetkých mestách nájdete ponuku reštaurácií a aj obchodov.

 • Wolt Bratislava,
 • Wolt Trnava,
 • Wolt Nitra,
 • Wolt Nové Zámky,
 • Wolt Poprad,
 • Wolt Košice,
 • Wolt Trenčín,
 • Wolt Žilina,
 • Wolt Martin,
 • Wolt Prešov.

Vždy, keď kliknete na konkrétne mesto, nájdete tam mapu, na ktorej je vyznačená oblasť doručenia. Okrem toho môžete prehľadávať obchody a reštaurácie podľa kategórií. Wolt takisto ponúka zákazníkom tipy na podniky a obchody a tiež informuje o aktuálnych akciách v rámci mesta. Takže ak si chcete niečo objednať v Banskej Bystrici, nájdete tu tipy, a ľahko tak môžete objaviť niečo nové. 

Obrázok

Wolt podpora a najčastejšie otázky

Aj pri objednávaní donášky sa občas môže niečo pokaziť. V tom prípade sa vždy môžete obrátiť na Wolt zákaznícku podporu, ktorú máte k dispozícii vo vašom účte. Môžete ju využiť napríklad vtedy, ak vám vo vašej objednávke chýbajú určité položky, alebo sú nesprávne. V tom prípade môžete Wolt kontaktovať a oni vám pomôžu problém vyriešiť. Takisto máte možnosť kontaktovať podporu v prípade, že ste nakupovali potraviny. Napríklad ak vám boli doručené jahody, ktoré vyzerajú v poriadku, ale nie sú úplne jedlé, kontaktujte podporu, priložte fotografiu a produkt vám bude nahradený. Všetko vám pomôžu vyriešiť čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Wolt zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kód Wolt 5€ na prvú objednávku

24.02.2024

Wolt zľava 7€ na obchody z kategórie Starajte sa o seba

29.02.2024

Wolt doprava zadarmo vo vybraných reštauráciách

29.02.2024

Wolt promo kód 8 € za odporučenie priateľovi

29.02.2024

ZĽAVOVÝ KÓD → +4€ AKO EXTRA KREDIT na Wolt.sk

01.02.2024

ZĽAVOVÝ KÓD → +20€ AKO EXTRA KREDIT na Wolt.sk

01.02.2024

Wolt zľava 20 % na celé menu z Gazda Poprad

04.09.2023

Wolt peniaze späť až 3 € na objednávky nad 10 €

03.09.2023

Wolt zľava 20 % na celé menu z Konn FoodBar Trnava

18.09.2023

Wolt zľava 20 % na celé menu zo Soupculture Košice

17.09.2023

Kde nájdem Wolt kupóny?

Wolt kupóny nájdete napríklad aj na Tipli. Stačí sa pozrieť vyššie na tejto stránke. Ďalšou možnosťou sú špeciálne kampane, ktoré organizuje priamo Wolt.

Koľko zarobí Wolt kuriér?

Čiastka, ktorú zarobí Wolt kuriér závisí od množstva odpracovaných hodín a počtu objednávok. V praxi platí, čím viac pracujete, tým viac zarobíte.

Ako funguje Wolt?

Spoločnosť Wolt uzavrie partnerstvo s reštauráciou. Z tej si následne môžete objednať jedlo prostredníctvom ich aplikácie. Objednávku vám doručí Wolt kuriér. Wolt si za túto službu účtuje províziu od reštaurácie, ktorá sa pohybuje okolo 30 % z hodnoty vašej objednávky.

Ako sa stať Wolt kuriér?

Prihlásiť sa môžete priamo na webovej stránke Wolt. Vyplňte potrebné údaje a zástupca spoločnosti Wolt vás bude kontaktovať.

Ako uplatniť Wolt promo kód

Aj na Wolt môžete ušetriť pomocou zľavových kupónov. Ak neviete, ako si uplatniť Wolt promo kód, prečítajte si tento návod. Vyberte si na Tipli Wolt promo kód, ktorý chcete použiť a skopírujte ho pomocou symbolu nožníc. Potom prejdite na Wolt cez tlačidlo „Použiť kupón“. Najprv sa prihláste, alebo registrujte na Wolt.  Vyberte si obchod alebo reštauráciu z ponuky a napokon si vyberte jedlo, ktoré si chcete objednať. Potom pristúpte k dokončeniu objednávky. V dolnej časti stránky nájdite políčko pre promo kód. Tam skopírujte váš kód (napríklad skratkou CTRL+V). Teraz už stačí dokončiť objednávku.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť Wolt promo kód, problém môže byť v jeho exspirácii, alebo v konkrétne daných podmienkach. Pozorne si skotrolujte dátum platnosti a podmienky kupónu.

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Wolt.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa