Erexan

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Erexan zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 16,5 % v obchode Erexan

Platí do 20.10.2021

 
   

Erexan je kvalitnou značkou prípravkov na skvalitnenie erekcie. Siahnite po nich a určite nebudete ľutovať. Chcete najlepšiu cenu? Využite...

O obchode Erexan

Internetový obchod Erexan poskytuje prírodné produkty pre mužov. Vyriešte vaše problémy s erekciou, či predĺžte vašu výdrž. Jedná sa skutočne o prírodné doplnky zväčša na báze arginínu a kotvičníku zemného. Obsahujú aj iné prírodné látky a aminokyseliny. Využite Erexan zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Erexan doprava zdarma.

erexan

Erexan doprava a platba

Internetový obchod Erexan ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie tovaru môžete využiť kuriérske služby Slovenskej pošty, GLS alebo SPS. Cena sa pohybujú v rozmedzí od 2,90 € pri Slovenskej pošte a GLS až k 4,70 € pri SPS. Vo všetkých prípadoch by ste tovar mali mať doma na druhý pracovný deň. Samozrejmosťou je, aby všetko z vašej objednávky bolo na sklade. Ďalšou možnosťou je doručenie na poštu, alebo Balíkobox za poplatok 1,90 €. Opäť by ste svoju objednávku mali vidieť už nasledujúci deň. Ak zvolíte platbu vopred, nečakajú vás už žiadne poplatky. Ak sa ale rozhodne platiť na dobierku, pripravte si 0,40 € až 0,60 € na platbu dodatočného manipulačného poplatku. Chcete ušetriť? Sledujte Erexan zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a navyše množstvo akcií a zliav!

Erexan kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre Erexan veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Erexan zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30. Svoju pozornosť upriamte aj na Tipli tipy. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Erexan môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Zerex môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Erexan

Erexan je kvalitnou značkou prípravkov na skvalitnenie erekcie. Siahnite po nich a určite nebudete ľutovať. Chcete najlepšiu cenu? Využite Erexan zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 16,5 % späť z ceny nákupu v obchode Erexan?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.