Erexan

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Zľavový kód Erexan

Peniaze späť 7,5 % v obchode Erexan

Platí do 29.05.2024

 
 

Erexan je kvalitnou značkou prípravkov na skvalitnenie erekcie. Siahnite po nich a určite nebudete ľutovať. Chcete najlepšiu cenu? Využite...

O obchode Erexan

Internetový obchod Erexan poskytuje prírodné produkty pre mužov. Vyriešte vaše problémy s erekciou, či predĺžte vašu výdrž. Jedná sa skutočne o prírodné doplnky zväčša na báze arginínu a kotvičníku zemného. Obsahujú aj iné prírodné látky a aminokyseliny. Využite Erexan zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj Erexan doprava zdarma.

erexan

Erexan doprava a platba

Internetový obchod Erexan ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie tovaru môžete využiť kuriérske služby Slovenskej pošty, GLS alebo SPS. Cena sa pohybujú v rozmedzí od 2,90 € pri Slovenskej pošte a GLS až k 4,70 € pri SPS. Vo všetkých prípadoch by ste tovar mali mať doma na druhý pracovný deň. Samozrejmosťou je, aby všetko z vašej objednávky bolo na sklade. Ďalšou možnosťou je doručenie na poštu, alebo Balíkobox za poplatok 1,90 €. Opäť by ste svoju objednávku mali vidieť už nasledujúci deň. Ak zvolíte platbu vopred, nečakajú vás už žiadne poplatky. Ak sa ale rozhodne platiť na dobierku, pripravte si 0,40 € až 0,60 € na platbu dodatočného manipulačného poplatku. Chcete ušetriť? Sledujte Erexan zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a navyše množstvo akcií a zliav!

Erexan kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a špičkové poradenstvo je pre Erexan veľmi dôležité. Nemalé finančné prostriedky preto dávajú do zákazníckeho centra. Erexan zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom. Zákaznícky servis vám je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 16:30. Svoju pozornosť upriamte aj na Tipli tipy. Napríklad na fitness hodinky, ktoré vám pomôžu naplánovať tréning alebo športové oblečenie.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Erexan môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Zerex môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Erexan

Erexan je kvalitnou značkou prípravkov na skvalitnenie erekcie. Siahnite po nich a určite nebudete ľutovať. Chcete najlepšiu cenu? Využite Erexan zľavový kupón.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Erexan v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 7,5 % späť z ceny nákupu v obchode Erexan?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa