Zľavový kód Glami

Zľavy až 70 % na detské oblečenie na Glami

 

Detské oblečenie a módne doplnky kúpite na Glami so zľavami až 70 %.

O obchode Glami

Glami eshop

Glami.sk ponúka módu pre každého za tie najlepšie ceny. Nepredáva len produkty, ale predovšetkým zhromažďuje ponuku módnych e-shopov a to na jednom mieste. Vďaka tomu má Glami najširšiu ponuku a zákazníci si vyberajú z niekoľko tisícov módnych kúskov.

Glami ponuka

Nakoľko je Glami.sk módny vyhľadávač, nájsť presne to, čo potrebujete nebude problém. Ak však ešte neviete, čo presne hľadáte, nemajte obavy. Glami má prehľadné stránky, rozdelené na tri hlavné kategórie pre ženy, mužov a deti. Podkategórie sú glami oblečenie, glami topánky, glami doplnky, glami šperky. Glami.sk má v ponuke aj kategóriu značky a zľavy. V Glami nájdete naozaj všetko. Cez glami šaty až po glami obuv. Nakupujte cez eshop Glami.sk a doprajte si tie najlepšie glami produkty.

Nákupy na Glami

Keďže je Glami sprostredkovateľ všetkých trendov, znamená to, že po vyhliadnutí nejakého kúska vás po kliknutí presmeruje do konkrétneho obchodu a vy už nakúpite a akceptuje podmienky daného obchodu. Na to, aby vám neunikli žiadne akciové ponuky stačí, keď budete pravidelne sledovať leták Glami. V pohodlí domova si tak prelistujete aktuálny Glami leták v online verzii.

Glami zľavy

Nakoľko Glami združuje veľké množstvo obchodov a značiek, ponúka aj množstvo zliav. Okrem toho má pre vás e-shop Glami pripravené aj horúce Glami zľavy vďaka ktorým ušetríte pri nákupoch nemalé peniaze.

Věděli jste, že v obchodě Glami.cz můžete nakoupit i v Česku?

Podobny sklep Vistula mamy dla vas przygotowany w Polsce.

Obchody, kde vás odmeníme

O Glami

Glami je obľúbený vyhľadávač dámskej, pánskej a detskej módy. Predstavuje stovky e-shopov na jednom mieste a v ponuke má viac ako 1000 značiek. Glami môžete nájsť nielen na Slovensku ale aj v Česku, Nemecku, Maďarsku, Rumunsku, Rusku a vo Francúzsku. Nakupujte pohodlne z pohodlia domova v tých najlepších obchodoch cez Glami.sk.

Glami v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Glami.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa