Homa

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Homa zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 6 % v obchode Homa

Platí do 18.10.2021

 
   

Internetový obchod Homa.sk sa zameriava na predaj obliečok, posteľného prádla a doplnkov do domácnosti tej najvyššej kvality. Pridajte navyše...

O obchode Homa

Internetový obchod Homa.sk ponúka najmä bytový textil do domácnosti. Zo širokej ponuky obliečok a iného posteľného prádla si zaručene vyberiete. Nájdete tu však omnoho viac! Ponorte sa do tajov tohto eshopu a nakupujte výhodne. K dispozícii je totiť Homa zľavový kód a taktiež aj Homa doprava zdarma. Nezabúdajte ani na cashback od Tipli!

home obliečky

Homa.sk

Homa spríjemní každý interiér. Splní vám túžbu po krásnom a útulnom bývaní. Zásielkový obchod Homa ponúka výrobky za výnimočné ceny! Homa zľavy sú toho dôkazom. Každej jednej objednávke venujú pracovníci obchodu maximálnu starostlivosť a zaručujú služby na vysokej úrovni. Výrobky preberá Homa.sk od dodávateľov z celého sveta. Obchod si dáva záležať na kvalite a tiež na tom, aby ukázal najzaujímavejšie novinky a inšpirácie

Homa kontakty

Okrem kvality tovaru je pre Homa extrémne dôležitá aj starostlivosť o zákazníkov. Homa zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. V prípade reklamácie určite najskôr kontaktujte zákaznícky servis, kde vám dajú presné inštrukcie ako postupovať ďalej. Homa je aj na sociálnych sieťach. Sledujte Homa facebook, twitter a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Svoju pozornosť obráťte aj na Tipli tipy. Napríklad na bylinky, ktoré môžete pestovať vo vašej záhrade.

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode DecoDoma môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode DecoWall môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Recenzie Homa

5.0

Vladka T.

30.01.2021 5.0

Veľká spokojnosť

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Homa

Internetový obchod Homa.sk sa zameriava na predaj obliečok, posteľného prádla a doplnkov do domácnosti tej najvyššej kvality. Pridajte navyše super cenu a rýchlu dopravu a naozaj nemáte čo stratiť. Stále nestačí? Čo tak ešte Homa zľavový kupón?

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 6 % späť z ceny nákupu v obchode Homa?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.