Zľavový kód Ihrysko

Zľavy až 40 % na Ihrysko

 

Využite zľavy až 40 % v kategórií AKCIE v e-shope Ihrysko.

Novinky v e-shope Ihrysko

 
 

Nakupujte Novinky v e-shope Ihrysko.

O obchode Ihrysko

E-shop iHRYsko.sk vznikol v roku 2008. Internetový obchod je určený pre všetkých milovníkov spoločenských hier. V širokej ponuke nájdete hry určené pre jedného hráča alebo aj pre 2 a viacerých hráčov. Ponuka je mimoriadne široká a vyberie si určite každý. Už od svojich začiatkov mali prevádzkovatelia internetového obchodu jasný cieľ. Zmeniť situáciu, že na Slovenskom trhu so spoločenskými hrami nikto nič nerobí. To sa im za tie roky určite aspoň čiastočne podarilo a spoločenské hry sú naozaj stále populárnejšie aj medzi mladšou generáciou. Internetový obchod iHRYsko začínal v dvojizbovom byte. Postupne sa vypracoval cez malý sklad až do dnešnej podoby s jednoznačným cieľom. Potešiť čo najširšiu masu ľudí spoločenskými hrami. Dnes sa podieľa aj na tvorbe slovenských verzií rôznych známych hier ako Timeline Slovensko, Šibal Max, Žabky, Harry Potter - Boj o Rokfort, Obrana proti čiernej mágii, Psí park, Farební hladoši, Návrat smrťožrútov, Rokfortský školský pohár, Nádejný scenár a mnohé ďalšie. Taktiež organizujú rôzne herné akcie a iné podujatia. Populárnou možnosťou ako ušetriť je iHRYsko zľavový kupón. Nakúpiť môžete samozrejme online prostredníctvom internetového obchody iHRYsko.sk alebo môžete navštíviť jednu z kamenných predajní. Na výber máte predajňu iHRYsko Bratislava a iHRYsko BB, čiže iHRYsko Banská Bystrica. Na predajniach na váš čaká príjemný personál, ktorý vám ochotne a odborne porazí.

Ako ušetriť s obchodom iHRYsko

Možností ako ušetriť s internetovým obchodom iHRYsko.sk, či v kamenných predajniach iHRYsko Bratislava a Banská Bystrica je naozaj neúrekom. Stačí iba vedieť, kde hľadať. Najjednoduchšou možnosťou ako ušetriť sú iHRYsko akcie a zľavy. Tie platia na vybrané produkty, či počas špeciálnych nákupných akcií ako napríklad Black Friday, čiže Čierny piatok. Skvelou možnosťou ako ušetriť je aj iHRYsko výpredaj. Ten najčastejšie obsahuje už staršie hry, či posledné kusy vybraných hier. Využiť môžete aj iHRYsko zľavový kupón, ktorý taktiež predstavuje skvelú možnosť ako ušetriť pri nákupe v tomto internetovom obchode. Určite sa pozrite aj na kategóriu Špeci ponuky, ktoré obsahuje jedinečné produkty a skvelé ponuky. Ďalšou možnosťou ako ušetriť je určite aj iHRYsko newsletter, ktorý môžete pravidelne dostávať do vašej mailovej schránky. Práve tam nájdete tie najlepšie ponuky ako ušetriť s obchodom iHRYsko.sk. Určite sa pozrite aj na sociálne siete, najmä iHRYsko Facebook, Instagram, či YouTube. Okrem zaujímavého a určite aj pútavého obsahu tu z času na čas môžete objaviť aj skvelé ponuky ako ušetriť.

Ihrysko

Ako získať iHRYsko zľavový kupón

Práve iHRYsko zľavový kupón predstavuje skvelú možnosť ako ušetriť pri nákupe v internetovom obchode iHRYsko.sk. Uplatniť sa dá naozaj jednoducho v nákupnom košíku tohto internetového obchodu. iHRYsko zľavový kupón môžete často objaviť priamo na webovej stránke iHRYsko.sk alebo aj na webovom portáli Tipli. Portál Tipli.sk pre vás vyhľadáva tie najlepšie zľavové kódy a zľavové kupóny, a tak iHRYsko zľavový kupón rozhodne nemôže chýbať. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete ako iHRYsko Facebook, Instagram, či YouTube, kde taktiež môžete z času na čas natrafiť na iHRYsko zľavový kupón. Pozornosť venujte aj facebookovej stránke Tipli.sk, kde taktiež nájdete množstvo zaujímavých informácií a občas aj skvelé zľavové kódy a kupóny. Tipli navyše ponúka aj exkluzívne zľavové kupóny, ktoré nikde inde ako na Tipli nenájdete. Neprehliadnite ich. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber newsletteru. To vám zaručí, že aktuálne akčné zľavové kupóny z internetového obchodu iHRYsko.sk budete dostávať priamo do vašej emailovej schránky. Ak vždy skontrolujete všetky vyššie spomínané možnosti, tak vám zaručene žiadny iHRYsko zľavový kupón neunikne.

iHRYsko kupón, výpredaj a Black Friday

Špeciálne možnosti šetrenia určite predstavuje iHRYsko kupón, výpredaj a Black Friday. Ako získať iHRYsko zľavový kupón sme si vysvetlili v odstavci vyššie. Spomenúť však treba aj to, že sa dá často kombinovať aj s výpredajovými cenami a ušetriť tak ešte omnoho viac. Špeciálnu kapitolu samu o sebe tvorí Black Friday, čiže Čierny piatok. Tento najväčší nákupný sviatok roka neobchádza ani internetový obchod iHRYsko.sk. Internetový obchod iHRYsko.sk, ale aj jeho kamenné predajne iHRYsko BB a Bratislava sa pravidelne zúčastňujú tejto najpopulárnejšej nákupnej akcie roka. Je ňou už vyššie spomínaný celosvetovo známy nákupný sviatok Black Friday. Ten každoročne pripadá na prvý piatok po Dni vďakyvzdania v Spojených štátoch amerických. Počas tohto novodobého nákupného sviatku môžete ušetriť často až do výšky 90 %. Zľavy dosahujú naozaj enormné čísla a pre mnoho ľudí ide o najobľúbenejší nákupný sviatok roka. Túto možnosť by ste teda rozhodne nemali prepásť. Ušetrené eurá môžete následne využiť na nákup ďalších spoločenských hier, ktoré si viete zahrať so svojimi priateľmi.

iHRysko hry z celého sveta

V internetovom obchode iHRYsko, ale aj v kamenných predajniach ako iHRYsko BB a Bratislava nájdete hry z celého sveta. Od nadčasových hier akými sú Monopoly, Dostihy alebo Scrabble až po zaujímavé a zábavné hry spojené s obľúbenými filmami a seriálmi. Ponuka je naozaj široká a vyberie si skutočne každý. iHRYsko.sk navyše prináša aj veľké množstvo hier preložených do slovenského jazyka, ktoré tu pred tým chýbali. Spomenúť môžeme hry ako napríklad Timeline Slovensko, Šibal Max, Žabky, Harry Potter - Boj o Rokfort, Obrana proti čiernej mágii, Psí park, Farební hladoši, Návrat smrťožrútov, Rokfortský školský pohár, Nádejný scenár a mnohé, mnohé ďalšie. Pravidelne prináša aj hry zo zahraničia, ktoré si viete zahrať v českom jazyku, prípadne aj v anglickom jazyku, či v iných jazykových prevedeniach. Ak teda hľadáte akúkoľvek spoločenskú hru, rozhodne sa pozrite na internetovú stránku iHRYsko.sk alebo navštívte jednu z predajní, ktoré sa nachádzajú v Banskej Bystrici a v Bratislave. Určite nebudete ľutovať. Ak aj netušíte, akú hru presne hľadáte, tak si prezrite širokú ponuku a nechajte sa inšpirovať. Poslednou možnosťou je pozrieť sa na ďalšie obchody v kategórii Rodičia a deti na Tipli.

 

Prečo nakupovať na iHRYsko.sk

Každý z množstva pravidelných zákazníkov internetového obchodu iHRYsko.sk, či kamenných predajní iHRYsko BB a iHRYsko Bratislava má svoje dôvody prečo sa rozhodol práve pre tento obchod. Jedným z nich je určite široké spektrum produktov, z ktorých si môže vyberať. Pre ďalšieho to môže byť iHRYsko zľavový kupón, či zľavový kód. Vďaka nemu dokážete jednoducho nakúpiť naozaj lacnejšie. Ďalší zákazník možno uprednostňuje iHRYsko.sk vďaka skvelému zákazníckemu servisu, či vďaka skvelým zamestnancom na predajniach. Výhodou, ktorú nemôžeme opomenúť je určite aj iHRYsko herňa, kde si môžete viaceré spoločenské hry zahrať a vyskúšať. Výhodou je, že všetky spoločenské hry si viete ihneď zakúpiť priamo na predajni. Ak sa teda obávate, či by vás daná spoločenská hra bavila, tak dlho neváhajte a určite navštívte iHRYsko herňu, aby ste si ju v pohodlí vyskúšali. 

iHRYsko BB a iHRYsko Bratislava

iHRYsko predajne sú jedinečnou príležitosťou ako si detailne prehliadnuť všetky dostupné spoločenské hry. Navyše v herni si ich dokážete aj vyskúšať a zakúpiť iba tie, ktoré vás skutočne zaujali. V krátkej a jednoduchej tabuľke nižšie vám prinášame všetky informácie o predajniach a herniach, ktoré môžete využiť. Nájdete tam aj iHRYsko otváracie hodiny. Tie si však vždy overte pred návštevou konkrétnej predajne, či herne priamo na webe iHRYsko.sk, keďže sa môžu meniť. Každá iHRYsko predajňa obsahuje aj herňu. Najväčšia je tá v nákupnom centre OC VIVO na Vajnorskej ulici v Bratislave. Herňa je Trenčianskej ulici v Bratislave je o niečo menšia. Stále sa tu však skvelo zahráte. Herňu nájdete aj na predajni iHRYsko BB. Veríme, že iHRYsko bude postupne pridávať ďalšie a ďalšie predajne po celom Slovensku a zapájať aj koncepty herne.

Názov predajneAdresa predajneiHRYsko otváracie hodinyTelefónne číslo
iHRYsko BBHorná Strieborná 13, 97401 Banská BystricaPo-Pi: 09:00-17:30, So-Ne: Zatvorené0948 229 425
iHRYsko Trenčianska, BratislavaTrenčianska 47, 82109 BratislavaPo-Pi: 10:00-18:30, So-Ne: Zatvorené0948 330 131
iHRYsko Bratislava OC VIVOVajnorská 100, 83104 BratislavaPo-Ne: 10:00-21:000948 330 131
Ihrysko

iHRYsko reklamácie a vrátenie tovaru

Reklamácií, či vrátenia tovaru sa pri internetovom obchode, či pri kamenných prevádzkach iHRYsko naozaj nemusíte obávať. Spokojnosť zákazníkov s produktami z internetového a aj kamenného obchodu iHRYsko je vysoká. Ak by ste však predsa len potrebovali výrobok reklamovať, tak kontaktujte reklamačné oddelenie, či iHRYsko zákaznícke centrum. Nezabudnite, že musíte mať originálny doklad o kúpe. Tovar nie je potrebné nikam voziť. Reklamáciu môžete následne podať online, poslať poštou, či zastaviť sa osobne na jednej z predajní iHRYsko. Podobne to funguje aj pri žiadosti o vrátenie tovaru. Tovar môžete bezplatne a bez udania dôvodu vrátiť v zákonnej lehote do 14 dní od prevzatia, či už od kuriéra alebo z predajne iHRYsko BB alebo iHRYsko Bratislava.

Starostlivosť o zákazníkov je pre iHRYsko prioritou. iHRYsko zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky na telefónnom čísle 0948 330 131, alebo prostredníctvom mailu na emailovej adrese info@ihrysko.sk. Ďalšou možnosťou, ktorú môžete prípadne využiť je navštívenie jednej z predajní Sconto nábytok po Slovensku. Na výber máte medzi iHRYsko Bratislava a iHRYsko Banská Bystrica. Na každej predajni je pripravený skutočne kvalifikovaný personál. Určite ich neváhajte zahltiť otázkami k produktom, či podnetmi, ktoré ste počas návštevy predajne zistili. Okrem toho, že budete pravidelne profil iHRYsko.sk na Tipli, tak odporúčame pozrieť sa aj na sociálne siete. Najmä iHRYsko Facebook a iHRYsko Instagram, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a skvelých ponúk. Tieto sociálne siete môžete navyše využívať aj na komunikáciu so zákazníckym centrom. Odporúčame pozrieť sa aj na samostatný článok na Tipli s názvom Ako funguje platenie online, aby ste porozumeli systému platenia a vedeli tak lepšie argumentovať pri reklamácii.

Ihrysko zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

iHRYsko akcia 3+1 zdarma na vybrané hry

30.11.2022

Ako uplatniť zľavové kupóny na Ihrysko

Ak neviete, ako si uplatniť iHrysko.sk zľavový kód, prečítajte si jednoduchý návod ako na to. Vyberte si najlepší iHrysko.sk zľavový kód (celú aktuálnu ponuku nájdete vyššie), ktorý by ste chceli na iHrysko.sk uplatniť. Kliknite na symbol nožníc, čím sa skopíruje zľavový kód. Následne kliknite na oranžové tlačidlo „Použiť kupón“. Budete presmerovaný do internetového obchodu iHrysko.sk Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem a následne kliknite na tlačidlo „Vložiť do košíka“. Budete presmerovaný do nákupného košíka. Do políčka „Zadajte váš zľavový kód“ skopírujte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky CTRL-V) a kliknite na „Pridať“. Teraz stačí už iba dokončiť nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť iHrysko zľavový kód, problém môže byť v jeho časovom ohraničení - teda platnosť kupónu už vypršala. Alebo sa kupón vzťahuje na konkrétne produkty či kategóriu, preto vždy pozorne čítajte podmienky kupónu.

Obchody, kde vás odmeníme

O Ihrysko

Ihrysko.sk ponúka spoločenské stolové hry z celého sveta. V ponuke nájdete obľúbené klasiky ako Monopoly, ktoré sú vhodné pre viacerých hráčov ale aj hry pre jedného či dvoch hráčov. Ak obľubujete hranie spoločenských hier, určite si vyberiete. Pozrite si širokú spektrum hier, ktoré IHrysko ponúka. Ak chcete ušetriť, tak môžete využiť iHrysko zľavový kupón. Navštíviť môžete aj kamenné predajne iHrysko bb, či iHrysko Bratislava.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Ihrysko.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa