Imunoklub

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Imunoklub

Je veľmi dôležité starať sa o svoje telo a imunitu. Najmä v záťažových obdobiach a situáciách. V tejto starostlivosti vám pomôže Imunoklub s výživovými doplnkami Imunoglukan.

Produkty Imunoglukan

Imunoklub ponúka pomerne širokú škálu produktov značky Imunoglukan. V e-shope môžete kúpiť doplnky stravy, a to vo forme kapsúl a sirupu. Tieto doplnky obsahujú množstvo vitamínov a podporujú imunitný systém pri záťaži. S Imunoglukanom sa však môžete starať aj o pokožku - je dostupné telové mlieko a krém. Okrem toho ponúka produkty s obsahom Omega 3 pre deti a dospelých.

Vernostný program Imunoklub

Imunoklub nie le len e-shop ale máte prostredníctvom neho možnosť stať sa členom vernostného programu. Stačí keď nakúpite produkty Imunoglukan. Potom môžete zadať kód z krabičky a získať rôzne odmeny, alebo môžete zbierať body. To sa určite oplatí.

Obrázok
Imunoklub vernostný program

Imunoglukan recenzie

Nič vás nedokáže uistiť o kvalite Imunoglukanu ako recenzie od kupujúcich. Napríklad pani Helena sa vyjadrila takto: „Moje dve dcérky bývali veľmi často choré. Naši známi mali dobré skúsenosti s Imunoglukanom sirup, tak sme sa ho rozhodli vyskúšať aj my. Dcérky dnes majú oveľa lepšiu imunitu a odolnosť.“

Imunoklub doprava

Objednávku z Imunoklub vám doručí do 48 hodín Slovenská pošta, alebo kuriérska spoločnosť. Keď kúpite tri a viac produktov Imunoglukan, získate dopravu zadarmo. 

Imunoklub kontakty

V prípade potreby môžete Imunoklub kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo e-mailu. Odporúčame tiež sledovať facebookovú stránku, kde sa dozviete rôzne zaujímavosti a novinky.

Tip

Pozrite si aj českú stránku Imunoklub, kde sa tiež môžete stať členom vernostného programu a nakúpiť produkty Imunoglukan.

Recenzie Imunoklub

Janette G.

20.03.2023 5.0

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Imunoklub

Imunoklub je obchod, v ktorom nájdete výživové doplnky Imunoglukan pre podporu imunitného systému. Okrem toho však ponúka aj doplnky s Omega 3 a krémy. Starajte sa o svoje telo a imunitu s Imonoglukanom.

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Imunoklub v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2,5 % späť z ceny nákupu v obchode Imunoklub?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa