Kabelečky

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kabelečky zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť 3 % v obchode Kabelečky

Platí do 21.10.2021

 
   

Internetový obchod Kabelečky.sk je popredným predajcom doplnkov, tašiek a kabeliek za super ceny. Samozrejmosťou je aj rýchla doprava! Chcete...

Zľavový kupón 20 % na módne doplnky Marina Galanti na Kabelečky

Platí do 22.10.2021

+ 3 % naspäť z nákupu

Zľavový kupón 20 % platí na peňaženky, batohy, kabelky a ľadvinky značky Marina Galanti. viac

O obchode Kabelečky

Internetový obchod Kabelečky ponúka široké spektrum kabeliek, tašiek, batohov a iných módnych doplnkov. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Kabelečky zľavový kód a šetrite. Stále nestačí? A čo tak aj Kabelečky doprava zdarma? Nezabúdajte ani na cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu od Tipli.

kabelecky tašky

Kabelečky.sk doprava a platba

Internetový obchod Kabelečky ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Na doručenie tovaru môžete využiť služby kuriérskej spoločnosti Geis za poplatok 3,99 €. Ďalšou možnosťou je využite Zásielkovne za poplatok 2,99 €. Pri obidvoch spôsoboch dopravy, by ste tovar mali mať doma do 24 hodín od odoslania. Skutočne expresná rýchlosť! Platiť môžete na dobierku, alebo vopred online kartou. Obe možnosti sú bez dodatočného poplatku. Chcete ušetriť? Sledujte Kabelečky.sk zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zadarmo a množstvo iných zliav a akcií.

Kabelečky kontakty

Zákaznícke centrum Kabelečky má pre vás pripravené odpovede na všetky otázky. Kontaktovať ju môžete mailom alebo využiť možnosť odoslania správy na web stránke kabelecky.sk. Ďalšou možnosťou je začať sledovať sociálne siete. Hlavne Kabelečky facebook a instagram. Nájdete tam množstvo zaujímavých informácií a tipov. Napríklad tipy na módne doplnky. Kabelečky.sk je pre vás určite tá správna voľba!

 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Kabea môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode Bonprix môžete nakúpiť aj v Poľsku?

Kabelečky zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 20 % na kabelky a tašky

13.09.2021 - Zľavový kupón 20 % platí na kabelky a tašky.

Zľavový kupón 10 % na kabelky a tašky

20.09.2021 - Zľavový kupón 10 % platí na kabelky a tašky. Platí na nezľavnený tovar.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Kabelečky

Internetový obchod Kabelečky.sk je popredným predajcom doplnkov, tašiek a kabeliek za super ceny. Samozrejmosťou je aj rýchla doprava! Chcete ušetriť ešte viac? Využite Kabelečky zľavový kód a stiahnite ceny na úplne dno.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 3 % späť z ceny nákupu v obchode Kabelečky?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.