Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

Povedzte svojim známym o Tipli a získate 5 €.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Kinguin
2,5 %

Kinguin

www.kinguin.net
Ste nadšenec počítačových hier? V tom prípade si pridajte portál Kinguin.sk do svojich webových záložiek. Tento internetový obchod, ktorý sa špecializuje na videohry všetkých žánrov, garantuje ceny nižšie ako konkurencia a ak náhodou natrafíte na lepšiu ponuku, Kinguin.sk vám cenový rozdiel preplatí.

Získajte peniaze späť z každého nákupu cez internet

Príklad nákupu s Tipli

 • 10 % späť Vyberte si obchod

  Jana objavila na Tipli svoj obľúbený obchod.

 • 10 € Nakúpte ako obvykle

  Jana se preklikla do zvoleného obchodu a nakúpila ako vždy.

 • 1 € Získajte peniaze späť

  Jana obdržala časť peňazí späť.

Zistite ako Tipli funguje »

Čo hovoria ľudia o Tipli

Sonka C. PRoste super!!! Nic lepsie ani nie je.Som nad mieru spokojná!!!
Nina K. Moje osobné skúsenosti sú veľmi pozitívne, určite doporučujem nakupovať…

O obchode Kinguin

Spoločnosť Kinguin

Kinguin je dôveryhodná platforma, ktorá porovnáva herné ceny video hier. Je to celosvetový predajca herných kľúčov s okamžitým dodaním 24 hodín denne, 7 dni v týždni. Zákazník po zaplatení objednávky (stav: Dokončené) dostane emailom kľúč na aktiváciu hry aj spolu s detailmi objednávky. Pre zaručenie maximálnej spokojnosti si môže užívať výhody programu ochrany spotrebiteľa, ktorá garantuje vrátenie peňazí do 30 dní.

Kinguin servis

Hry môžete nakupovať na stránke stream sk, alebo v netradičnom obchode, kam patrí aj Kinguin.net/sk. Ak by ste radi využili zákaznícku podporu, navštívte globálnu stránku. Komunikácia v slovenčine by prebiehala cez sprostredkovateľa a tým pádom by nebola efektívna. S anglickým jazykom sa dopracujete k efektívnejšej komunikácií. Pri nákupe hier by ste však nemali mať žiaden problém. Svoj produkt aktivujete na platformách Steam/Origin/Battle.net/Uplay.

Kinguin eshop

Na stránke Kinguin si vyberáte produkty podľa žánrov, platforiem a softvéru. Medzi obľúbené žánre patrí Indie Valley, GTA Series, Battlefield Series, Pubg, Guild Wars a hra Wow. Z platforiem vyberáte medzi Android, NCSoft, Nintendo, Playstation, Steam, XBOX a ďalšie. Zo softvéru máte v ponuke Windows 10, Office, Windows7 a ďalšie. Sledujte Kinguin letáky, aby vám neušli žiadne zľavy.

Pri väčšine nákupov cez Kinguin eshop podporu nebudete potrebovať. Kinguin funguje na rovnakom princípe ako G2A, teda predávaní kľúčov od menších obchodníkov. Za vašu objednávku zaplatíte platobnou kartou, službou PayPal alebo pomocou ďalších digitálnych peňaženiek. Väčšina hier, ktoré predáva Kinguin nemá regionálne obmedzenie. Predávajú však aj kľúče, ktoré ho majú, preto nakupovanie hry neunáhlite a predtým si skontrolujte jej popis.

Kinguin Discount code

Na stránke Kinguin by ste určite mali sledovať Kinguin zľavy, ktoré prebiehajú na týždennej báze. Kinguin Discount code na stránke nenájdete, ale hry v akcii kúpite za zlomok oficiálnej ceny. Pri nákupe cez Kinguin odporúčame strážiť si región, pre ktorý je daný kľúč určený. Najlacnejšie bývajú tie, ktoré sú určené pre ruský trh. Môže sa vám však stať, že ich nebude možné na Stream-e aktivovať alebo nebude možné nainštalovať iná ako ruská lokalizácia.

 • U tohoto partnera můžeš nakoupit i v Česku, podívej se na Kinguin.
 • Podobny sklep Fanatyk mamy dla ciebie przygotowany w Polsce.

Podobné obchody

Články

Ako nájsť lacné letenky a ako cestovať…

Neviete ako nájsť lacné letenky? Chceli by ste precestovať Európu, ale nechcete na to minúť...
23.2.2018 Zobraziť článok

Podmienky obchodu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

 

Nech už raz platia obchody za nákupy vám!

Začať získavať odmeny s Tipli Zistite ako Tipli funguje

Už odchádzate?

Stačí pár sekúnd pre získanie odmien z vašich nákupov!

Vytvorte si zadarmo účet na Tipli. Okamžitý prístup k odmenám, až 25 % späť z nákupov v 1267 obchodoch.

Platí na každý nákup a tiež na zľavy a akcie.

alebo