Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

LOT zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 2 € na všetko v obchode LOT

Platí do 01.08.2021

 
   

Doprajte si cesty po celom svete spolu s LOT. Poľské aerolínie lietajú do desiatok destinácií po celom svete. Lietať môžete...

O obchode LOT

LOT Polish Airlines

Poľská letecká spoločnosť LOT je národnou leteckou spoločnosťou Poľska. Vznikla v roku 1929 a ako svoje materské letisko využíva varšavské Letisko Frederyka Chopina. S aerolíniami LOT si môžete zaletieť do celého sveta. Poľské aerolínie sú tiež využívané na prepravu poľských vládnych predstaviteľov. Zaletieť si s LOT môžete aj z našich Košíc. Nájdite si svoje letenky a odcestujte na výlet.

Kúpte LOT letenky online

Hľadáte let do konkrétnej destinácie na konkrétny deň? Kliknite si na web LOT.com. Do jednoduchého vyhľadávača stačí zadať miesto a termín odletu a príletu. Do pár sekúnd vám vyhľadá letenky. aj s cenou. Bookovanie a platba je jednoduchá a bezpečná, takže sa nie je čoho báť. Tak čo, už viete kam na výlet? S LOT si svoju destináciu vyberiete na pár kliknutí.

Výhody cestovania s LOT

Cestujte s LOT pravidelne a môžete využívať vernostný program. Čím viac nalietate, tým viac míľ nazbierate. Následne môžete začať šetriť na cestovaní. Výhodou stránky LOT.com je aj to, že priamo na jednom webe si môžete zabookovať hotel alebo zarezervovať požičanie auta. Samozrejmosťou je tiež online checking. Svoje miesto v lietadle si môžete vybrať pohodlne cez počítač či smartfón za pár sekúnd a predídete tak zbytočnému stresu na letisku.

Šetrite na cestovaní s LOT

Vedeli ste, že pri nákupe leteniek na LOT môžete ušetriť? Nemyslíme tým len vďaka vernostnému programu. Ak kúpite cez Tipli, z každej letenky sa vám na účet vrátia späť až 2 eurá. Cestovanie nebolo nikdy jednoduchšie, pohodlnejšie a výhodnejšie. Kúpte dve letenky a prekvapte výletom svojho partnera či partnerku. Naplánujte si exotickú cestu do Ázie, Ameriky, Austrálie či do inej z desiatok svetových destinácií spolu s poľskými aerolíniami LOT.

 • Věděli jste, že v obchodě LOT můžete nakoupit i v Česku?
 • Czy wiedzieli Państwo że w sklepie LOT można robić zakupy także w Polsce?

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O LOT

Doprajte si cesty po celom svete spolu s LOT. Poľské aerolínie lietajú do desiatok destinácií po celom svete. Lietať môžete dokonca aj zo Slovenska. Spoločnosť LOT airlines lieta aj z Košíc. Zabookujte si letenky a vyrazte za dobrodružstvom. Najlepšie zážitky, ktoré vám nikto nikdy nevezme sa spájajú práve s cestovaním. Potešte seba alebo prekvapte blízkych. Lietajte s LOT.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  2  späť z ceny nákupu v obchode LOT?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.