Qatar Airways

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Qatar Airways promo code

Qatar Airways patrí k svetovým leteckým spoločnostiam, populárnym najmä na vzdialenejšie destinácie. Spoločnosť ponúka tisícky letov do Ázie, Európy ale aj Ameriky. Uplatniť môžete Qatar Airways promo code a ušetriť pri objednávaní vašich leteniek. Veľkou výhodou sú pohodlné miesta a chutné občerstvenia, ktoré spríjemnia vašu prípadne dlhú cestu. Qatar Airways lietadlá patria k svetovej špičke. Pre maximálne úspory sa staňte členom Qatar Airways Privilage Club alebo získajte časť peňazí späť pomocou Tipli.

QatarAirways.com

Pre fanúšikov pohodového cestovania je Qatar Airways určite správnou voľbou. Spoločnosť bola založená štátom Katar ešte v roku 1993. Od tej doby zabezpečila cestovanie pre desiatkytisíc zákazníkov. Pre výhodnú cenu uplatnite Qatar Airways promo code. Funguje ako zľavový kupón, ktorý vám zníži cenu naozaj na minimum. Zaujímavoťou je, že letecká spoločnosť je sponzorom futbalového klubu FC Barcelona. Preto ich logo pozná asi každý fanúšik futbalu.

Ako ušetriť na QatarAirways.com

Spoločnosť prevádzkuje lety do viac ako 140 krajín po celom svete. Ako ich precestovať čo najvýhodnejšie? Najlepším, aj najčastejším spôsobom na úsporu je využitie Qatar Airways promo code. Okrem toho môžete nakúpiť počas rôznych nákupných akcií, ktoré ale neprebiehajú pravidelne. Skvelou výhodou ako ušetriť pri kúpe každej letenky je prekliknúť sa na stránku cez Tipli. Takto získate časť peňazí z vašeho nákupu späť.

Obrázok

Ako získať Qatar Airways promo code

Určite sledujte Tipli, kde pre vás zhromažďujeme zľavové kódy z rôznych obchodov. Nechýba ani Qatar Airways promo code. Sociálne siete samotnej spoločnosti sú tiež dobrým miestom, kde hľadať. Dozviete sa tam aj rôzne iné informácie a aktuality o pravidlách odletov či ako vyzerajú Qatar Airways lietadlá. Spoločnosť organizuje aj rôzne nákupné akcie, kedy promo kódy na lety nájdete priamo na webovej stránke. Takýto zľavový kupón stačí iba uplatniť pri výbere vášho letu a máte ušetrené.

Qatar Airways Privilege Club

V preklade Klub pre privilegovaných. Jedná sa v podstate o vernostný klub. Pointa je teda v zbieraný bodov a získaní určitých zliav a výhod. Stačí sa zaregistrovať na webovej stránke. Je navrhnutý pre pravidelných cestovateľov, a to tak aby im ponúkal rôzne exkluzívne ponuky a výhody. Za každú cestu Qatar Airways lietadlom získate takzvané Avios. Sú to vernostné body. Získať ich môžete aj za lety rôznymi partenrskými spoločonosťami ako napríklad British Airways. Vernostné body fungujú ako virtuálna mena. Môžete ich využiť napríklad aj k nákupu v Qatar Duty Free. Medzi ďalšie výhody Privilege Club patrí:

 • Exkluzívne ponuky letov iba pre členov
 • Možnosť získania dodatočnej batožiny zadarmo
 • Vstup do medzinárodných salónikov na letiskách
 • Bezplatná wifi na palube (v obmedzenom čase - väčšinou 1 hodinu)

Spoločnosť myslí aj naštudentov a pre nich, ako súčasť Privilege Club-u, pripravila Student Club. Členovia tohoto klubu získajú zľavu 10 % na ich prvý let. Zľavu 15 % na druhý let a zľavu 20 % na všetky ďalšie lety. Okrem toho získate možnosť extra batožiny až do 10 kg.

Privelege Club má viacero úrovní. Zavisia od počtu nazbieraných bodov. Smerom od najnižšej k najvyšej úrovni to sú: Burgundy, Silver, Gold a Platinum.

Qatar Airways ponuka letov

Pre vášnivých cestovateľov je ponuka destinácii od Qatar Airways veľkou výhodou. Spoločnosť lieta do viac ako 140 krajín sveta. Prebádať môžete ázijské mestá ako Bangkok, Singapur, Tokio, Kuala Lumpur či Bombaj. Hlavné mestá Európy sú taktiež samozrejmosťou. Paríž, Madrid, Berlín, Istambul a mnohé iné. Užiť si môžete aj Ameriku. Severnú aj Južnú. Miami, Los Angelos či Kanada.

Ak plánujete dlhšiu cestu a potrebujete aj ubytovanie, poprídne letiskový alebo iný transfer, môžete využiť služby Qatar Airways. Spoločnosť má v ponuku množstvo hotelov, penziónov a iných ubytovaní po celom svete. Doprava či zabezpečenie požičania auta alebo iného dopravného prostriedku takisto nie je problém. Hlavným sídlom spoločnosti je Dauha, hlavné mesto Kataru. Tu sa zároveň nachádza jedno z najväčších a najmä najmodernejších letísk na svete.

Prečo si vybrať letenky od Qatar Airways

Webová stránka je veľkou výhodou pri online rezervácii letov. Stačí vyplniť miesto odletu, príletu a dátum a stránka vám ponúkne niekoľko možností. Ak chcete mať prehľad o nových letoch alebo rôznych výhodných ponukách, určite sa zaregistrujte na odber newsletteru. Na váš email vám budú chodiť tie najaktuálnejšie ponuky. Veľkou výhodou sú aj zľavové kódy vo forme Qatar Airways promo code.

V prípade, že máte akýkoľvek s nákupom letenky, využite zákaznícky servis. Práve profesionalita a skvelý zákaznícky servis je niečo čím sa spoločsnoť pýši aj na svojich webových stránkach. Na webe QatarAirways.com nájdete kolonku "Contact us". Tu sa nachádzajú všetky potrebné kontaktné informácie.

Spoločnosť je súčasťou Oneworld aliancie. Patria sem aj iné svetové letecké spoločnosti. Napríklad Air Botswana, Air Canada, Air Malta, Air Serbia, American Airlines, Asiana Airlines, Azerbaijan Airlines, Royal Jordanian, RwandAir či Pegasus Airlines. Výhodou je, že Avios, vernostné body, môžete získať aj za let v akejkoľvek partnerskej spoločnosti Qatar Airways.

Ak máte radi prehľadnosť a všetko na jednom miesto, Qatar Airways aplikácia vás poteší. Môžete tam kupovať ale aj spravovať svoje lety.

Zrušenie letu, vrátenie peňazí

Qatar Airways ponúka možnosť vrátenia peňazí v prípade, že sa vaše cestovateľské plány zmenili. Funguje na princípe vystavenia poukážky, ktorá bude platná po dobu jedného roku od jej vystavenia. Ako na to: Stačí navštíviť 'Spravovať rezerváciu', vybrať 'Zrušiť let/Vrátiť letenku' a zvoliť si vrátenie peňazí vo forme kupónu. O vydanie poukážky je možné požiadať kedykoľvek počas doby platnosti letenky. O poukážky nie je možné žiadať na letenky, ktoré boli zakúpené pomocou poukážky. Prečítajte si aj pravidlá súvisiace so storno poplatkami a inými možnými pokutami. V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať zákaznícky servis.

Qatar Airways zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

QATAR Airways zľavový kupón: zľava -12%

01.01.2024

Lieta Qatar Airways aj z Bratislavy?

V dnešnej dobe nie. Najbližšie letisko, odkiaľ spoločnosť lieta je Viedeň.

Ako ušetriť pri nákupe leteniek cez QatarAirways.com?

Využite Qatar Airways promo code alebo získajte časť peňazí späť pomocou Tipli.sk.

Ako uplatniť zľavové kupóny na Qatar Airways

Zľavové kódy na webovej stránke QatarAirways.com fungujú ako takzvané promo codes. Princíp ich uplatnenia je pomerne jednoduchý. Vyberte si z ponuky zľavových kódov a kupónov, ktoré ponúkami na Tipli, ten najlepší. Zľavový kupón skopírujete kliknutím na symbol nožníč v pravom dolnom rohu. Následne kliknite na oranžové tlačidlo "Použiť kupón". Budete presmerovaný na webovú stránku Qatar Airways s aktivovanou výhodou peňazí späť cez Tipli a skopírovaným kupónom. Následné si vyberte miesto odletu, príletu a dátum vašej cesty. Kliknite na kolonku "Enter promo code" a zadajte váš zľavový kód (napríklad jednoduchým stlačením klávesovej skratky Ctrl + V). Teraz už stačí iba dokončiť váš nákup.

Obrázok

V prípade, že sa vám nedarí uplatniť zľavový kupón, problém môže byť v jeho podmienkach - často sa kupóny vzťahujú na konkrétne produkty či kategórie. Preto vždy pozorne čítajte podmienky kupónu. Pozrite aké chybné hlásanie vám eshop zobrazuje a vyskúšajte kód upraviť alebo nájsť iný. Nevybrali ste si? Hľadáte iný zľavový kupón alebo kód? Pozrite aj Booking promo kódy.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 1 % späť z ceny nákupu v obchode Qatar Airways?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa