Obchody, kde vás odmeníme

Pre obchod Iberia práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Booking.

★★★ Exe City Park Hotel - Praha za výhodnú cenu na Booking na Booking

Platí do 31.07.2021

+ 4 % naspäť z nákupu

Hotel Exe City Park je 3-hviezdičkový hotel vyššej kategórie situovaný v centre Prahy, oproti hlavnej železničnej stanice a len 300 metrov od… viac

O obchode Iberia

Iberia airlines

Iberia ješpanielska letecká spoločnosťso sídlom v Madride. Vznikla v roku 1927 a patrí medzi najväčšie spoločnosti na Iberskom polostrove. Ako prvá spoločnosť začala prevádzkovať lety doJužnej Ameriky. Iberia má dve základné stanovištia,jedno Barcelone a druhé v Madride. Spoločnosť lieta do viac ako 128 destinácií sveta a vy si môžete vybrať lety za vynikajúce ceny s najbližšími odletmiz Viedne alebo z Prahy. Ak by ste nenašli vašu vytúženú destináciu, pozrite si ajRyanair letenky.

Iberia last minute letenky

Iberia last minuteletenkydostanete za výhodné ceny s odletom z Viedne, Prahy alebo inej destinácie, kam lieta spoločnosť Iberia.Z Viednesa môžete vybrať na dovolenku doŠpanielska(Madrid, Santiago de Compostela, Gran Canaria, Tenerife), Portugalska (Lisabon), či do Ameriky (New York). Letenky Miami si môžete taktiež zakúpiť cez spoločnosť Iberia, avšak pocestujete s jedným prestupom v Anglicku.Z Prahyletíte doMadridu, Malagy, Valencie, s jedným prestupom do New Yorku a ďalších destinácií. Letenky Barcelona sú často v akcii, tak si ponuku odletov Iberia pozrite ešte dnes.

Iberia auto a ubytovanie

Iberia okrem ponuky výhodných leteniek ponúka ajkompletný balík služieb. Priamo pri bookovaní letu na stránkeIberia.com/czsi môžeteprenajať automobil, ktorý vás odvezie na hotel alebo vám bude robiť spoločnosť počas celej doby dovolenky, a taktiež si môžetezarezervovať ubytovanie. Objavujtesvet okolo vástak jednoducho, ako nikdy predtým. Vyberte si ubytovacie zariadenie podľavybaveniajednotlivých hotelov alokality, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Zariaďte sidovolenku, o akej ste vždysnívalia uplatnite si pritomIberia zľavy!

 • U tohoto partnera můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naIberia.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce ? Możemy ci polecićQatar Airways.

O Iberia

Naplánujte si dovolenku s celou rodinou na pláž do Barcelony, s partnerom na romantický víkend do Lisabonu alebo s partiou priateľov za veľkú mláku do Ameriky. Iberia vám s tým pomôže. Pár klikmi si zarezervujete letenky, ubytovanie a automobil. Vyberajte si z množstva destinácií po celom svete.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Iberia.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 5 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.