Pre obchod Iberia práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavy z Booking.

Boutique Hotel Petit Sant Miquel, Calonge na Booking

Platí do 31.05.2022

+ 4 % naspäť z nákupu

Boutique Hotel Petit Sant Miquel, Calonge – Rezervujte si so zárukou najlepšej ceny! 319 hodnotení a 45 fotografií na Booking.com

Iberia

Iberia airlines

Iberia je španielska letecká spoločnosťso sídlom v Madride. Vznikla v roku 1927 a patrí medzi najväčšie spoločnosti na Iberskom polostrove. Ako prvá spoločnosť začala prevádzkovať lety do Južnej Ameriky. Iberia má dve základné stanoviská, jedno v Barcelone a druhé v Madride. Spoločnosť lieta do viac ako 128 destinácií sveta a vy si môžete vybrať lety za vynikajúce ceny s najbližšími odletmi z Viedne alebo z Prahy.

Možnosti cestovania s Iberia

Iberia neponúka len cestovanie lietadlom, ale môžete si vybrať spolu s cestovaním aj hotel, prípadne rezervovať auto na ďalšie cestovanie. Iberia takisto myslí na ľudí s nižším rozpočtom a ponúka aj lacné letenky. Rovnako si môžete vybrať z cestovania „Bus & Fly" alebo „Train & Fly". 

Obrázok
Iberia kombinácia letenky a auta

Všetky dôležité informácie

Na stránke Iberia sa dočítate všetky potrebné informácie, ktoré by ste mali vedieť predtým, než podniknete nejakú cestu s Iberia. Dozviete sa ako cestovať s batožinou, čo v prípade detí alebo domácich miláčikov. S pomocou Iberia si môžete svoju cestu naplánovať naozaj tak dobre, že vás potom nič neprekvapí.

Program Iberia Plus

Iberia dokonca ponúka program Iberia Plus. Ak sa do tohto programu prihlásite, dostanete kartu, ktorou sa môžete preukazovať pri lietaní s touto spoločnosťou a môžete získať mnoho výhod. Napríklad aj upgradovanie do vyššej triedy v lietadle. 

Iberia kontakty

Spoločnosť Iberia môžete sledovať na sociálnych sieťach - napríklad na ich Facebooku. Takisto je možné kontaktovať Iberia telefonicky a to od 9 do 18 hodiny od pondelka do piatka. Odporúčame však komunikovať v angličtine.

Obchody, kde vás odmeníme

O Iberia

Naplánujte si dovolenku s celou rodinou na pláž do Barcelony, s partnerom na romantický víkend do Lisabonu alebo s partiou priateľov za veľkú mláku do Ameriky. Iberia vám s tým pomôže. Pár klikmi si zarezervujete letenky, ubytovanie a automobil. Vyberajte si z množstva destinácií po celom svete.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Iberia.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa