Pre obchod Iberia práve teraz zľavové kupóny nemáme.

Prezrite si dalšie zľavové kupóny z obchodov Hotels.com, Booking, Air Malta alebo Kiwi.com.

Zľavový kupón až 8 % na ubytovanie na Hotels.com

+ 2 % naspäť z nákupu

Hotels.com | Porovnajte si ponuky hotelov a ušetrite. Zľava 8 % na Hotels.com. Platí na pobyty až do 31.1.2021. viac

Stovky ubytovacích zariadení v Bratislave na Booking

+ 4 % naspäť z nákupu
   

Hľadáte ubytovanie v Bratislave? Booking ponúka viac ako 800 možností ubytovacích zariadení rôznych kategórií v tomto meste. viac

Letenky za výhodné ceny na Air Malta

+ 1,25 % naspäť z nákupu
   

Nakupujte letenky za výhodné ceny na Air Malta. viac

Londýn už od 63 € na Kiwi.com

+ 1,5 % naspäť z nákupu
   

Na Kiwi.com kúpite cestu do Londýna na 3 a viac nocí už od 63 €. viac

O obchode Iberia

Iberia airlines

Iberia ješpanielska letecká spoločnosťso sídlom v Madride. Vznikla v roku 1927 a patrí medzi najväčšie spoločnosti na Iberskom polostrove. Ako prvá spoločnosť začala prevádzkovať lety doJužnej Ameriky. Iberia má dve základné stanovištia,jedno Barcelone a druhé v Madride. Spoločnosť lieta do viac ako 128 destinácií sveta a vy si môžete vybrať lety za vynikajúce ceny s najbližšími odletmiz Viedne alebo z Prahy. Ak by ste nenašli vašu vytúženú destináciu, pozrite si ajRyanair letenky.

Iberia last minute letenky

Iberia last minuteletenkydostanete za výhodné ceny s odletom z Viedne, Prahy alebo inej destinácie, kam lieta spoločnosť Iberia.Z Viednesa môžete vybrať na dovolenku doŠpanielska(Madrid, Santiago de Compostela, Gran Canaria, Tenerife), Portugalska (Lisabon), či do Ameriky (New York). Letenky Miami si môžete taktiež zakúpiť cez spoločnosť Iberia, avšak pocestujete s jedným prestupom v Anglicku.Z Prahyletíte doMadridu, Malagy, Valencie, s jedným prestupom do New Yorku a ďalších destinácií. Letenky Barcelona sú často v akcii, tak si ponuku odletov Iberia pozrite ešte dnes.

Iberia auto a ubytovanie

Iberia okrem ponuky výhodných leteniek ponúka ajkompletný balík služieb. Priamo pri bookovaní letu na stránkeIberia.com/czsi môžeteprenajať automobil, ktorý vás odvezie na hotel alebo vám bude robiť spoločnosť počas celej doby dovolenky, a taktiež si môžetezarezervovať ubytovanie. Objavujtesvet okolo vástak jednoducho, ako nikdy predtým. Vyberte si ubytovacie zariadenie podľavybaveniajednotlivých hotelov alokality, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Zariaďte sidovolenku, o akej ste vždysnívalia uplatnite si pritomIberia zľavy!

 • U tohoto partnera můžete nakoupit i v Česku, podívejte se naIberia.
 • Szukasz podobnego sklepu w Polsce ? Możemy ci polecićQatar Airways.

Podobné obchody

O Iberia

Naplánujte si dovolenku s celou rodinou na pláž do Barcelony, s partnerom na romantický víkend do Lisabonu alebo s partiou priateľov za veľkú mláku do Ameriky. Iberia vám s tým pomôže. Pár klikmi si zarezervujete letenky, ubytovanie a automobil. Vyberajte si z množstva destinácií po celom svete.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod Iberia.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.