Lufthansa

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Lufthansa

Cestovanie lietadlom je v súčasnosti veľmi obľúbené a to aj na kratšie i dlhšie vzdialenosti. Cestujte s Lufthansa na dovolenky i pracovné cesty kamkoľvek. 

Lufthansa je najväčšia nemecká letecká spoločnosť, ktorá ponúka výhodné letenky do mnohých svetových destinácií. Takisto má pod sebou niekoľko dcérskych spoločností ako Austrian Airlines, Eurowings či Swiss.

Lietajte s Lufthansa

Lietanie s Lufthansa sa skutočne oplatí. Nielen, že ponúka skvelé služby pred i počas letu, ale ceny za letenky sú naozaj výhodné. Cestujte z Košíc, Viedne či Prahy do rôznych destinácií v Európe, Amerike či Ázii.

Zaleťte si aj do blízkych miest ako Budapešť, Bukurešť či Krakov. Na stránke Lufthansa si jednoducho vyhľadajte let podľa miesta odletu, destinácie a času cestovania. Lufthansa vám ponúkne tie najlepšie ceny za letenky.

Obrázok

Prenájom auta s Lufthansa

Ak nechcete celý deň ležať len na pláži, ale skúmať krajinu, odporúčame využiť možnosť prenájmu auta s Lufthansa. Takto môžete cestovať po destinácii, objavovať nové a zaujímavé miesta, či navštevovať pamiatky. Dovolenka tak bude ešte príjemnejším zážitkom, na ktorý budete spomínať dlhé roky.

Obrázok
Lufthansa prenájom auta

Lufthansa v spolupráci s Booking.com

Letecká spoločnosť Lufthansa spolupracuje s Booking.com, takže si môžete prostredníctvom web stránok Lufthansa nájsť hotel vo vašej destinácii. Po zvolení miesta a času pobytu, budete presmerovaní na stránku Booking.com, ktorá vám ponúkne tie najlepšie hotely za skvelé ceny.

Všetky dôležité informácie o cestovaní s Lufthansa

Aby ste boli skutočne pripravení na let a samotné cestovanie, na webe Lufthansa nájdete všetky dôležité informácie o príprave na let. Všetko o batožine, rezervácii sedadla, službách a oveľa viac. Stránka je v angličtine, avšak s prekladačom Google si určite poradíte.

Lufthansa kontakt

V prípade potreby môžete spoločnosť Lufthansa kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla. To nájdete v ľavej časti tejto stránky. Využiť môžete aj online chat. Odporúčame tiež sledovať Lufthansa Facebook, kde sa dozviete o rôznych novinkách.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Lufthansa

Lufthansa je najväčšia nemecká letecká spoločnosť, ktorá v súčasnosti lieta do mnohých svetových destinácií a poskytuje možnosť prenájmu auta i rezervácie hotela v spolupráci s Booking.com. Má niekoľko dcérskych spoločností.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Všeobecné podmienky

 • Odmenu obvykle počítame z čistej ceny tovaru bez DPH. To znamená, že z celkovej ceny objednávky odpočítame poplatky za dopravu a taktiež DPH.
 • Aj pri nákupe za akčné ceny získate odmenu. Pozor ale na zľavové kupóny. V prípade ak použijete iný kupón ako z portálu Tipli, odmena za nákup sa Vám nemusí pripísať.
 • Pri nákupoch zo zahraničia zohráva úlohu aj aktuálny kurz eura. Môže dôjsť k drobným odchýlkam vo výške odmeny.
 • Pre úspešné pripísanie odmeny je nutné vždy povoliť cookies pri vyzvaní, na webovej stránke obchodu.
 • Odmena sa pripísala? Vyplňte formulár pre garanciu spokojnosti a my s vami situáciu obratom vyriešime.
Zobraziť celé podmienky

Lufthansa v iných krajinách

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 0,525 % späť z ceny nákupu v obchode Lufthansa?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa