Obchody, kde vás odmeníme

O obchode McDonald's

Najznámejší fast food na svete McDonalds zaručene netreba predstavovať. Široká ponuka burgrov, ikonické hranolky a rôzne chuťovky. Popularitu na Slovensku získava ja McCafe, ktoré je súčasťou viacero prevádzok McDonalds. Prezrite si McDonalds zľavové kódy a šetrite. Práve zľavové kupóny sú obľúbené medzi zákazníkmi. Stačí mať Mcdonalds aplikáciu a vybrať si. Je to naozaj jednoduché!

McDonalds hamburger

McDonalds

Starostlivosť o zákazníkov je pre McDonalds mimoriadne dôležitá. McDonalds zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom, prípadne sa so svojou spätnou väzbou zastavte priamo v ktorejkoľvek reštaurácii. McDonalds reštaurácie sa nachádzajú po celom Slovensku. Za zmienku určite stoja prevádzky v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici, Žiline, Trenčíne alebo Košiciach. Navštívte ktorúkoľvek z nich a zaručene nebudete ľutovať. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí McDonalds facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek. Sledujte aj Tipli tipy. Napríklad na jednoduché recepty z kuracieho mäsa.

mcdonalds hranolky

McDonalds recenzie

Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepšou odozvou pre samotnú prevádzku. Vo všeobecnosti platí, že medzi jednotlivými prevádzkami McDonalds môžu byť malé rozdiely, no jednu vec majú vždy spoločnú - snahu, aby ste vždy odchádzali najspokojnejší. Recenzie navyše určite veľmi dobre poslúžia aj ďalším zákazníkom, ktorí sa rozhodujú pre nákup. Príkladom spokojného zákazníka je aj pán Róbert, ktorý napísal:„Jedlo bolo slušné a všetko, čo som si objednal, prišlo správne. Zamestnanci boli typickí pracovníci rýchleho občerstvenia. Zvládli všetko a boli priateľskí. Prevádzky sú otvorené dlho a obsluha je pomerne rýchla. Ideálne miesto, keď máte chuť na typické fast foodove jedlo. Odporúčam.“


 • Vedeli ste, že v tomto obchode McDonalds môžete nakúpiť aj v Česku?
 • Vedeli ste, že v podobnom obchode KFC môžete nakúpiť aj v Poľsku?

O McDonald's

Fast food McDonalds netreba bližšie predstavovať. K dispozícii sú aj McDonalds kupóny a aj nová služba McDelivery!

Kategórie obchodov

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod McDonald's.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.