McDonald kupóny

McDonald kupóny

McDonalds netreba bližšie predstavovať. Ide o najznámejšiu sieť rýchleho občerstvenia na svete. S McDonald menu sa môžete tešiť na chutné klasiky či siahnuť po skvelých novinkách. Okrem desiatok reštaurácií ako McDonalds Košice, či Trnava môžete využiť aj služby ako McDelivery, či MyOrder. Nezabudnite si stiahnuť McDonald aplikáciu, kde môžete využiť skvelé McDonald kupóny a ušetriť tak pri každej objednávke. McDondalds kupóny sú personalizované, takže zľavy získate väčšinou na vaše obľúbené produkty.

Zľavový kód McDonald's

Prihláste sa k odberu newsletteru a nenechajte si ujsť žiadne zľavy a novinky na McDonald's

Platí do 30.06.2024

 
 

Zaregistrujte sa k odberu newsletteru McDonald's a do vášho e-mailu vám budú prichádzať aktuálne zľavy, akcie a novinky.

Ako získať McDonald kupóny

McDonald kupóny môžete získať jednoducho priamo v mobilnej aplikácii McDonalds. Stačí sa iba zaregistrovať a hneď vás budú čakať zľavové kupóny. Nezabudnite kontrolovať na pravidelnej báze vašu aplikáciu, aby ste nepremeškali žiadnu zaujímavú ponuku na šetrenie. Kupóny v McDonald aplikácií sú šité na mieru podľa vašich preferencií. Na jednu objednávku môžete využiť aj viac kódov, avšak každý McDonald zľavoý kupón sa dá použiť iba raz.

Špeciálne zľavové kupóny môžte získať aj za vyplnenie ankety "Váš názor" na stránke McDonaldu. Tento kupón má však obmedzenú dobu trvania, tak ho využite čo najskôr.

McDonald zľavy

Najznámejší fast food na svete McDonalds zaručene netreba predstavovať. Popularitu na Slovensku získava aj McCafe, ktoré je súčasťou viacero prevádzok McDonalds. Prezrite si McDonald kupóny a šetrite. Práve zľavové kupóny sú obľúbené medzi zákazníkmi. Stačí mať Mcdonalds aplikáciu a vybrať si. Je to naozaj jednoduché!

Na začiatku všetkého boli samozrejme bratia Dick a Mac McDonaldovci, ktorí prevádzkovali svoju reštauráciu v Spojených štátoch amerických. V roku 1953 ich objavil syn českého emigranta, Raymond Albert Kroc, ktorého uchvátil ich zaujímavý koncept. Už o rok neskôr otvára Ray svoju prvú reštauráciu s konceptom McDonalds. V roku 1962 kupuje firmu McDonalds a postupne sa sústredí na otváranie ďalších prevádzok najskôr po celých Spojených štátoch amerických a neskôr aj všade po svete.

Ako ušetriť s McDonalds

Využiť môžete napríklad McDonald kupóny, ktoré nájdete v mobilnej aplikácii McDonalds. Tá je voľne dostupná na stiahnutie pre obe platformy, a teda pre iOS a aj pre Android. Ušetriť môžete aj počas rôznych špeciálnych ponúk a akcií, ktoré McDonalds realizuje. Zvoľte menu variantu a ušetrite v porovnaní s kúpou samostatného burgru.

Ušetria aj študenti, učitelia či mladí pracujúci. Stačí ak ste držiteľom preukzau ISIC, ITIC alebo EURO<26 a môžte využívať rôzne zľavy a výhodné ponuky. Pokiaľ nechcete zmeškať žiadne zaujímavé ponuky, tak rozhodne odporúčame prihlásenie sa na odber newsletteru, aby vám neunikla žiadna skvelá ponuka. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Za zmienku stojí Facebook McDonaldu, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií a noviniek.

McDonalds hamburger

McDonald menu

McDonalds sa preslávil svojím rozmanitým menu, ktorého súčasťou sú ikonické produkty, ako aj sezónne špeciality, čo zabezpečuje, že každý zákazník si príde na to svoje. Jedným z najobľúbenejších produktov McDonalds je určite Big Mac. Tento klasický hamburger obsahuje dve hovädzie placky, špeciálnu Big Mac omáčku, syr, šalát, cibuľu a nakladané uhorky. Všetko toto je umiestnené v sezamovej žemli. Okrem Big Macu McDonald´s ponúka aj ďalšie hamburgerové varianty. Medzi nimi je aj Cheeseburger, jednoduchý a chutný hamburger s hovädzím mäsom, syrom, kyslou uhorkou a horčicou.

Milovníci rýchleho občerstvenia ocenia aj McNuggets, malé kúsky kuracieho mäsa v nugetkách, ktoré sú dokonale vyprážané a servírované s rôznymi omáčkami, ako napríklad sladko-kyslou, kečupom alebo krémovou omáčkou.

Pre tých, ktorí sa chcú potešiť niečím sladkým, McDonald ponúka aj rôzne dezerty. Medzi nimi je aj jablková taštička, jablkový koláčik s výraznou chuťou škorice, ktorý je servírovaný teplý. Ďalšou lahôdkou je McSundae, zmrzlinový pohár s rôznymi druhmi polevy a orechmi, ktorý je ideálny na zahnanie sladkej túžby.

Za zmienku určite stoja aj McDonald raňajky. Jedná sa o špeciálnu ponuku raňajkových špeciálit na naštartovanie dňa. Ponuka platí vždy iba do 10:30. Vybrať si môžete napríklad z:

 • Bagely a burgre
 • McMuffin
 • Toasty
 • Lievance
 • Croissant

Prečo práve McDonalds - spokojnosť zákazníkov, MyOrder, McDelivery

Zákazník je pre spoločnosť McDonalds vždy na prvom mieste. Samotná starostlivosť o zákazníkov je pre McDonalds mimoriadne dôležitá. McDonalds zákaznícke centrum môžete kontaktovať telefonicky  alebo mailom, prípadne sa so svojou spätnou väzbou zastavte priamo v ktorejkoľvek reštaurácii. McDonalds reštaurácie sa nachádzajú po celom Slovensku. Navštívte ktorúkoľvek z nich a zaručene nebudete ľutovať.

Ak chcete využiť svoje McDonald kupóny a nechce sa vám stáť v rade, je tu pre vás MyOrder. V aplikácii McDonaldu zvolíte kolonku MyOrder, kde si vyklikáte vašu objednávku. Potom dostanete na výber možnosti vyzdvihnutia - McDrive, objednávka k stolu alebo výdajný pult prevádzky. Stačí už len zaplatiť a ušetríte nielen peniaze, ale aj čas.

Ak náhodou prevádzka McDonald nie je vo vašej blízkosti, nezúfajte. Môžete využiť rozvoz s McDelivery a Mekáč príde k vám. Postup je pomerne jednoduchý. Stačí navštíviť web alebo stiahnuť aplikáciu Foodora, Wolt či Bolt Food. Vyberte si načo máte chuť, zadajte miesto doručenia a už stačí iba čakať.

Ďalšou výhodou Mekáču sú recenzie od zákazníkov. Hodnotenia zákazníkov sú vždy najlepšou odozvou pre samotnú prevádzku. Vo všeobecnosti platí, že medzi jednotlivými prevádzkami McDonalds môžu byť malé rozdiely, no jednu vec majú vždy spoločnú - snahu, aby ste vždy odchádzali najspokojnejší.

mcdonalds hranolky

McDonald Košice, Poprad, Trnava a ďalšie reštaurácie

Po celom Slovensku nájdete množstvo reštaurácií McDonalds. Pozrite sa na tabuľku nižšie, kde vám prinášame základné informácie ako McDonald otváracie hodiny, adresu, či ďalšie informácie o vybraných prevádzkach. Aktuálne otváracie hodiny si však vždy overte priamo na webovej stránke McDonalds, keďže sa môžu meniť z rôznych dôvodov ako napríklad štátny sviatok.

Názov reštaurácieAdresaOtváracie hodinyTelefónne číslo
McDonald TrnavaHlboká ul. 4Pondelok až Nedeľa 07:00 - 23:00+421 905 777 709
McDonald KošiceMoldavska cesta 32Pondelok až Nedeľa 09:00 - 21:00+421 905 407 754
McDonald PopradŠtefánikova 5773/73Pondelok až Nedeľa 07:00 - 22:00+421 917 859 553
McDonald Nové zámkyNitrianska cesta 110Pondelok až Nedeľa 07:00 - 23:00+421 905 370 037
McDonald ŽilinaNám. A. Hlinku 7BPondelok až Nedeľa 08:00 - 21:00+421 917 933 875
McDonald TrenčínBelá 17CDPondelok až Nedeľa 07:00 - 22:00+421 917 415 014
McDonald PrievidzaOlympionikov 2/APondelok až Nedeľa 07:00 - 22:00+421 917 922 579
McDonald NitraBratislavská cesta I 1Pondelok až Nedeľa 07:00 - 24:00+421 376 513 685
McDonald PrešovNámestie legionárov 6824/1Pondelok až Nedeľa 09:00 - 21:00+421 917 940 646
McDonald BratislavaEinsteinova 18Pondelok až Nedeľa 08:00 - 22:00+421 907 757 713

McCafé - McDonald kaviareň

Ranná káva je ideálna rýchlo a bez zbytočného čakania. Preto je logické, že McDonald´s ako fastfood reťazec sa rozhodol založiť aj svoje kaviarne pod názvom McCafé. Sú súčasťou prevádzok McDonald alebo fungujú samostatne. Okrem kávy, ktorá je samozrejmoťou, vám baristi ponúknu rôzne špeciality, ako napríklad Mini tortička Míša, Banana bread s čokoládou či rôzne menu s cookies alebo croissantom. Stačí si vybrať to vaše. Či už hľadáte nakopnutie do dňa v podobe skvelej kávy alebo sladkú pochúťku, McCafé je tu pre vás. Samozrejmosťou sú aj McDonald kupóny a iné zľavy, ktoré obchod ponúka. Využiť môžete aj vernostnú kartu, ktorú nájdete vo vašej McDonald aplikácii. Stačí nazbierať 5 digitálnych pečiatok a ďalšiu kávu máte zadarmo.

 

McDonald's zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Výhodná ponuka - 2forU, Viac za menej

30.04.2024

Využite McDelivery s donáškou až k vám domov

31.01.2024

Zľava pre držiteľov karty ISIC, ITIC, EURO<26

31.01.2024

Zľava McDonalds 5+1 zadarmo na kávu

31.12.2023

Zľavy McDonalds v mobilnej aplikácii

31.12.2023

Zľavy McDonalds pre držiteľov ISIC, ITIC a EURO<26

30.06.2023

Ako ušetriť s McDonalds?

Využiť môžete McDonald kupóny prostredníctvom aplikácie, či iné výhodné ponuky.

Kto vymyslel McDonald?

Richard (Dick) McDonald a Maurice McDonald sú bratia, ktorí vymysleli McDonald's. Ich reštaurácia bola založená v roku 1940 v meste San Bernardino v Kalifornii, USA.

Kde je najbližší McDonald?

Reťazec rýchleho občerstvenia nájdete takmer v každom väčšom, či menšom meste. Navštívte napríklad McDonald Košice, Trnava, Bratislava, či Nitra. 

Ako použiť McDonald kupóny

McDonald kupóny nájdete priamo v mobilnej aplikácii McDonalds. Uplatniť ich môžete kliknutím priamo v aplikácii. Potom kupón stačí ukázať na pokladni alebo v prípade samoobslužného kiosku naskenovať QR, ktorý vám aplikácia vygeneruje. Takisto môžete zadať číslo kupónu, vygenerované McDonald aplikáciou, ak vám skener nefunguje, prípadne si objednávate dovoz.

Obchody, kde vás odmeníme

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod McDonald's.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa