Obchody / megaknihy.sk O megaknihy.sk -

megaknihy.sk

O obchode megaknihy.sk

Eshop MegaKnihy ponúka lacné knihy s rýchlym doručením. Široká ponuka. K dispozícii je aj Megaknihy zľavový kód.

Megaknihy

Považujete sa za knihožrúta? Čítate pravidelne a hľadáte tipy na dobré knihy? Marec, mesiac knihy je vašim obľúbeným mesiacom? Potom ste na správnom mieste. Eshop Megaknihy vám poskytne všetko, čo potrebujete. Recenzie, rozhovory, tipy a triky a ešte omnoho viac. Hľadáte tipy na vianočný darček pre rodičov, kamarátov, či iba menšiu inšpiráciu? Zamerajte svoju pozornosť na eshop Megaknihy! Prevedie vás knižným svetom najlepšie, ako sa dá. 

Obrázok

Megaknihy kontakty

K dispozícii vám je aj Megaknihy zákaznícke centrum. Kontaktovať ho môžete telefonicky alebo mailom. Skúsení pracovníci z Megaknihy.sk sú vám k dispozícii a sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky. Neváhajte ich preto kontaktovať. Zákaznícka linka je k dispozícii v pracovné dni od 8 do 17 hodín. V prípade reklamácie, kontaktujte najskôr zákaznícku linku, kde vám dajú presné pokyny ako postupovať ďalej. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Predovšetkým Megaknihy.sk facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých odporúčaní a tipov. Do pozornosti dávame aj Tipli tipy. Napríklad Kam na jazerá na Slovensku pre dokonalý relax.

Obchody, kde vás odmeníme

O megaknihy.sk

Internetový obchod Megaknihy.sk ponúka široké spektrum kníh pre každého čitateľa. Pridajte v košíku aj Megaknihy zľavový kupón a šetrite.

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

  • Presmerovanie do obchodu

    Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

  • Nákup v obchode

    Nakúpte vami vybraný produkt.

  • Pripísanie odmeny na váš účet

    Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Pozor! Môžete prísť o exkluzívne kupóny a zľavy pre obchod megaknihy.sk.

Stačí sa zaregistrovať a o žiadne kupóny už nikdy nepídete.

Práve teraz k novému účtu až 10 € za vaše nákupy. Ku každej odmene za nákup, získate ďalšiu bonusovú v rovnakej výške. Celkom na bonusových odmenách môžete získať až 10 €.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.
Máte už účet? Prihláste sa