Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O obchode Milinko-oblečenie

Internetový obchod Milinko-oblečenie sa zameriava na predaj tehotenského, dojčenského oblečenia a doplnkov. Vyberte si zo širokej ponuky, prihoďte Milinko-oblečenie zľavový kód a šetrite. K dispozícii je aj cashback, čiže peniaze naspäť z každého nákupu od Tipli.

Milinko-oblečenie: tehotenská móda

Internetový obchod Milinko pôsobí na slovenskom trhu už dlhé roky. Vzniku obchodu predchádzala dlhoročná živnosť, a tak je jasné, že Milinko má množstvo skúseností. V ponuke má široké a čo najkvalitnejšie portfólio tehotenského oblečenia za prijateľné ceny. Samozrejmosťou je sledovanie aktuálnych módnych trendov a noviniek v tehotenskej móde. Preto si môžete byť istá, že s oblečením z Milinko-oblečenie budete vždy maximálne trendy a čo je najdôležitejšie, budete sa cítiť maximálne pohodlne a krásneKojenecký vankúš, tehotenské oblečenie a mnoho ďalšieho nájdete v najvyššej kvalite iba na Milinko-oblečenie.

Milinko-oblečenie kontakty

Starostlivosť o zákazníkov je pre eshop Milinko-oblečenie mimoriadne dôležitá. Zákaznícke centrum Milinko-oblečenie môžete kontaktovať telefonicky alebo mailom. Prevádzková doba zákazníckej linky sú pracovné dni od 8 do 18 hodín. Určite odporúčame sledovať aj sociálne siete. Najmä Milinko facebook, kde nájdete množstvo zaujímavých informácií, noviniek a tipov. Napríklad na super letné trendy.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku angel-wings.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku bonprix.pl.

Milinko-oblečenie zľavové kódy, ktoré ste zmeškali

Zľavový kupón 30 % na detské body

05.04.2021 - Zľavový kupón 30 % platí na detské body.

Podobné obchody

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Milinko-oblečenie

Internetový portál Milinko-oblečenie.sk ponúka detské a kojenecké oblečenie za top ceny. Využite aj Milinko-oblečenie zľavový kód.

Kategórie obchodov

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o 2 % späť z ceny nákupu v obchode Milinko-oblečenie?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.