Detská postel

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

Detská postel zľavové kupóny a zľavy

Peniaze späť až 1 % v obchode Detská postel

Platí do 16.10.2021

 
   

Internetový obchod Detská postel ponúka široké spektrum produktov do detskej izby. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a expresné doručenie. K...

O obchode Detská postel

Internetový obchod Detská postel ponúka široké spektrum produktov do detskej izby. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a expresné doručenie. K dispozícii je aj detská postel zľavový kupón a cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky od Tipli.

Detská postel doprava a platba

Internetový obchod Detské postel ponúka viaceré možnosti dopravy a platby. Vybrať si môžete medzi doručením kuriérskou službou a vlastnou dopravou. Cena za dopravu je závislá zväčša od konkrétneho produktu. Dostupné sú všetky bežné spôsoby platby. Chcete ušetriť? Sledujte Detská postel zľavy, kde nájdete napríklad kupón na dopravu zdarma a mnoho iných zliav a akcií.

Obrázok

Detská postel kontakty

Starostlivosť o zákazníkov a poradenstvo je pre Detská postel zákaznícky servis tá najväčšia priorita. Možný je telefonický kontakt alebo emailová komunikácia. Zákaznícke centrum vám je k dispozícii v pracovné dni od 9 do 16 hodín. Odporúčame sledovať aj sociálne siete. Napríklad Detská postel facebook, kde nájdete všetky novinky a zaujímavé tipy. Nové informácie a tipy vám prináša aj Tipli. Napríklad na ten najlepší záhradný nábytok.

 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Česku sconto.cz.
 • V podobnom obchode môžete nakúpiť aj v Poľsku blackredwhite.pl.

Obchody, kde vás tiež odmeníme

Aby ste neprišli o odmenu, prosím vypnite si v priebehu nákupu Adblock.

O Detská postel

Internetový obchod Detská postel ponúka široké spektrum produktov do detskej izby. Samozrejmosťou sú skvelé ceny a expresné doručenie. K dispozícii je aj detská postel zľavový kupón a cashback, čiže peniaze naspäť z každej objednávky od Tipli.

Podmienky nákupu

Vaša odmena je vypočítaná z hodnoty, ktorú zaplatíte za objednávku. Z tejto hodnoty je obvykle odpočítané DPH, hodnota dopravy a využité vernostné odmeny. Vplyvom kurzového rozdielu môže pri nákupe v zahraničných obchodoch dôjsť k drobným odchylkam pri výpočte odmeny. Odmenu získáte tiež pri nákupe za akčné ceny. Naopak, odmena nemusí byť pripísaná, pokiaľ využijete zľavový kupón, ktorý nepochádza z nášho webu. Nákup uskutočnite čo najskôr, ideálne do 30 minút od presmerovania do obchodu. Ak sa chcete vrátiť k nákupu, ktorý začal pred dlhšou dobou, odporúčame vykonať nové presmerovanie do obchodu zo stránok Tipli. Funkčnosť cashbacku môže ovplyvniť rozšírenie tretích strán, ktoré blokuje zobrazovanie reklám, najčastejšie tzv. Adblock. Pri vašich nákupoch cez Tipli si prosím vypnite blokovanie reklamy vo vašom prehliadači.

Spravidla dosahuje úspešnosť pripísania odmien takmer 100 %. Iba v niektorých prípadoch sa odmena nepripíše, napríklad z technických dôvodov na strane webového prehliadača. Tieto situácie obratom vyriešia pracovníci zákazníckej podpory, stačí vyplniť formulár pre garanciu spokojnosti.

Zobraziť celé podmienky
Peniaze späť z nákupu  1 %
Akciový a výpredajový tovar 0,5 %
Bežný tovar 1 %
Zobraziť všetky ponuky ↓

Presmerovanie prebehlo úspešne.

Pripísanie odmeny na váš účet

Po uskutočnení nakupu odmenu pripíšeme do 48 hodín.

 • Presmerovanie do obchodu

  Presmerovanie už máte úspešne za sebou.

 • Nákup v obchode

  Nakúpte vami vybraný produkt.

 • Pripísanie odmeny na váš účet

  Akonáhle uskutočníte objednávku, odmenu vám pripíšeme do 48 hodín na váš účet na Tipli.

Skutočne chcete prísť o  1 % späť z ceny nákupu v obchode Detská postel?

Stačí sa zadarmo zaregistrovať a o žiadne odmeny už nikdy neprídete.

+ naviac 10 € za registráciu

- alebo -
Registráciou súhlasíte s podmienkami použitia a so spracovaním osobných údajov.